واکسن امید و اقتصادی به عنوان ویروس گسترش می یابد

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. عکس: AFP

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ابراز امید جمعه که یک coronavirus واکسن در دسترس خواهد بود در اواخر سال 2020 cushioning وخیم اقتصادی اخبار به عنوان بخش هایی از اروپا دوباره باز با وجود ترس از موج دوم این بیماری همه گیر.

چندین کشور کاسته محدودیت برای جلوگیری از آسیب های اقتصادی از مستندات به عنوان بسیاری از نقاط جهان می آموزد به زندگی به عنوان بهترین آن را می توانید در زیر سایه این بیماری است که بیش از کشته 304,000 مردم در سطح جهان و آلوده 4.5 میلیون نفر است.

در حالی که اروپا آنلاک پس از کاهش تعداد عفونت های جدید, موارد, همچنان افزایش یابد در دیگر نقاط جهان به عنوان اقتصادی و سیاسی خرید اینترنتی رشد می کند.

شکار برای یک واکسن برای بیماری که سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید ممکن است هرگز ناپدید می شوند نیز تهدید به تبدیل شدن به یک منبع تنش بین جهان را دارا و ندار با آزمایش جریان در کشورهای مختلف.

“ما به دنبال رسیدن آن تا پایان سال, اگر ما می توانیم شاید قبل از” مغلوب ساختن پیشی جستن در جمع خبرنگاران در کاخ سفید به عنوان او در مورد امریکا “عملیات با سرعت پیچ و تاب” تلاش در مسابقه جهانی برای واکسن.

جدول زمانی — تلقی غیر واقعی توسط بسیاری از کارشناسان — است تهاجمی تر از یک سال و سناریو های مطرح شده توسط دانشمندان اروپایی.

بسیاری از کشورهای در حال انتظار با مرزها و سواحل بودند بازگشایی در سراسر اروپا پس از دو ماه پس از سانحه که در آن زندگی زمین را متوقف کند.

آلمان که در این ماه خود را آغاز کرد آهسته ظهور از سلول آماده بود برای بازتولید خود در مسابقات قهرمانی فوتبال شنبه اگر چه در مقابل خالی استادیوم و تحت سخت گیرانه سلامت اقدامات است.

روسیه تحت فشار قرار دادند به جلو با برنامه های به سهولت محدودیت با وجود گزارش بیش از 10 ، 000 مورد جدید با لیگ فوتبال مجموعه به بازگشت در ماه آینده و هزاران نفر از مردم در حال تست برای آنتی بادی نشان می دهد که آیا آنها تا به حال ویروس یا نه.

سواحل بازگشایی

اسلوونی در روز جمعه شد اولین کشور اروپایی برای باز کردن مرزهای خود با وجود عفونت های جدید هنوز در حال گزارش شده است.

لیتوانی و استونی ایجاد شد و خود را “بالتیک حباب” اجازه حرکت آزاد در میان سه کشور است.

فرانسه خواستار خویشتن داری به عنوان کشور آمادگی خود را برای اولین تعطیلات آخر هفته پس از کاهش آن مستند دوشنبه هشدار داد که پلیس خواهد شکستن هر گونه اجتماعات بزرگ.

با اروپا تابستان به سرعت نزدیک کلیدی صنعت گردشگری است که در تلاش برای نجات چیزی از خرابه.

Parasols و sunloungers شروع به نظر می رسد در سواحل ایتالیا یکی از کشورهای سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

“این حرکت من برای دیدن این چادر گفت:” سیمون Battistoni که خانواده شده است در حال اجرا Bagno, میلان, ساحل امتیازی در کسنتیکو در ایتالیا سواحل شرق از سال 1927.

اتریش در زمان مهمی نمادین گام یکشنبه با بازگشایی آن رستوران ها و یاد وینی کافه ها.

