Chrishell Stause نمی تواند به دیدار مادر با سرطان با توجه به قرنطینه

ساخت همه چیز حتی سخت تر است. Chrishell Stause‘s رابطه با مادرش — که به تازگی مبتلا به سرطان ریه — بهبود یافته برای بهتر وجود ندارد که قادر به دیدن یکدیگر در میان coronavirus قرنطینه.

“مادر من مبتلا به مرحله 4 سرطان ریه و به دلیل COVID من شده اند قادر به دیدن او،” فروش غروب ستاره, 38, منحصرا گفت: ما هفته در ماه مه در حالی که ترویج این فصل جدید از سری فروش غروب آفتاب. “در حال حاضر ما با تلفن صحبت هر روز که ما هرگز قبل از. در عجیبترین به نوبه خود از وقایع چیزی که طراحی شده است نگه داشتن ما را از هم جدا ساخته شده است در واقع به ما نزدیک تر از همیشه است.”

'Selling Sunset' Star Chrishell Stause Is 'Closer Than Ever' With Her Mom Amid Quarantine
حسن نیت ارائه میدهد Chrishell Stause/Instagram

Stause نشان داد که مادر او مبتلا به سرطان ریه در یک عاطفی Instagram پست به افتخار روز جهانی سرطان در فوریه 4.

“من فقط متوجه شدم امروز #worldcancerday طرز مرموزی در همان روز متوجه شدم مادر من 1 به 2 ماه به زندگی می کنند از همان سرطان ریه است که در زمان پدر من در عید پاک,” او نوشت ، “من نمی توانم درک آنچه در زندگی این است که آموزش من اما قلب من با هر کسی مبارزه با این بیماری وحشتناک و هر کسی که آن را دزدیدند یک دوست است.”

واقعیت star پدر در گذشت پس از مبارزه خود با سرطان ریه در مارس 2019. Stause در زمان به Instagram به افتخار حافظه خود را با یک رجعت عکس از پدر او.

“ما از دست شما امروز بود اما طولانی وحشتناک نبرد با سرطان است که شروع به گرفتن شما سال پیش. من را انتخاب کنید به یاد داشته باشید شما در راه شما قبل از آن زمان آن را نگه دارید و بر شما” او نوشت: در کنار تصویر. “شما در صلح هستند در حال حاضر و تا کنون کاتولیک در قلب من فکر می کنم شما تصمیم عید پاک برای یک دلیل.”

این جوان خیرگی آلوم افزود: “من در غیر متعارف خانواده و پدر من یک درامر بود-ضربان قلب موسیقی است. امروز ما از دست داده و ضربان قلب از خانواده ما اما من خوشحال هستم دانستن او موسیقی خود را به بهشت. آن را درست کردم خیلی [sic] بیشتر راک اند رول وجود دارد. ما شما را خیلی دوست دارم.”

او و مادرش مسائل مربوط به سلامت نه تنها چالش که Netflix ستاره مواجه است. Stause و او جدا,شوهر, Justin Hartleyجدا شده و پس از دو سال از ازدواج در ماه نوامبر سال 2019 — فقط هفت ماه پس از از دست دادن پدرش.

یک منبع وحى به ما در ماه دسامبر 2019 که خود را تقسیم شد “یک شگفتی بزرگ به هر کس در اطراف جاستین و Chrishell از نظر دوستان خود را” ولی افزود: “جاستین شده بود با داشتن مشکلات با این ازدواج در حالی که برای.”

Stause به ما گفت که او ماندن در خوش بینانه با وجود جدایی او از این است که ما ستاره 43.

“انتقال هستند اما من همیشه سعی کنید به تمرکز بر روی جنبه های مثبت, چیزهایی,” او توضیح داد. “خوشبختانه بسیاری به تمرکز بر روی در حال حاضر.”

فصل 2 از فروش غروب آفتاب برای اولین بار در Netflix بکشد در مارس 22.

با گزارش Kayley Stumpe

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>