بایدن کمپین می بیند مسیر روشن به ‘318 آرا’


معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن کمپین معتقد است این می تواند به نوبه خود برخی از استوار ایالات قرمز و آبی.

بایدن تیم های خود را نشان داد استراتژی انتخاباتی به خبرنگاران در روز جمعه گفت: این کمپین معتقد است از آن می توانید برنده 318 از 538 آرا برای grabs در این پاییز. یک تکه بزرگ از کسانی که رای خواهد آمد از اصلاح به طور معمول آبی متحده هیلاری کلینتون از دست رفته در سال 2016 و همچنین خانگی در به طور سنتی ایالت های آریزونا و جورجیا و تگزاس.

بایدن نیاز 270 آرا به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در این سال و مقامات در تیم خود فکر می کنم او می تواند پیروزی بیشتر از ایالات متحده است که رفت و برای رئیس جمهور سابق باراک اوباما در سال 2008 و 2012 اما بدبختانه به ناروا در سال 2016. در خصوص رای گیری داخلی را نشان می دهد بایدن کمپین “کشیدن در پیش رو” در فلوریدا, پنسیلوانیا, میشیگان و ویسکانسین و آریزونا اومالی دیلون گفت.

آریزونا رفته جمهوریخواه برای 20 سال گذشته ریاست جمهوری, مسابقات, اما به تازگی یکی انتخاب سناتور دموکرات و یکی دیگر نزدیک سناتوری مسابقه میله میله برای این سقوط. و اگر معاون سابق رئیس جمهور می تواند امن چه مبارزات انتخاباتی خود خواستار “یمن و ائتلاف” از “جوان آمریکایی آفریقایی تبار و لاتین رای دهندگان; حومه, کالج تحصیل رای دهندگان و زنان; و ناراضی رای دهندگان” این برآورد آن می توانید برنده تگزاس و جورجیا نیز به دیلی بیست می نویسد.

در حالی که بایدن را در مبارزات انتخاباتی به خوبی با رای دهندگان در انتخابات مقدماتی آن استراتژی را در Latino رای دهندگان شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد سوال که آیا بایدن در واقع می تواند به جلو و جنوب قرمز متحده به اردوگاه خود.

داستان های بیشتر از theweek.com
قبل از انتخابات تعداد برگ برنده تیم بنا به گزارش ترس بیشتر است COVID-19 ‘تعداد بدن’
روحانی در Grassley می گوید تهمت استدلال برای IG اخراج ‘کافی نیست’ به عنوان دموکرات ها بررسی
محافظه کار قربانی پیچیده ساخته شده است که امریکا غیر ممکن است به حکومت

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>