به عنوان گوشت پردازش کارخانه ها در تلاش برای بازگشایی دولت. اسناد هشدار کمبود

در مارس 7, Smithfield, مواد غذایی بسته بندی گوشت می آمد گیاه در Sioux Falls, S. D., سایت یکی از بزرگترین شیوع کروناویروس دوباره پس از coronavirus عفونت از طریق نیروی کار است.

20 سال کهنه از شرکت شرح داده شده به اخبار یاهو تجربه او از بازگشت به کار در مارس 11 پس از مصرف یک COVID-19 آزمون چهار روز قبل از. او تا به حال موفق به دریافت نتایج در زمان او وارد شده برای روز اول. درجه حرارت او گرفته شد در راه اما او تنها به کلامی تایید که او آلوده نیست.

این کارگر که نخواست شناسایی شود زیرا کارکنان در کارخانه گفته شد به خودداری از صحبت با رسانه ها داده شد دو قابلیت جابجایی ورق های پلاستیک در قطب به ارائه یک مانع بین او و کارگران در کنار او و تجهیزات حفاظتی از جمله چهره سپر و یک ماسک ساخته شده است که در حال حاضر کار خسته کننده و حتی سخت تر.

“چهره سپر s***,” او گفت: اخبار یاهو. “آن fogs و میگذرد را به صورت من.”

این Smithfield, مواد غذایی, گوشت خوک, کارخانه فرآوری, Sioux Falls, S. D. (Kerem Yucel/خبرگزاری گتی ایماژ)

این Smithfield گیاه یکی از 14 گوشت پردازش تجهیزات برای بازگشایی پس از شیوع بیماری در میان حقوقی واجد شرایط تحت نظارت شدید از CDC.

به عنوان COVID-19 نابسامانی بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در سراسر کشور و گوشت گاو و گوشت خوک گزینه ها رو به کاهش در فروشگاه های مواد غذایی. مصرف کنندگان در حال شروع به درک چقدر از مصرف گوشت بستگی دارد بی وقفه اجرا خط مونتاژ برخی از 2,000 کارگران و زنجیره تامین در معرض اختلالات. در حال حاضر جدید, گزارش های داخلی از دولت هشدار می دهند که برخی از نقاط کشور ممکن است کمبود گوشت تا پایان ماه.

“تحلیلگران نشان می دهد که گوشت زنجیره تامین اختلال می تواند 20 درصد افزایش قیمت نسبت به سال گذشته و پتانسیل نقطه کمبود گوشت قرمز در بازارهای خاص تا پایان مارس” می گوید داخلی دولت رهبری ارشد اسلاید جلسه مورخ 12 مه و بررسی توسط اخبار یاهو.

این جلسه مشخص شده فقط برای استفاده رسمی تولید شد توسط بخش امنیت بهداشت و خدمات انسانی و سازمان مدیریت اضطراری فدرال.

جداگانه DHS سند به تاریخ مارس 13, می گوید که در حالی که وجود دارد نمی توان به طور کلی کمبود مواد غذایی در ایالات متحده آمریکا کشور است که به احتمال زیاد در صورت کمبود در برخی از مناطق. “COVID-19 احتمالا کاهش انواع مواد غذایی در دسترس در ایالات متحده به عنوان برخی تجهیزات پردازش مواد غذایی برای چند روز یا چند هفته به کاهش COVID-19 گسترش” در این سند می گوید. “سازمان غذا و کشاورزی نیروی کار به ویژه آسیب پذیر به پیمانکاری COVID-19 با توجه به نزدیک کار چهارم و کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).”

در حالی که برخی از مصرف کنندگان در حال حاضر در حال سکس با تعجب به سایت خالی گوشت قفسه در فروشگاه مواد غذایی دولت تا به حال هشدارهای متعدد. برای بیش از یک ماه DHS HHS و FEMA گزارش هشدار داد از ضعف در زنجیره تامین اعم از شیوع عفونت در میان گوشت پردازش کارگران به کمبود مواد شیمیایی و تجهیزات مورد نیاز در این تاسیسات با توجه به بیش از ده روز رسانی روزانه بررسی و اخبار یاهو.

