کل بازگشتی! مایلی سایرس انجام ‘صعود’ طی مجازی فارغ التحصیلی

این همه در مورد صعود! مایلی سایرس در زمان سفر کردن خط حافظه زمانی که او انجام “صعود” طول مجازی مراسم فارغ التحصیلی.

کورش 27, بازبینی, پیر آمار در حالی که شرکت در #Graduation2020: Facebook و Instagram جشن کلاس 2020 در جمعه, مه 15. قبل از او شروع به آواز خواندن “مادر دختر” هنرمند مشترک سریع پیام حمایت از همه 2020 فارغ التحصیلان.

Miley Cyrus Performs The Climb During Virtual Graduation
مایلی سایرس انجام ‘صعود’ طی مجازی مراسم فارغ التحصیلی کلاس 2020. YouTube

“سلام به همه فارغ التحصیلان در خارج وجود دارد. من واقعا افتخار را جشن می گیرند و هر یک از شما در دبیرستان و کالج سالمندان و تمام است که شما انجام داده ام” کانال دیزنی آلوم گفت. “همانطور که من در مورد شما فکر کلاس از 2020 و چگونه شما برای من الهام بخش من می دانستم که من می خواستم برای به اشتراک گذاشتن این آهنگ با شما.”

کوروش افزود: “این احساس پر از معنی جدید است. نگه داشتن ایمان در حال حرکت نگه دارید نگه دارید نوردی در اینجا ‘صعود.'”

گرمی نامزد پیوست Cardi, B, جنیفر گارنر, Matthew McConaughey و ستاره های بیشتری در تجلیل 2020 فارغ التحصیلان در روز جمعه. مجازی گردهمایی برگزار شد و در پی مراسم فارغ التحصیلی بودن لغو میان جهانی coronavirus بحران است.

Miley Cyrus Performs The Climb During Virtual Graduation
مایلی سایرس. Rob Latour/شاتر

“صعود” یک آهنگ کوروش در ابتدا انجام می شود در حالی که در شخصیت به عنوان مایلی استوارت در سال 2009 را Hannah Montana: The Movie. این آهنگ به عنوان محوری لحظه در فیلم دیزنی و آن رفت و تبدیل به یکی از پرفروش تک آهنگ که از سال است.

کورش گذشته انجام شده این آهنگ الهام بخش در طول The Tonight Show Starring Jimmy Fallon ظاهر در سال 2017. عملکرد اختصاص داده شده بود به افرادی که فوت در سال 2017 جرم تیراندازی در لاس وگاس.

پس از آواز آهنگ در جیمی فالون‘s نشان می دهد که “We can’t Stop” خواننده باز کردن در مورد چگونه او احساس بازبینی “صعود” برای اولین بار در سال.

“این احساس بسیار خوبی به دلیل آن را به حال یک هدف” او گفت BuzzFeed در اکتبر 2017. “هنگامی که وجود دارد این فاجعه در وگاس پس از آن کودک قادر به خواندن آن آهنگ و قادر به آن را به زمان برای چه هر کس نیاز به شنیدن: که همیشه وجود دارد رفتن به یکی دیگر از کوه یکی دیگر از مبارزه است, اما همه در مورد صعود.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de