طرفداران نگرانی یخ تلاش برای اخراج مهاجران بچه ها در میان همه گیر

تقلا آغاز شد و در مارس 6: دو خواهر از السالوادور سنین 8 و 11 در دولت ایالات متحده بازداشت شده بود و فقط تایید شده برای الحاق با خود مستقر در هوستون مادر زمانی که یخ در پا و نقل مکان کرد به اخراج آنها.

که همان روز در McAllen, وابسته به تکزاس, یک دختر نوجوان از گواتمالا به اتمام قسم خورده پناهندگی اعلام این ادعا او را مورد آزار و اذیت ها از آنجا که از نژاد بومی هویت و امتناع از پیوستن به یک باند اگر بازگشت به کشور خود. ساعت بعد یخ او را برداشت.

خواهر و دختر سه چیز مشترک هستند. همه آنها قبلا به دنبال پناهندگی در مرز ایالات متحده و مکزیک در کنار پدر و مادر. آنها فرستاده شده بودند به مکزیک تحت مهاجر حفاظت پروتکل یا MPP برنامه. و آنها reentered آمریکا بار دوم — بدون پدر و مادر خود را.

افراد زیر سن قانونی قرار نیست به بازگشت به مکزیک تحت MPP اگر بدون همراه توسط والدین و یا قیم قانونی بنابراین برخی از خانواده ها اجازه داده اند فرزندان خود را به دنبال پناهندگی در ایالات متحده به تنهایی. بین اکتبر 2019 و در این ماه حداقل 577 مهاجر بدون همراه کودکان در مراقبت از دفتر اسکان مجدد پناهندگان یا ORR اند گزارش داشتن پدر و مادر خود را در مکزیک به گزارش آژانس.

تحت یک نقطه عطفی دادگاه حل و فصل و دولت آمریکا موظف است به “بی درنگ و تلاش مستمر” برای متحد کردن کودکان مهاجر بدون همراه با بستگان و یا سایر حامیان مالی در ایالات متحده در حالی که مهاجرت خود را ادامه دهید.

اما دولت معتقد است که کودکانی که در حال حاضر دستور داده شده است حذف شده با خانواده های خود تحت این باقی می ماند در مکزیک سیاست باید اخراج شود — حتی اگر آنها گذشته وارد آمریکا بدون همراه. وکلای مدافع برای افراد زیر سن قانونی, اما می گویند که آنها باید مانند دیگر کودکان مهاجر بدون همراه.

هر دو خواهر و دختر بچه شده اند مبارزه خود را در مورد دادگاه. یک قاضی فدرال منع دولت از بلافاصله اخراج السالوادور خواهر و آنها آزاد شدند و به مادر خود در هوستون با توجه به وکلای مدافع. خود را در رسیدگی به اخراج از کشور در حال انجام است. پدر خود را با آنها در اصل فرستاده شده به مکزیک باقی مانده است در ماتاموروس, مکزیک.

گواتمالا و نوجوانان منتقل شد و توسط دولت برای اولین بار به یک متل در McAllen و سپس نقل مکان کرد و به یک دیگر در اسکندریه لوئیزیانا با توجه به وکلای مدافع. یخ آماده شد به تبعید او در یک پرواز بعد از ظهر جمعه با توجه به Neha دسای یک وکیل است که بخشی از این تیم به نمایندگی از تمام کودکان در مهاجرت به ایالات متحده بازداشت کرده است. اما پرواز او به تعویق افتاد برای دوشنبه بعد از دولت گواتمالا گفت: آن را نمی خواهد دریافت خواهید کرد این هواپیما به دلیل از coronavirus موارد در میان مهاجران به تازگی اخراج شده توسط ایالات متحده آمریکا

قاضی دالی Gee از ایالات متحده دادگاه منطقه ای در لس آنجلس حکومت در آوریل 24 که اخراج سفارشات زیر باقی می ماند در مکزیک برنامه تغییر نمی کند, دولت را موظف به دنبال اعلان انتشار کودکان مهاجر به بستگان و دیگر حامیان مالی در ایالات متحده تحت نقطه عطفی 1997 فلرس توافق حل و فصل.

