مغلوب ساختن پیشی جستن هل ‘پیچ و تاب سرعت’ تلاش coronavirus واکسن نادیده گرفتن درس از یک پیش دارو فاجعه

همراه با هر کس دیگری در جهان رئیس جمهور تهمت می خواهد یک coronavirus واکسن در حال حاضر.

یا اگر نه در حال حاضر و سپس “قبل از پایان سال” را به عنوان او در کاخ سفید در روز جمعه که Moncef Slaoui شرکت دارو اجرایی رئیس جمهور شنود گذاشته به سر تلاش به نام “بسیار معتبر” جدول زمانی. با تاریخی استانداردهای آن است که فوق العاده هدف بلند پروازانه. برخی از واکسن گرفته اند یک دهه یا بیشتر به توسعه و تست و تولید است. خوش بینانه ترین زمانی که یک coronavirus واکسن ممکن است آماده شود به گفته دکتر Anthony Fauci, پیشرو متخصص بیماری های عفونی در رئیس جمهور coronavirus نیروی کار است 12 تا 18 ماه.

تأکید خود را حس فوریت مغلوب ساختن پیشی جستن است و در مقایسه با واکسن تلاش به پروژه منهتن برای توسعه یک بمب اتم در جنگ جهانی دوم و نام آن را “عملیات با سرعت پیچ و تاب.”

رئیس جمهور تهمت صحبت می کند در باغ گل رز در روز جمعه. (استفانی رینولدز/CNP/بلومبرگ از طریق گتی ایماژ)

سرعت در پیچ و تاب یک اختراع اصطلاح برای سفر سریع تر از نور است که ممکن است تنها در جهان داستانی از “پیشتازان فضا.” این که آیا آن کار خواهد کرد برای ایجاد یک واکسن برای بیماری کشنده باقی مانده است دیده می شود. اما وجود دارد چند صد احتمالا هزاران نفر از مردم در حال حاضر در 60s که یادآوری عواقب ناخواسته از قرار دادن مواد مخدر به مردم بدن بدون کافی تست.

مهندسی ژنتیک تا حد زیادی سرعت روند توسعه یک واکسن. اما کارشناسان بهداشت عمومی هنوز مرتب سازی از طریق نحوه تست آن را برای ایمنی و اثر بخشی. اولیه اندازه گیری ایمنی است که یک واکسن جدید را ندارد مردم بیمار که به اندازه کافی آسان است برای بررسی اگر چه این امر نیاز به تلاش بزرگ و متنوع جمعیت برای گرفتن احتمالا عوارض جانبی نادر.

اثر پیچیده تر است: محققان می تواند تشخیص اگر مردم تلقيح شده با واکسن تولید آنتی بادی به coronavirus اما چگونه آنها می دانند که اگر آنها در واقع سیستم ایمنی بدن در برابر عفونت. یک راه بدیهی است این است که فقط آنها را تماشا کنید و ببینید اگر آنها بیمار (از لحاظ فنی اگر آنها بیمار کمتر و یا شدت کمتر از یک unvaccinated گروه کنترل). اما این روند کند. راه دیگری است که به دست آوردن پشتیبانی در میان محققان این است که یک “چالش محاکمه” است که در آن داوطلبان دریافت تلقيح و سپس در معرض عفونی دوز ویروس — که به وضوح خطرات خاص خود را دارد. چالش آزمایشات معمولا برای بیماری که به عنوان کشنده به عنوان coronavirus یا که درمان های دیگر وجود داشته باشد.

به نقل از تپه جفری کان مدیر جانز هاپکینز برمن موسسه اخلاق زیستی گفت: “آیا نمی بینید که چگونه یک نهادی بررسی هیئت مدیره است که نظارت تحقیقات را تایید کند انسان چالش محاکمه coronavirus.

کودکان متولد شده با ناهنجاریهای اندام مورد استفاده قرار گرفتن به استفاده از پروتز جولای 1962.(استن Wayman/زندگی مجموعه عکس از طریق گتی ایماژ)

اما عملیات پیچ و تاب سرعت اقدام همراه از آهنگ های متعدد به طور همزمان: مهندسی ژنتیک بالقوه واکسن تست در حیوانات آزمایش در انسان و ramping تا تولید سرنگ و ویال و تجهیزات لازم برای توده تلقیح. روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما در حال آماده سازی” برای آغاز تولید واکسن حتی قبل از یکی (یا بیشتر) تایید شده است به طوری که وجود خواهد داشت یک سهام در دست در پیشبرد. “این بدان معناست که آنها می آیند تا با واکسن” او گفت:. “این مخاطره آمیز آن را گران” اما آن را می تواند کاهش یک سال از زمان است که ممکن است در غیر این صورت نیاز به قرار دادن یک واکسن به توزیع.