DHS, HSS و FEMA بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این هشدار پس از یک داخلی دولت جلسه از آغاز آوریل قبلا گزارش شده توسط یاهو, اخبار, پیش بینی ممکن است با کمبود مواد غذایی از جمله گوشت.

از آن زمان حداقل یک دوجین گیاهان گوشت متعلق به گوشت غول Tyson Foods, Smithfield, غذاهای کارگیل, ایالات متحده آمریکا منابع و JBS باید متوقف عملیات هر چند تنها دو هنوز هم بسته به عنوان 14. حداقل 213 بسته بندی گوشت می آمد و فرآوری مواد غذایی گیاهان و نه مزارع را مورد تأیید و حدود 14,259 بسته بندی گوشت می آمد کارگران آزمایش مثبت برای COVID-19 با 65 مرگ و میر با توجه به مواد غذایی و محیط زیست گزارش شبکه.

پس اخیر دهانه گوشت خوک پردازنده در حال حاضر عامل در حدود 80 درصد از ظرفیت عادی در حالی که گوشت گاو است و در حدود 75 درصد است. “این تعداد به وضوح کوچکتر چند هفته پیش گفت:” مالون. “اما ما باید برخی از بسیار باور نکردنی پرتاب ریباند.”

یک شرکت کارگیل کارخانه بسته بندی گوشت می آمد در فورت مورگان Colo., باقی می ماند و در عمل پس از به عنوان بسیاری از 18 کارمندان قراردادی coronavirus. (متی استاکمن/گتی ایماژ)

CDC منتشر کرده است دستورالعمل که تمام گیاهان با هدف به دنبال اما کارشناسان می گویند وجود دارد باید برخی از تلاش سازمان یافته برای کمک به اطمینان حاصل شود که زنجیره تامین پایدار است. “آن نشده بحث شده است اما روشن است که ما نیاز به دولت ایجاد مقررات” گفت: میگوئل گومز, یک استاد اقتصاد در دانشگاه کرنل در اشاره به ایمنی کارگر.

در یک نظر به ” یاهو نیوز CDC گفت که آن را توسعه داده است راهنمایی برای کمک به گوشت و مرغ-امکانات پردازش کاهش گسترش COVID-19 و آن است که همکاری نزدیک با ایالات متحده.

“دولت و ادارات بهداشت محلی هستند به شدت درگیر در تصمیم گیری های مربوط به گیاهان و کارکنان خود را در” CDC گفت. “متحده خواسته شد برای ارائه جمع آوری اطلاعات مربوط به تعدادی از گوشت و مرغ-پردازش امکانات نهفته COVID-19 و تعدادی از کارگران با COVID-19 در این امکانات از جمله مرگ و میر.” CDC ساخته شده است که این یافته ها ،

CDC را تشویق می کند غربالگری و پزشکی مداوم نظارت بر کارگران و همچنین قابل تنظیم پلاستیک موانع است که کارگران می توانند به صورت جداگانه تغییر دهید; اما آن را نیز اجازه می دهد تا به طور بالقوه آلوده مردم را به بازگشت به محل کار. “راهنمایی توصیه می کند که کارفرمایان ممکن است اجازه کارگران که در معرض COVID-19 اما باقی می ماند و بدون علائم به ادامه کار و ارائه آنها به رعایت ایمنی اضافی احتیاطی” CDC گفت: اخبار یاهو.

برای اطمینان از تداوم تولید هدایت توصیه کارفرمایان به اولویت بندی مهم ترین موقعیت و به طور بالقوه عبور قطار از کارگران به انجام وظایف مهم به منظور کاهش مجموع اعداد مورد نیاز است.

در 30 آوریل این وزارتخانه گفت که در علاوه بر این به CDC نظارت آن را ایجاد فدرال رهبری تیم برای اطمینان از تداوم عملیات در گوشت و مرغ و گیاهان با توجه به یکی از DHS اسناد و مدارک بررسی شده توسط اخبار یاهو.

