زنگ در آلمان به عنوان “تاج دموی’ را خاموش

AFP/فایل

برلین: از خشم بیش از مستند اقدامات به یک ادعا واکسن طرح توسط بیل گیتس: رشد موج تظاهرات در آلمان توسط توطئه نظریه پردازان افراط گرایان و ضد vaxxers را نگران کرده و حتی آنگلا مرکل.

در ابتدا شروع به عنوان یک تعداد انگشت شماری از معترضان decrying دشوار محدودیت در زندگی عمومی به توقف انتقال از coronavirus تظاهرات باید دارای عقاید در هفته های اخیر به تجمع هزاران نفر در عمده شهرستانها آلمان است.

هزاران نفر را به جرم دوباره در اشتوتگارت مونیخ و برلین در روز شنبه با پلیس در نیروی پس از تظاهرات خشونت تبدیل شد.

رشد اعتراضات را برانگیخته مقایسه ضد اسلامی Pegida پیاده روی در ارتفاع اروپا پناهنده بحران در سال 2015 بالا بردن سوال که آیا حمایت قوی است که مرکل در حال حاضر با بهره گیری از به خاطر دست زدن به این ویروس در بحران می تواند تبخیر شود.

فقط آن را به عنوان برنده محبوبیت فانینگ ضد مهاجر تمایلات پنج سال عقب راست حزب AfD در حال حاضر آشکارا تشویق معترضان و تغییر خود را به عنوان یک anti-مستند ،

یک نظرسنجی اخیر راه اندازی شده توسط اشپیگل مجله خبری پیدا کردم که تقریبا یکی از هر چهار آلمانی مورد بررسی ابراز “درک” برای تظاهرات.

توسعه شوکه سیاسی با مرکل بنا به گزارش ها گفتن بالای برنج از مرکز-راست حزب CDU از “نگرانی” روند که ممکن است برخی از نشانه های روسیه دروغ مبارزات.

‘تهمت’

آلمان در ماه مارس صورت گرفت اقدامات بی سابقه به تعطیل عمومی زندگی است.

در حالی که اکثریت عظیمی از آلمانی ها, بازگشت عمل به مرکل دولت یک افزایش بزرگ در تصویب اعتبار مخالفت است دامن زدن به خصوص آنلاین که در آن فیلم های یوتیوب دفاع از تئوری های توطئه و یا قات توصیه های پزشکی جذب ده ها هزار نفر از نمایش ها.

به دنبال مقابله با ادعاهای پوچ رئیس فرانک والتر اشتاین مایر گفت که اگر او نبود پزشک او با خیال راحت می تواند نشان می دهد که “ناراحت کننده و دست و پا گیر ماسک صورت بیشتر به توصیه می شود از قلع فویل کلاه.”

پس از اعتراض عمومی بیش سرکش تظاهرات آخر هفته گذشته AfD قرار داده شده خود را مستقیما بر کنار شدند.

حزب co-رئیس الکساندر Gauland گفت که “کاملا درست است که مردم ورزش خود را به حقوق اساسی و نشان دادن در برابر تاج اقدامات است.”

هر نتیجه تقسیم در جامعه بیش از این تظاهرات نباید مقصر معترضان اما در “جارو تهمت از شرکت کنندگان به عنوان جناح راست افراط گرایان nutcases و یا نظریه پردازان توطئه” او متهم شده است.

گاهی خشونت آمیز در طبیعت تظاهرات شده اند به طور فزاینده ای آمیخته با یهودی ستیزی به عنوان شرکت کنندگان در هوا نگه شعار به تصویر کشیدن چهره مانند میلیاردر سرمایه جورج سوروس به عنوان جن ويروس در بحران است.

خط کشی به طور فزاینده ای تلخ جو مسخره سنگ قبر داشت در مقابل مرکل در انتخابات دفاتر ظاهرا به نگرانی مستند اقدامات است.

دوم پوپولیستی موج

“به نظر من این نوع از اعتراض به تواند بسیار خطرناک” فلیکس کلاین دولت pointman در مقابله با یهودی ستیزی گفت: Sueddeutsche Zeitung روزنامه.

“آن را تضعیف می کند اعتماد به نفس در ما دولتی دموکراتیک و به شکل یک مخزن که در آن توطئه ضد سامی و منکران هولوکاست را می توان در کنار دیگران با گاهی اوقات بسیار مبهم و, نگرش,” او اضافه شده است.

Miro Dittrich, یک کارشناس در Amadeu آنتونیو بنیاد گفت: تئوری های توطئه می تواند جذاب برای افرادی که پیدا کردن آن سخت به درک مفهوم این ویروس که شخصا می دانم که از هیچ یک از کسانی که تحت تاثیر قرار شده است.

“علاوه بر این مردم در حال حاضر جدا شده از محیط اجتماعی خود را در یک وضعیت بحران و صرف یک مقدار زیادی از زمان حاضر همه عواملی است که ترویج اعتقاد به توطئه داستان” Dittrich گفت.

کلاین هشدار داد که “ما باید ظهور این جنبش ها بسیار جدی است و نمی امیدواریم که با پایان تاج بحران این نیروها را دوباره ناپدید می شوند.” اشپیگل همچنین با اشاره به نیاز فوری برای مرکل به گرفتن در این وضعیت است.

“اگر او را نمی شمارنده عمل در حال حاضر یک دوم پوپولیستی موج خشم می تواند بیش آلمان” آن هشدار داد.

زمان می تواند با فشار دادن.

هرمان Binkert که سر رای گیری موسسه INSA گفت: حمایت قوی برای مرکل دولت می تواند به سرعت ذوب دور زمانی که سلامت ضروری محو می شود.

“زمانی که موضوع وحدت از سلامت محو و بحث با تمرکز بر حل بازار کار بحران اقتصادی و مالی اجماع به پایان می رسد” او هشدار داد.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>