کور سعودي, خواننده حرکت میلیون ها نفر به اشک در Britain Got Talent show


لندن: 14 ساله سعودي, خواننده Sirine جهانگیر نقل مکان کرد و میلیون ها نفر از مردم به اشک و برنده چهار آری از قضات به عنوان او نمایش داده می شود منحصر به فرد خواننده در britain’s Got Talent نشان می دهد در پنج شنبه شب و به اشتراک گذاشته شده با مخاطبان و قضات چگونه او را به طور کامل از دست داده دید در هر دو چشم چهار سال اما هرگز در زندگی و شور و اشتیاق خود را برای موسیقی است.

چهار britain’s Got Talent (BGT) قضات Simon Cowell, Alesha Dixon, آماندا هولدن و David Walliams به اتفاق آرا به آری به Sirine.

ظاهر می شود در این مرحله او گفت: قضات: “خیلی واضح است که من می توانید ببینید. یک زمان وجود دارد وقتی که من می تواند اما در حال حاضر من نمی توانم. موسیقی چشم انداز من. آن چیزی که من.”

Sirine سپس نواختن پیانو و سنگ Gabrielle Aplin را “نجات”. او به عنوان سنگ از طریق “شما در حال بهمن یک جهان دور” مخاطب و قضات بودند طلسم, محدود, گوش دادن به او.

زمان Sirine به پایان رسید این آهنگ بیشتر در مخاطبان از جمله دو قضات به اشک منتقل شدند.

قضات به خصوص تحت تاثیر قرار به عنوان Sirine به آنها گفت که او تنها سطح عملکرد و BGT شد یک مرحله بزرگ برای او و چیزی جدید.

Alesha Dixon به او گفت: “آنچه که یک دختر شیرین به شما هستند. قلب من ذوب شده است و شما خواندم زیبایی است.” David Walliams گفت Sirine که او ممکن است قادر به دیدن اما کل پالادیوم شد روی پای خود ریشه برای او. اشک در چشمان او Alesha Dixon گفت Sirine: “من پیدا کردم آن را بسیار تند و تلخ. آن را فقط درخشان. شما سنگ به زیبایی.”

Simon Cowell گفت Sirine: “من فکر می کنم من باید اولین کسی باشید که برای بله گفتن به شما.”

در حالی که ده ها تن از با استعداد در عمل به نظر می رسد در برخی از برنده مصوبات و برخی نیست اما Sirine تنها مجری نشان می دهد که تمام خانه به پاهای خود را در کف استعداد او است.

Sirine Jahnagir است نوه Sahibzada جهانگیر یکی از نخست وزیر عمران خان قدیمی ترین دوستان و سخنگوی خود را در تجارت و سرمایه گذاری در انگلستان و اروپا است.

پس از نشان دادن Sahibzada جهانگیر صحبت به اخبار و جغرافیایی و مشترک خود را در شادی و هیجان است.

Sahibzada جهانگیر گفت: “ما شادی نمی تواند قرار داده در کلمات. Sirine نشان داده شده به میلیون ها نفر از مردم چه یک استعداد منحصر به فرد او است. او با اعتماد به نفس فوق العاده با استعداد و دوست خوب دختر جوان که می خواهد به گسترش پیام خوب در جهان است. او را مورد ضرب و شتم شانس با مثبت بودن و مثبت است تاثیر در مقیاس بزرگ به عنوان شاهد در BGT.

“پس از اخبار و جغرافیایی منتشر شده اخبار خود را از ساخت آن را به مسابقه ما دریافت کرده اند, پیام, پشتیبانی از هزاران نفر از پاکستانی ها گرفته اند که به افتخار دستاوردهای او. پیام های پشتیبانی آمده اند از پاکستانی ها در تمام زمینه های خانواده و دوستان.”

Sahibzada جهانگیر گفت: Sirine کار کرده است بسیار سخت به انجام قبل از میلیون ها نفر از مردم است. “او را امیدوار ساخت آن را به مراحل بعدی نشان می دهد. پس از سن او انجام شده است کار های خیریه و در چهار سال گذشته Sirine ساخته شده است آن را یک نقطه برای انجام کار های خیریه هر هفته برای کمک به دیگران.”

Sirine متولد شد و در سال 2005 در لندن است. تا سن پنج سالگی او سرآمد در همه چیز از جمله ورزش و رقص های مورد علاقه خود را تفریح و سرگرمی. خانواده او کشف کرد که Sirine 5 بود که او از دست داده بود بینایی خود را کاملا در یک چشم و اگر چه چشم دیگر کامل بود یک خطر وجود دارد ممکن است بدتر.

Sirine زندگی با پدر و مادر Kafeel 48 و Ghizlane, 40, در شمال لندن با برادران زین, 13, و آیدین شش.

زمانی که Sirine نابینا شد در یک چشم پدر و مادر او شد بسیار نگران و همه چیز را می تواند به خود درمان می شود. آنها در زمان او به هند برای شش هفته که در آن او داده شد تزریق در چشم او اما که کار نمی کند. زمانی که آنها متوجه شدم که او ممکن است از دست دادن بینایی هر دو چشم به طور کامل آنها در زمان او به تمام مکان هایی که او می خواست برای دیدن به طوری که او می تواند لذت بردن از زیبایی های جهان قبل از از دست دادن بینایی.

Sirine گفت که او می خواهد به گسترش مثبت در جهان از طریق قدرت موسیقی. “اگر من به خوبی در britain’s Got Talent, واقعا نه به این دلیل من می خواهم به زندگی می کنند زندگی یک هنرمند مشهور. من آن را انجام می دهند زیرا من امیدوارم که به یک بزرگتر پلت فرم برای گسترش یک پیام مثبت در مورد کوری و چون من صادقانه دوست دارم نواختن پیانو و آواز. موسیقی چشم انداز من.”


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de