“ما آن را از دست رفته و ما در حال رفتن به دوباره به عنوان آنجا که ممکن است” گفت: فانی و سوفی 19-دانش آموزان انتظار برای صبحانه در یک کافه در پایتخت اتریش.

ایرلند آغاز خواهد شد برای بلند کردن آن مستند در روزهای آینده در حالی که معرفی 14 روز دوره قرنطینه برای تازه واردان است.

در طرف دیگر از جهان سیدنی کافه ها و رستوران ها باز درهای خود را به مشتریان جمعه به عنوان یک هفته طولانی و مستند کاسته.

“تمایل به نشستن در یک محل است که خانه خود را با آمپول و یک نوشیدنی است که واقعا طاقت فرسا” گفت: Chrissy فلاناگان صاحب کارخانه سوسیس یک اغذیه فروشی و مشروب فروشی در استرالیا بزرگترین شهرستان.

ما اقتصادی

فشار به سهولت مستندات نصب شده به عنوان فاجعه بار اقتصادی اثرات این ویروس را روشن تر شده.

در ایالات متحده جهان را بدترین آسیب دیده کشور با بیش از 87,000 مرگ و میر و 1.4 میلیون نفر تولید صنعتی سقوط یک رکورد 11.2 درصد در ماه آوریل با بیشترین کاهش در یک قرن.

این آخرین نشانه از یک بار پر رونق اقتصاد آمریکا زخمی توسط یک بحران است که حفر شده در دندان های خود را و نمی خواهد اجازه رفتن.

فروشگاه JCPenney, یک خرده فروشی موسسه است که تبدیل به یک سود پس از سال 2011 در روز جمعه شد که آخرین ما کسب و کار به فایل برای ورشکستگی.

“ممکن است نمی شود یک ماه از جشن. و نه خواهد ژوئن. و نه ماه جولای. و نه احتمالا بقیه این سال” هشدار داد نیل ساندرز مدیر عامل GlobalData, خرده فروشی.

با 36.5 میلیون آمریکایی — بیش از 10 درصد از جمعیت — چپ بیکار با کروناویروس فاجعه مغلوب ساختن پیشی جستن است مشتاق به سهولت مستند اقدامات به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر است.

برخی از مناطق در حال مقاومت در برابر. مستند اقدامات در شهر نیویورک تمدید شده است تا مارس 28.

نمایندگان کنگره آمریکا شد بحث گسترده و 3 تریلیون دلار بسته نجات برای کمک به خانواده های آمریکایی و کسب و کار شناور باقی می ماند.

اما رییس جمهور نیز به دنبال منحرف از دولت خود را از دست داده و همه گیر توسط ramping تا خود را در جنگ از کلمات با پکن بیش از آنچه به او لقب “طاعون از چین” تهدید به قطع روابط بین دو کشور.

این ویروس برای اولین بار پدید آمده در شهر ووهان در اواخر سال گذشته و قبل از گسترش در سراسر جهان.

اروپا اقتصاد آلمان در عین حال از متهم شدن به رکود اقتصادی رنج آن شدیدترین فصلنامه انقباض پس از بحران مالی جهانی در سال 2009.

‘سناریو کابوس’

همه گیر نیز ناشی از سیاسی ructions.

برزیل خود را از دست دوم, وزیر بهداشت در یک ماه زمانی که نلسون Teich استعفا جمعه بیش از آنچه که یک مقام رسمی گفت: “ناسازگاری” با جناح راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro رویکرد به مبارزه با این کشور فزاینده COVID-19 بحران است.

در ضمن این ویروس همچنان جهانی آن در ماه مارس.

که گفت: آفریقا می تواند 231 میلیون نفر آلوده به 190,000 می میرند.

همچنین نگرانی وجود دارد بیش از این “سناریو کابوس” از کشف عفونت در بزرگترین اردوگاه پناهندگان در بنگلادش که در آن بیش از یک میلیون Rohingya مسلمانان از همسایه میانمار زندگی می کنند در کثافت کاری.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>