“که سیاست درست مانند هر دیگر در انتظار دادرسی و یا شرکت در کلاس اقدام به رسیدگی و یا هر چیزی شبیه است که اگر نتایج آن را در بازداشت طولانی مدت که در آن اخراج است نه قریب الوقوع آن باعث تاخیر غیر ضروری” Gee گفت: در طول یک جلسه قبل از صدور جهت او را که گفت که این دولت “مات سیاست” در اطراف کودکان مبتلا به انتظار MPP موارد نقض فلرس حل و فصل است.

طرفداران می گویند یخ کشف و ضبط شده است در Gee استفاده از کلمه “قریب الوقوع” را به حرکت به اخراج کودکان در ORR مراقبت که در انتظار حذف سفارشات زیر باقی می ماند در مکزیک سیاست.

یخ گفت: کودکان مهاجر هستند و تنها تبعید هنگامی که “خود را در مورد مهاجرت کامل است و وجود موانع قانونی برای حذف.”

“اگر جزئی دریافت حکم نهایی حذف از یک قاضی مهاجرت را به عنوان بخشی از یک خانواده واحد ثبت نام در گروههای حفاظت از پروتکل های (MPP) — قبل از ورود به ایالات متحده به عنوان (یک مهاجر بدون همراه کودک) — سپس آنها موضوع را به منظور نهایی حذف” یخ سخنگوی در بیانیه ای گفت جمعه.

آژانس نیست اظهار نظر در موارد خاص و یا می گویند چگونه اخراج کودکان مهاجر از پناهگاه نظارت توسط دولت ایالات متحده مطابق با تنظیم “اجرای استقرار” آن اعلام کرد در ماه مارس به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر. در آن اطلاعیه یخ گفت عوامل آن را تنها تمرکز بر بازداشت “عمومی خطرات ایمنی” را به عنوان به خوبی به عنوان مهاجران که سوابق کیفری نیاز آژانس برای دستگیری آنها. برای هر کس دیگری به آژانس گفت: “تاخیر در اجرای اقدامات” تا زمانی که بحران کاهش خواهد یافت.

مارک وبر سخنگوی ORR گفت: دفتر خود تعیین می کند که کودکان در آن بازداشت هستند و تبعید خواستار آن یک سازمان رفاه کودکان.

دسای گفت که او نگران است که دولت اقدامات مربوط به Gee تصمیم است که کودکانی که قبلا در بازگشت به مکزیک و آمد بدون همراه باید منتشر شود به حامیان مالی.

“ما نمی توانیم مشخص می گویند آن را تلافی اما مطمئن احساس می کند مانند آن” دسای گفت که او معتقد بود که دولت به شدت در تلاش برای اخراج این کودکان پس از هی حاکم شده بود.

Asra سید که نشان دهنده خواهر در هوستون گفت که علاوه بر اینکه بسیار نزدیک به مادر خود بودند بستگان در السالوادور که کودکان می تواند با خیال راحت بازگشت به. یک redacted تشکیل پرونده بررسی توسط رادیو فردا شامل توصیف از سوء استفاده و باند تهدیدات در طول girls’ جوانان است.

“مشتریان ما تنها بازداشت کودکان ما می دانیم که یخ اصرار بر اخراج حتی اگر: 1) آنها یک پدر و مادر در آمریکا که ORR توصیه می کند آنها را متحد با, 2) آنها را بدون پدر و مادر یا سایر بستگان در کشور خود که می تواند مراقبت از آنها را, و 3) آنها واقعا جوان — تنها 8 و 11,” سید گفت.

ORR در حال حاضر حدود 1,600 کودکان مهاجر در آن بازداشت یک کم سطح جامعه دیده نمی شود پس از سال 2011 است. آژانس دریافت شده است چند افراد زیر سن قانونی از اواخر مارس از مقامات مرزی که در حال اخراج اکثر مهاجران غیر مجاز از جمله کودکان بی سرپرست تحت اضطراری بهداشت عمومی به منظور.

خیریه ایجاد شده توسط 2020 دانشگاه ورمونت گراد repurposes فارغ التحصیلی جونس به عنوان PPE

در داخل بیمارستان نیویورک برای “شجاعت و امید: 7 روز در خط مقدم”

بزرگ مادر بزرگ می شود به آغوش خانواده از طریق “آغوش زمان” دستگاه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>