Tori Spelling خانواده آلبوم

در حال رشد با معروف,پدر و مادر, Tori Spelling همیشه زندگی می کردند زندگی خود را در چشم های عمومی. دختر هارون و آب نبات املاییکه بعد از یک حرفه ای موفق از خود هرگز خودداری از قرار دادن خود و خانواده اش در کانون توجه است.

او عاشق زندگی است و همچنین از عموم مهمترین ازدواج خود را به شوهر Dean McDermott. این زن و شوهر که گره خورده گره در سال 2006 را پس از استقبال پنج فرزند با هم: پسر لیام در مارس 2007 دختر استلا در ژوئن 2008, دختر, Hattie در اکتبر 2011 پسر فین در ماه اوت سال 2012 و کمال دین در مارس 2017. The Scary Movie 2 بازیگر نیز مادر به McDermott پسر جک كه سهام با Mary Jo Eustace.

تنگ گره خانواده نیست ترس از دادن طرفداران خود را یک نگاهی از نزدیک در زندگی خود را در خانه — حتی بیشتر به چالش کشیدن لحظات. Tori و شوهر شده اند صادقانه و باز در مورد مشکلات آنها مواجه ایم در ازدواج خود از جمله خیانت بهداشت می ترساند و مشکلات مالی. با وجود فراز و نشیب های BH90210 آلوم گفت: ما هفتگی در ماه فوریه 2019 که او و سابق خرد کانادا میزبان “ندارد و مشکلات ارتباط است.”

“ارتباط ما در حال حاضر من یک صدای” او توضیح داد در آن زمان است. “او احتمالا می شنود بیش از حد از آن اما او [است] خوب گوش دادن. زنان می خواهم به صحبت و توضیح دهد.”

قدیمی, زن و شوهر اختصاص داده شده به کار را از طریق خود گذشته مشکلات برای فرزندان خود اما McDermott اعتراف به داشتن یک زمان سخت آشتی با مفهوم تک همسری — به ویژه هنگامی که خود را در رابطه قرار داده شده است “در زیر میکروسکوپ.”

“مردان ما مانند ما نیاز به گسترش بذر ما در همه جا. این [است] در DNA ما برای میلیون ها و میلیون ها سال,” او گفت: ما در ماه اکتبر 2019. “وجود دارد که اما پس از آن نیز وجود دارد, ‘اوه خدا. این رابطه کار می کنند. و آن است. هر رابطه کار و زمانی که شما به این نقطه, شما نمی توانید به قید وثیقه. شما باید بند انگشت و کار با آن.”

پایین ببینید شایان ستایش ترین عکس از بازیگر زن — و نوزادان خود را!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>