‘آنها را به کشتن مادران: شوک سرزنش چرخش پس از افغانستان, بیمارستان, حمله

آنها را به کشتن مادران است.

که سرد ارزیابی پزشکان بدون مرز نماینده در افغانستان افراد مسلح پس از حمله یک بخش زنان و زایمان یک بیمارستان عمومی با حمایت سازمان های بشردوستانه در غرب کابل در اوایل این هفته.

“آنها را از طریق رفت اتاق در زایمان, تیراندازی زنان در تخت خود را. آن را روشمند. دیوار با اسپری گلوله و خون بر کف در اتاق وسایل نقلیه سوخته و ویندوز شات از طریق” فردریک Bonnot این سازمان را از برنامه های در افغانستان در بیانیه ای گفت: پنج شنبه.

تصویر: یک پلیس افغانستان نگه می دارد watch (Omar سبحانی / فردا نیوز)

این حمله در داشت-e-Barchi بیمارستان در روز سه شنبه را لرزاند افغانستان یک کشور ویران شده توسط چهار دهه جنگ که هیچ غریبه ای به بی معنی از دست دادن زندگی است.

مجموع تلفات این حمله هنوز مشخص نیست چه کسی مسئول این حمله است.

پانزده زنان و یک مرد کشته شدند با توجه به افغانستان وزارت بهداشت. یک سخنگوی وزارت کشور گفت: دو نوزاد نیز در میان کشته شدگان است.

چهره های به اشتراک گذاشته شده توسط پزشکان بدون مرز, همچنین شناخته شده توسط آن نام فرانسوی پزشکان بدون مرز نشان می دهد که 24 نفر کشته و حداقل 20 مجروح شدند اکثریت آنها را بیماران.

افغانستان, معاون رئیس جمهور, Amrullah Saleh سرزنش کرده طالبان برای حمله اگر چه نظامیان بارها و بارها رد کرده است که آنها درگیر شدند.

“نه طالبان دست و نه خود را رنگ آمیزی آگاهی را می توان به شسته از خون زنان و نوزادان و دیگر گناه در آخرین بی معنی قتل عام” صالح توییتی جمعه.

اما امریکا نماینده خاص امریکا برای افغانستان آشتی زلمای خلیل زاد گفت: پنج شنبه که دولت ایالات متحده در حال بررسی است که داعش مسئول حمله به بخش زنان و زایمان و همچنین به عنوان یک حمله جداگانه در یک مراسم تشییع جنازه در اوایل این هفته.

او گفت: شاخه ای از داعش است که در عمل در افغانستان و پاکستان مخالف توافق بین دولت افغانستان و طالبان و به دنبال تشویق جنگ های فرقه ای در عراق و سوریه است.

بیمارستان است که در یک محله ای که خانه را به بسیاری از اعضای افغانستان هزاره, جامعه عمدتا مسلمان شیعه اقلیت که مورد حمله قرار گرفته توسط داعش در گذشته است. طالبان به تازگی نقل مکان کرد و دور از آن شدید ضد شیعی شد.

طالبان نیز صبورانه انکار آنها هدف قرار دادن غیرنظامیان است. اما به گفته سازمان ملل متحد این گروه مسئول تقریبا نیمی از بیش از 10 ، 000 افراد غیر نظامی بودند یا مجروح و یا کشته شده در افغانستان در سال گذشته است.

خلیل زاد بود و کلام در واشنگتن امضای یک نقطه عطفی در مقابله با طالبان در قطر در ماه فوریه است که با هدف پایان دادن به امریکا طولانی ترین جنگ. توافق کرده است که دیده می شود امریکا شروع به رسم کردن نیروهای نظامی از این کشور جنگ زده بود به معنای هموار کردن راه برای طالبان برای ورود به مذاکرات صلح با دولت افغانستان و مقامات نمایندگان اپوزیسیون و اعضای جامعه مدنی.

تصویر: یک مادر breastfeeds نوزاد (Rahmat Gul / AP)

اما پیشرفت متوقف شده در ماه های اخیر به عنوان یک برنامه ریزی تبادل هزاران نفر از زندانیان بین دولت افغانستان و طالبان شکسته است چرا که دولت از آن بود که حزب به دوحه پیمان کاهش یافته است به آزادی زندانیان طالبان به عنوان به سرعت به عنوان پیشنهاد شد در مقابله آمریکا.

تنش نیز بوجود آمده بر شناسایی زندانیان و بیش از آن طالبان زندانیان باید آزاد با دولت امید بستن برای بیماران و افراد مسن که کمتر احتمال دارد به بازگشت به میدان جنگ.

Mudslinging و اتهام تخلف شده اند هنجار برای ماه ها در افغانستان اما این حملات در بیمارستان های زنان و زایمان و یک مراسم تشییع جنازه در ولایت ننگرهار روز شنبه را ساخته اند که چشم انداز صلح احساس حتی بیشتر از راه دور.

پس از حملات رئیس جمهور اشرف غنی اعلام کرد که او خواسته بود نیروهای امنیتی افغان برای تغییر از “دفاعی” به “توهین آمیز” حالت و به نظر می رسد به سرزنش طالبان برای یکی از این حملات است.

“امروز در بیمارستان دولتی در کابل و در [] مراسم تشییع جنازه در کابل مردم شاهد طالبان و داعش ترور او گفت:” روز شنبه با اشاره به داعش توسط آن عربی مخفف بدون در نظر گرفتن که او را سرزنش می کردند که برای حمله.

داعش بعد مسئولیت برای ننگرهار حمله با توجه به Flashpoint هوش جهانی شرکت امنیتی. این شرکت روز جمعه گفت که آنها تا به حال هنوز به دریافت هر گونه ادعای مسئولیت این بیمارستان حمله.

طالبان روز جمعه قاطعانه محکوم خونریزی و گفت حملات در کلینیک تشییع و زیرساخت های عمومی باید “هیچ جایی در سیاست های ما.”

در پاسخ به اینکه متهم برای بیمارستان حمله طالبان مسئولیت جمعه برای یک کامیون بمب گذاری روز شنبه در خارج یک نظامی مرکب در ولایت پکتیا در شرق کشور. این حمله به کشته شدن پنج غیرنظامی و زخمی شدن 24 با توجه به افغانستان وزارت دفاع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>