خواهد Kaitlyn Bristowe و جیسون Tartick انجام یکی دیگر از واقعیت نشان می دهد ؟ او می گوید …

سابق لیسانس Kaitlyn Bristowe هرگز برگزار شد به یک نظر در مورد ABC دوستیابی حق رای دادن. (او در توصیف “احساس تلخ” به صورت ناشناس عضو لیسانس ملت و بدست به یک مکان دشمنی با خالق مایک Fleiss.) اما این بدان معنا او سوگند یاد کردن واقعیت تلویزیون برای خوب است ؟

“من در برابر تلویزیون واقعیت اما چیزی در مورد [ارتباط من با جیسون Tartick] خواهد ترساندن من کمی” “خاموش تاک” پادکست میزبان 34 گفت: ما هفته به طور انحصاری در جمعه, مه 15.

Kaitlyn Bristowe Reveals Whether She and Jason Tartick Would Do Another Reality Show
Jason Tartick و Kaitlyn Bristowe حضور در iHeartRadio ALTer EGO ارائه شده توسط یکی از سرمایه در فروم در تاریخ 18 ژانویه سال 2020 در اینگلوود کالیفرنیا. مگا

“من احساس می کنم آن را سخت در یک رابطه, و من نمی خواهم به انجام هر کاری که فشار در روابط ما. من انگیزه شادی و نه پول” او ادامه داد. “من فقط احساس می کنم اگر ما, من می خواهم به در کنترل کامل خلاق بودن و آنچه در آن بود — و متاسفانه من احساس می کنم عشق مردم به دیدن درام در تلویزیون و این که چه کار می کند و می خواهد که من را بترساند. بنابراین من نمی دانم. که باید به یک مکالمه ما بود.”

Bristowe مشغول شدم به شاون غرفه در طول آخر قسمت از لیسانس اجرا شود اما این دو به نام آن واریز شده در نوامبر 2018 پس از سه سال با هم. او شروع به دوستیابی Tartick, 30 ژانویه 2019.

کانادا مادری می گوید دوست پسر او بیش از حد سطح رهبری برای تلویزیون واقعیت به هر حال. “حتی اگر من سعی می کنم به استدلال می کنند با او خیلی آرام, خنک و جمع آوری شده و بنابراین منطقی است که من مانند ما می تواند خسته کننده تلویزیون” او به شوخی.

Bristowe شده است پرده درباره احساسات خود را نسبت به لیسانس ملت پس از ظاهر شدن در لیسانس 19 فصل و به عنوان 11th لیسانس. از 9 به شراب میزبان سر تبدیل با طولانی Instagram عنوان توصیف او “احساس تلخ” به سمت یک نفر در کارشناسی ملت در ژانویه 6. در حالی که بسیاری معتقد بودند که Bristowe شد خواستار سابق او, 32, فن های مورد علاقه به سرعت پاک هوا.

“اجازه دهید صادقانه همه در حال رفتن به بلافاصله فکر می کنم “من او صحبت کردن در مورد سابق خود را’ اما هیچ. من می تواند خرده اما نه این که خرده” Bristowe گفت: ما به طور انحصاری در ژانویه 17. “من فقط آن را می گویند اگر این که من صحبت کردن در مورد. آن کسی که من می خواهم فقط نه گفتن نام کنه و فقط به جلو حرکت می کند چرا که بسیاری از مردم را دوست دارم که در حق رای دادن.”

هنگامی که او بعدا اضافه شده به او پست است که فرد “نه یک مسابقه” برخی از طرفداران فکر می کردم او rehashing قدیمی دشمنی با نمایش خالق Fleiss, 55. در اکتبر 2019, Bristowe ادعا شده که این تلویزیون exec بود و به همین دلیل او هرگز رقابت در رقص با ستاره ها — حتی اگر بسیاری از مردان از لیسانس ملت بدست شانس.

“من به این می گویند با یک میکروفون در دست من و یک لبخند بر روی صورت من که مایک Fleiss یک قطعه از s–t! او خالق لیسانسو او متنفر است” و او گفت: در یک پرده مصاحبه با “Talkhouse” پادکست.

برای اطلاعات بیشتر از Bristowe لطفا قسمت های جدید از 9 به شراب در دسترس چهارشنبه در یوتیوب و تنها “اگر من صادق بودن” در حال حاضر در دسترس.

گزارش Kayley Stumpe

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>