واکسن البته مشکوک به dismayingly بخش بزرگ از جمعیت اما به دلایل دیگر. بسیاری از آمریکایی ها بر این باورند که آنها علت اوتیسم در کودکان, یک ادعا شده است که بررسی و اعلام الکی تقریبا کل حرفه پزشکی. این چیزی است که این مورد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به افتخار غالبا در مورد موفقیت خود را در سرعت بخشیدن به روند تصویب مواد مخدر یک حرکت طولانی خواست توسط شرکت های دارویی است که آن را به عنوان یک هزینه مانع گرفتن محصولات خود را به بازار است. و در coronavirus اورژانس اپیدیولوژی و اخلاق زیستی کارشناسان به طور کلی در حال رفتن همراه با مراحل است که می تواند یک واکسن موجود دیر.

پس از همه آنچه می تواند به اشتباه ؟

FDA وب سایت خود را نگه می دارد یک پاسخ ممکن در قالب یک ادای احترام به یک در حال حاضر فراموش شده قهرمان بوروکراسی یک پزشک و داروشناس به نام فرانسیس Kelsey. در سال 1960 او پیوست FDA که در آن کار خود را به بررسی برنامه های کاربردی برای تصویب به مواد مخدر.

این نرم افزار برای اولین بار او به کار گرفته شد برای یک آرام بخش به نام تالیدومید بود که مورد استفاده در درمان جذام و به بازار عرضه برای جلوگیری از “بیماری صبحگاهی” تهوع و استفراغ تاثیر می گذارد که برخی از زنان در دوران بارداری است. این دارو را شرکت ارائه داده است که در آن گفت: اثبات ایمنی آن است. آن را در حال حاضر به فروش می رسد بیش از شمارنده در کشورهای دیگر.

Kelsey بود ديپلمات و پرسید: برای اطلاعات بیشتر. این شرکت فرستاده می شود و در بیشتر مطالعات اما او مصمم بود. در میان دیگر پرچم قرمز تولید کننده تا به حال ثابت شده است که تالیدومید امن بود که گرفته توسط زنان باردار است. این البته یک دوره در تاریخ آمریکا زمانی که مقررات دولت بودند بیشتر معمولا به عنوان “صرفه جویی در زندگی” از “کار-قتل” و آیزنهاور و کندی دولت به نظر می رسد نه به interjected خود را به بحث.

رئیس جمهور جان اف کندی می ایستد با دکتر فرانسیس, Kelsey افسر پزشکی که مانع فروش از نقص هنگام تولد باعث داروی تالیدومید در ایالات متحده است. (Bettmann بایگانی طریق گتی ایماژ)

یک سال بعد با تایید FDA هنوز در انتظار گزارش شروع به گردش عجیب و غریب و ویرانگر سندرم نقص تولد در میان فرزندان مادرانی که گرفته بود تالیدومید در اوایل بارداری خود را. کودکان برخی از آنها در سقط یا مرده بود آسیب به ارگان های مختلف و معروف ناقص از دست رفته و یا تا حد زیادی کوتاه اندام در موارد شدید با دست و پا است که به طور مستقیم از خود تنه. برخی از 10,000 نوزادان متولد شده اند که راه در آلمان بریتانیا و کشورهای دیگر. وجود دارد چند ده نفر در ایالات متحده اعتقاد بر این ناشی از یک آزادانه تحت نظارت دادگاه اما هیچ چیز مانند هزاران نفر که در غیر این صورت ممکن است منجر به.

Kelsey بعد از آن شد که رئیس جمهور جان اف کندی با رئیس جمهور جایزه برجسته فدرال خدمات غیرنظامی. تالیدومید بود که در نهایت مورد تایید, تحت محدودیت برای استفاده در درمان برخی از انواع سرطان. این قسمت منجر به Kefauver هریس اصلاح غذا و دارو و لوازم آرایشی قانون که به تصویب رسید در سال 1962 و تا حد زیادی محکم مقررات صنعت داروسازی.

البته در حالی که COVID-19 کشنده و بسیار مسری بیماری صبحگاهی هر چند ناخوشایند و گاهی اوقات ناتوان کننده است که کشنده نیست و از بین می رود ، بنابراین استاندارد برای تصویب یک واکسن یا درمان برای coronavirus باید با آن در ذهن.

هنوز هم آن را خوب خواهد بود اگر Kelsey که در سال 2015 در سن 101 بود به اطراف نگاهی به کاغذ بازی. یکی می تواند امید او جانشینان انجام خواهد شد به عنوان یک کار خوب.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • اوباما می گوید در تماس خصوصی که “حکومت قانون در معرض خطر است’ مایکل فلین مورد

  • اخبار یاهو/YouGov coronavirus نظرسنجی: تقریبا 1 به 5 می گویند آنها نمی واکسینه کنید

  • ارتش دانشمندان در حال کار بر روی واکسن طولانی بود می ترسید ظهور coronaviruses جدید

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • در حال ماسک بعدی مقابل در coronavirus فرهنگ جنگ ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>