کارلین بیتس نشان می دهد نوزاد لیلا داشتن مسائل عمده بهداشت

آوردن بیتس ستاره کارلین بیتس نشان داد که نوزاد دختر لیلا است که با داشتن مسائل مربوط به تنفس و اتحاد به پایان رسید تا بودن در بیمارستان بستری و مبتلا به بیماری قلبی.

“شده اند وجود دارد بسیاری از یو پی اس و فراز زندگی از با ارزش ما لیلا متولد شد” واقعیت تلویزیون ستاره که استقبال از اولین فرزند او با شوهر و اوان استوارت در ژانویه 31, زیر نویس یک عکس با دخترش در Instagram در روز شنبه, مه 16. “در برخی از راه من احساس می کنم مانند بیمارستان تبدیل شده است و ما 2nd خانه!”

در پست 22 ساله توضیح داد که از لیلا متولد شد و زودرس “او تا به حال مشکلات تنفسی و قسمت عطف آبی که در آن او می تواند’ تی گرفتن نفس خود را.”

Bringing Up Bates' Carlin Bates Reveals Her Baby Layla Is Having Major Health Issues
کارلین بیتس و اوان استوارت و خود را پدر لیلا حسن نیت ارائه میدهد کارلین بیتس/Instagram

این UPtv ستاره نشان داد که پس از او به پایان رسید تا در بیمارستان خودش را با مننژيت لیلا رفت در خانه با خواهر ارین بیتساما روز بعد آنها تماس رو که دختر او “عطف آبی” و او را به بیمارستان بردند.

“من دست پاچه بسیار سخت” او اعتراف کرد که او در برخورد با گناه در مورد نه قادر به نوزاد ، “اوان رفت جلو و عقب از بیمارستان به بیمارستان چک کردن در هر دو ما.”

کارلین نوشت که پزشکان توصیه به زن و شوهر که لیلا نیاز به مراجعه به یک متخصص قلب به دلیل یک مشکل با EKG سطوح و آنها متوجه کودک “دارای یک سوراخ کوچک در قلب او.” به آنها گفته شد که سوراخ در قلب اغلب توسط خود اما در عین حال او دستور ویژه sock به مانیتور لیلا ضربان قلب و سطح اکسیژن “به خاطر این عصبی مادر نمی تواند در شب خواب!”

سپس او نشان داد که آنها به تازگی یکی دیگر از ترساندن زمانی که لیلا سفید تبدیل شده و سطح اکسیژن کاهش یافته است. “من احساس مثل من دنیای وارونه که من برگزار شد و او در آغوش من,” او نوشت. “من احساس درماندگی تماشای مبارزه برای اکسیژن است.”

پس از امدادگران وارد و لیلا بهبود EMTs توصیه می شود که زن و شوهر نیست او را به بیمارستان, به دلیل COVID-19 نگرانی به طوری که آنها به دنبال با لیلا اطفال که در حال حاضر فکر می کند در این قسمت می توانست ناشی از اسید معده به مری.

“اگر چه ما هنوز آنقدر عصبی در مورد نتایج همه چیز را من می دانم, من خدا شاهد است او نوشتن ما داستان کمی. من خیلی خدا را شکر برای حفاظت از خود را بیش از من کودک شیرین دختر. ما شده ایم در برخی از مکان های ترسناک, اما من می دانم که من می توانید تکیه بر عیسی مسیح است. من ممکن است بسیاری از ترس ها و نگرانی, اما من انجام بهترین من به محل آنها را در دست خود را,” او به این نتیجه رسیدند. “تبدیل شدن به یک مادر رشد کرده است در بسیاری از راه و من فراتر از برکت که خدا به من داد این دختر کوچک. ما قدردانی از همه نماز خود را برای لیلا!”

کارلین و استوارت ملاقات در پاییز 2016 و ازدواج در Castleton مزارع در تنسی در مارس 2019. آنها اعلام کرد در ماه سپتامبر که آنها انتظار اولین فرزند خود را.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>