چینی سفیر اسرائیل مرده در خانه


HERZLIYA: چینی سفیر اسرائیل مرده پیدا شد در محل اقامت خود در روز یکشنبه کشته شده است.

Du وی با 57 ساله فرستاده بود که وارد اسرائیل در اواسط ماه فوریه بود که مرده در خانه اش در Herzliya, شمال تل آویو سخنگوی میکی روزنفلد گفته خبرگزاری فرانسهاضافه کرد که پلیس مشغول تحقیق.

Du همسر و پسر نمی شد با او در اسرائیل است.

وزارت خارجه چین گفت: این امر تنها از نظر زمانی که آن را به حال “جامد” اطلاعات است.

پلیس اسرائیل و پزشکی قانونی در تیم دیده می شود می تواند در محل اقامت ملک محافظت شده توسط یک دیوار کم و سایه یک برگ باغ AFP خبرنگاران گفت.

Du قبلا به عنوان سفیر ایران در اوکراین با توجه به زندگینامه او در سفارت وب سایت.

به هاآرتص گفت: روزانه گزارش اولیه گفت: کارکنان پیدا کرده بود Du مرده در بستر خود و که وجود دارد هیچ نشانه ای از خشونت است.

آن را به نقل از اسرائیل اورژانس خدمات پزشکی Magen David Adom عنوان کرد و گفت علت مرگ به نظر می رسد به قلب حادثه است.

یک سخنگوی خدمات پزشکی را ارائه نمی دهد هر گونه اطلاعات رسمی.

Du قرار گرفته بودند 14 روز خانه قرنطینه در هنگام ورود در اسرائیل به دلیل جدید شیوع کروناویروس با توجه به مصاحبه با رسانه های محلی در ماه مه.

در مارس 2, Israel Hayomبالا-گردش عبری روزنامه منتشر سرمقاله Du بر این موضوع که “همکاری است درمان برای ویروس”.

چین و اسرائیل قوی و متحد آمریکا که افزایش همکاری در با تکنولوژی بالا و دیگر بخش های پیشرو در واشنگتن به اصرار اسرائیل برای محدود کردن سرمایه گذاری چین در بخش های استراتژیک.

سخنگوی سفارت چین وانگ Yongjun در اخیر اورشلیم پست تفسیر را رد کرده و ادعا می کنند و به نام چین و اسرائیل همکاری “برنده-برنده” وضعیت.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>