یک سخنگوی وزارت کشاورزی ایالات متحده گفت: در یک ایمیل که رئیس جمهور تهمت صدور یک فرمان اجرایی اعلام کرد که گوشت و مرغ پردازنده دیدار تازه تاسیس معیارهای زیر دفاع تولید عمل می کنند. وزارت کشاورزی ایالات متحده همچنین گفت که آنها در حال هدایت گیاهان پردازش به عمل مطابق با CDC و OSHA ارشاد و الزام موسسات به ارائه اسناد و مدارک نوشته شده از کاهش برنامه ای برای نقد و بررسی توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده به رهبری فدرال رهبری تیم.

Smithfield و شرکت کارگیل نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا آنها در حال ارسال این اسناد و مدارک به وزارت کشاورزی.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه. (ساموئل کروم/استخر/گتی ایماژ)

کسانی که به دنبال صنعت می گویند دلیل بسته بندی گوشت می آمد گیاهان به ویژه آسیب پذیر هستند به COVID-19 دلیل است که چگونه آنها ساخته شده است. بسته بندی گوشت می آمد گیاهان استخدام هزاران نفر از مردم به کار شانه به شانه برای 12 ساعت شیفت. لاشه زوم به هر یک از کارکنان خود را در بخشی.

“همان چیزی است که ساخته شده که-گوشت فرآوری گیاهان بسیار کارآمد است و همچنین آنچه که آنها را خیلی حساس گفت:” چاد هارت یک استاد اقتصاد در دانشگاه ایالتی آیووا.

“شما می بینید بسیار تلطیف بسیار کارآمد فرایند” هارت گفت. “ما تا به حال متمرکز مردمی به امکانات بزرگ هستند زیرا اقتصاد مقیاس. بیشتر شما می توانید در یک ساختمان ارزان تر است.”

نه تنها کارگران قادر به اجتماعی فاصله آنها نیز در حال اجرا هستند از تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) بسیار مهم است که برای مواد غذایی-گیاهان پردازش. با توجه به اسناد و مدارک بررسی شده توسط یاهو, اخبار, PPE باقی مانده است در تامین کوتاه مدت.

یک مه 2 به روز رسانی از FEMA می گوید که وزارت کالیفرنیا از غذا و کشاورزی یافت می شود که بیش از سه چهارم از شهرستانهای آنها بررسی “تا به حال مشکل خود را انجام PPE نیاز دارد; بسیاری از تامین کنندگان خارج از بورس است.” کالیفرنیا گفت: آن نیاز به 1.8 میلیون ماسک 700,000 پوشش صورت و 3.8 میلیون دستکش در حالی که گرجستان در بخش کشاورزی “درخواست کارکنان مشغول به کار در گوشت و مواد غذایی-امکانات پردازش قرار می گیرد دوم تنها به اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی که اولویت PPE لوازم.”

پاسخ به این PPE کمبود شده است اتفاقی. برخی از کشورهای در حال کمک به تلاش های ارائه بیشتر PPE و کیت های آزمایش برای گیاهان, در حالی که دیگران مانند آیووا در حال تنظیم برای ایمنی مواد غذایی و ایمنی کارگر اما در حال ارائه کمک. در کشورهای دیگر کارخانه ها از چپ به دستگاه های خود را.

اما آن است و نه فقط فقدان PPE و گیاه خاموش شدن ناگهانی که تحت تاثیر عرضه گوشت.

زنجیره تامین است که مستعد ابتلا به تنگنا حوادث مانند این با توجه به Trey مالون, استاد, کشاورزی, مواد غذایی و مدیریت منابع در دانشگاه ایالتی میشیگان.

“در ابتدا سیاست گذاران فکر می کنیم می تواند خاموش کردن برخی از بخش هایی از زنجیره تامین و ترک دیگران” او گفت:. “آنچه که ما در حال کشف است که ما باید به مراتب بیشتر به هم پیوسته زنجیره تامین در مواد غذایی و کشاورزی از ما فکر می کردم.”

