مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن می گوید که “هیچ ایده چه چیزی اتفاق می افتد’ ثانیه قبل از این ادعا که AOC ‘می خواهد باد’ است که ‘جان تمام پرندگان

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آسوشیتد پرس

  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن تا به حال هیچ ایده چه چیزی اتفاق می افتد” و ثانیه بعد متهم نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز مایل انرژی باد است که “جان تمام پرندگان.”
  • “جو مطلقا هیچ ایده چه چیزی اتفاق می افتد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: واشنگتن آزما در روز پنج شنبه. “AOC یک فاجعه است. او می خواهد همه سوخت های فسیلی است. او می خواهد همه چیز را. او می خواهد باد که گران است — کشته شدن تمام پرندگان. شما می دانید, من هم یک زیست است. اما باد یک فاجعه است.”
  • تهمت و انتقام گیری در برابر توربین های بادی predates ریاست جمهوری خود و او بارها و بارها گفت که آنها کشتن پرندگان جلوگیری از مردم را از تماشای تلویزیون و کاهش ارزش املاک و باعث سرطان می شود.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت: معاون رئیس جمهور جو بایدن تا به حال هیچ ایده چه چیزی اتفاق می افتد” و ثانیه بعد متهم نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز مایل انرژی باد است که “جان تمام پرندگان.”

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شد واشنگتن آزما در مورد بایدن همکاری با Ocasio-کورتز و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز در تغییر آب و هوا پانل.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: حرکت خواهد هزینه بایدن ایالت پنسیلوانیا در انتخابات اضافه کرد: “اگر شما از او پرسید که او به نام او حتی نمی آن را می دانم.”

“جو مطلقا هیچ ایده چه چیزی اتفاق می افتد,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “AOC یک فاجعه است. او می خواهد همه سوخت های فسیلی است. او می خواهد همه چیز را. او می خواهد باد که گران است — کشته شدن تمام پرندگان. شما می دانید, من هم یک زیست است. اما باد یک فاجعه است.”

این اولین بار نیست رئیس جمهور اظهار تاسف انرژی های تجدید پذیر باد.

“من هرگز نفهمیدم باد. شما می دانید من می دانم که آسیاب های بادی بسیار زیاد است. من مطالعه کرده ام آن را بهتر از هر کسی او گفت:” در ماه دسامبر در یک سخنرانی به جوان محافظه کاران در پالم بیچ فلوریدا اضافه کرد: “آنها در حال پر سر و صدا. آنها کشتن پرندگان. شما می خواهید برای دیدن یک پرنده قبرستان? شما فقط بروید. نگاهی به. یک پرنده قبرستان. رفتن زیر یک آسیاب بادی روزی. شما خواهید دید پرندگان بیشتر از شما تا کنون دیده اند تا کنون در زندگی خود را.”

“آنها می توان ضربه زدن آن پرندگان چپ و راست” مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی گفت: تجمع در دسامبر 10 در پنسیلوانیا است. او همچنین ساخته شده یک شوخی در مورد تغییر آب و هوا و گفت: “عزیزم هیچ باد و لعنت باد فقط باد مانند آن استفاده می شود به دلیل گرمایش جهانی فکر می کنم.”

“مثل یک قبرستان برای پرندگان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آوریل 2019. “اگر شما عشق پرندگان, شما هرگز می خواهید برای راه رفتن در زیر یک آسیاب بادی.”

(توربین های بادی در حال تخمین زده می شود مسئول 140,000 به 328,000 پرنده مرگ در هر سال. محققان در سال 2018 آمد تا با یک راه برای هشدار باد-مزرعه اپراتورها به حضور پرندگان در طول زمان اوج به کاهش تعداد مرگ و میر پرندگان.)

تهمت و انتقام گیری در برابر توربین های بادی predates ریاست جمهوری خود. در سال 2006 او در مورد شکایت قصد دارد برای ساخت یک مزرعه بادی دریایی خواهد بود که قابل مشاهده از خود را از باشگاه گلف در اسکاتلند مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی گلف, لینک های خارج از شهر آبردین.

در سال 2011 زمانی که رسمی برنامه های ساخت و ساز برای مزرعه بادی ارسال شد تهمت شکایت دولت اسکاتلند در مورد “ایده وحشتناک ساختمان زشت توربین های بادی به طور مستقیم خاموش آبردین در خط ساحلی زیبا.”

مزرعه باد در حرکت رو به جلو با وجود تهمت شکایت و آن را به پایان رسید در ماه مه سال 2018 است. در سال گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان موافقت به پرداخت $290,000 به دولت اسکاتلند به پایان سال مبارزه قانونی.

مغلوب ساختن پیشی جستن را تحقیر قدرت باد اتحاد انجام شده ریاست جمهوری خود. او گفته است که توربین های بادی باعث سرطان و جلوگیری از مردم را از تماشای تلویزیون و زمانی که باد نمی وزد.

در ماه اوت گذشته در حالی که بازدید از یک مجتمع پتروشیمی در پنسیلوانیا او raged در مورد بزرگ “آسیاب های بادی” که “از بین بردن همه اموال ارزش کشتن تمام پرندگان.”

“و سپس ناگهان آن را متوقف می کند; باد و تلویزیون خاموش,” او اضافه شده است. “و همسران و شوهران بگو عزیزم, من می خواهم به تماشای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلویزیون امشب. اما باد متوقف باد و من نمی توانم تماشا کنید. هیچ برق در خانه عزیز.'”

“اگر شما یک آسیاب بادی در هر نقطه در نزدیکی خانه خود را, تبریک, خانه خود را فقط رفت و 75 درصد در ارزش او گفت:” در آوریل 2019 و اضافه کرد که “سر و صدا باعث سرطان می شود.”

هیچ مدرکی وجود دارد که توربین های بادی کاهش ارزش املاک مردم را از تماشای تلویزیون و یا باعث سرطان می شود.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>