چین به ما می گوید برای متوقف کردن ‘بی دلیل سرکوب’ Huawei

مقامات آمریکایی بارها متهم Huawei سرقت آمریکایی اسرار تجاری. — AFP

پکن: پکن خواست ایالات متحده برای جلوگیری از “بی دلیل سرکوب هواوی و شرکت های چینی” پس از خبر داد جدید صادرات کنترل برای محدود کردن غول فن آوری دسترسی به تکنولوژی نیمه هادی.

آخرین محدودیت در جهان و دومین تولید کننده گوشی های هوشمند است که در مرکز جاسوسی آمریکا اتهامات جدید در مورد افزایش خشونت در آمریکا و چین جنگ جهانی فن آوری كردند.

“دولت چین خواهد شد بصورتی پایدار و محکم حمایت از شرکت های چینی’legitimate و حقوق قانونی و منافع” وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت شنبه.

“ما می خواهیم ما را به سمت بلافاصله توقف آن غیر منطقی سرکوب هواوی و شرکت های چینی.”

وزارت گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات دولت است “نابود جهانی تولید و تامین و زنجیره ارزش”.

وزارت بازرگانی ایالات متحده روز جمعه گفت کنترل خواهد “دقت و استراتژیک هدف Huawei خرید نیمه هادی ها هستند که محصول مستقیم از برخی از ما نرم افزار و فن آوری است.”

مقامات آمریکایی بارها متهم به فن آوری های چینی غول سرقت آمریکایی اسرار تجاری و کمک به چین را به جاسوسی و تلاش و ramping تا تنش با رقیب ابرقدرت در حالی که هر دو طرف درگیر در یک آستین نهفته تجارت جنگ است.

به عنوان یک نتیجه, Huawei به طور فزاینده ای متکی به داخل کشور تولید, تکنولوژی, اما آخرین قوانین نیز ممنوعیت شرکت های خارجی که با استفاده از فناوری ایالات متحده از حمل و نقل نیمه هادی ها برای Huawei بدون اجازه.

محدودیت های جدید را قطع Huawei دسترسی به یکی از عمده تامین کنندگان تایوانی chipmaker TSMC که همچنین تولید تراشه برای اپل و دیگر شرکت فنی.

ما سال گذشته ممنوع Huawei از ما با استفاده از-تولید نیمه هادی ها در محصولات خود را.

چین تهدید کرده است که اقدامات تلافی جویانه در برابر ما برای حرکت از جمله اعمال محدودیت در عمده شرکت های ایالات متحده و قرار دادن آنها در یک “غیر قابل اعتماد entity list” با توجه به ناشناس دولت به نقل از منبع در حزب کمونیست تلخیص جهانی بار در روز جمعه.

ما با تکنولوژی غول های اپل, سیسکو, کوالکام و planemaker بوئینگ در میان شرکت هایی که ممکن است هدف این گزارش گفت:. ایالات متحده-روابط چین دوباره بر روی صخره ها با واشنگتن و پکن تجارت barbs بیش از ریشه های بیماری همه گیر کوروناویروس.

طی هفته گذشته چین نیز تهدید به اقدامات تلافی جویانه علیه آمریکا برای محدود کردن ویزای اقامت حدود خبرنگاران چینی و برای چندین پرونده های حقوقی ثبت شده توسط نمایندگان کنگره آمریکا در برابر چین برای coronavirus بیماری همه گیر.

هواوی هنوز رتبهدهی نشده است در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>