در حالی که عفونت شیوع بیماری در گیاهان شدند و آسان برای پیش بینی, یکی از چالش های غیر منتظره مواجه گوشت عرضه شد کمبود اتانول است. با سفر در متوقف قیمت گاز در حال انداختن و گیاهان تولید اتانول استفاده شده است که به عنوان یک ضروری افزودنی به صورت خودکار بنزین در حال خاموش کردن به عنوان یک نتیجه.

“قیمت گاز نباید ماده غذایی” گفت: مالون. “اما آن مسائل بسیار کمی.”

Trey مالون استاد اقتصاد در ایالت میشیگان و متخصص در مواد غذایی و مدیریت منابع. (از طریق توییتر)

بسته بندی گوشت می آمد گیاهان تکیه بر دی اکسید کربن و یک محصول جانبی از تولید اتانول هر دو به شوک دام قبل از آن کشته شده است و ذخیره شده در یخچال گوشت. اتانول نیز استفاده می شود برای ایجاد خوراک خاص داده شده به کشاورزان برای دام ها را تشویق می کند که افزایش سریع وزن.

کاهش تقاضای سوخت باعث شده است که 29 45 ایالات متحده اتانول گیاهان برای جلوگیری از تولید با توجه به مارس 8 DHS سند بررسی توسط اخبار یاهو. این گیاهان با تولید 40 درصد از ایالات متحده تجاری دی اکسید کربن.

40 درصد به 50 درصد کاهش در تولید اتانول است و نه ضروری محدود کردن عامل تولید گوشت. گیاهان هنوز هم با آنچه که آنها می توانید دریافت کنید و نیز وجود دارد راه برای دوباره مسیر شیمیایی از صنایع هستند که با استفاده از به عنوان بسیاری از آن را به عنوان آنها استفاده می شود به مانند صنعت آبجو.

اما آن را تهدید می کند به تبدیل شدن به یک موضوع جدی تر اگر تقاضای نفت همچنان به کاهش, هشدار درموت هیز, استاد اقتصاد و امور مالی و تجارت محصولات کشاورزی در دانشگاه ایالتی آیووا.

“در حال حاضر ما نیست با دیدن هر گونه از گیاهان دلیل کمبود CO2 او گفت:” اما اگر کمبود وجود دارد, وجود دارد خواهد بود هر راه دیگر به شوک دام است.

“گیاهان ساخته شده برای یک سیستم خاص بنابراین ما باید برای استفاده از این سیستم است.”

همانطور که برای کارگران در اسمیتفیلد کارخانه, آنها بیش از حد روبرو هستند محدودیت های سیستم فعلی وقتی که می آید به حفاظت از سلامت خود.

20 سال کهنه که صحبت به اخبار یاهو گفت که قبل از بسته شدن او فقط 2 فوت دور از co-worker در سمت چپ او و فقط 6 اینچ از co-worker در حق او. پس از بازگشت کمتر وجود دارد کارگران اما او احساس نمی قادر به حفظ 6 پا از راه دور در همه زمان ها هر چند او احساس نسبتا امن با تمام دنده.

تنها دو نفر از پنج خط, در حال حاضر عامل در بخش, و او برآورد گیاه عامل در 50 درصد ظرفیت نیست چرا که این شرکت محدود کردن تعداد کارگران اما از آنجا که بسیاری از مردم آلوده هستند و یا قادر به کار بیایند.

این شرکت در حال هل دادن کارکنان برای بازگشت, او گفت: از جمله یکی از دوستان او که پسر آزمایش مثبت برای ویروس.

“من احساس نمی کنم که این شرکت در مورد مراقبت از کسانی که رفتن به محل کار و یا در حال تلاش برای متوقف کردن گسترش,” او گفت:.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • اوباما می گوید در تماس خصوصی که “حکومت قانون در معرض خطر است’ مایکل فلین مورد

  • اخبار یاهو/YouGov coronavirus نظرسنجی: تقریبا 1 به 5 می گویند آنها نمی واکسینه کنید

  • ارتش دانشمندان در حال کار بر روی واکسن طولانی بود می ترسید ظهور coronaviruses جدید

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • در حال ماسک بعدی مقابل در coronavirus فرهنگ جنگ ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>