Chrissy Teigen, John Legend, جشن, پسر مایل’ 2nd Birthday در قرنطینه

یک سال دیگر بزرگتر! Chrissy Teigen و همسرش, John Legend, جشن پسر خود مایل’ 2nd birthday با یک جمع صمیمی خانواده در خانه در میان coronavirus قرنطینه.

این هوس نویسنده, 34 مشترک, عکس های جشن تولد — که شامل برخی از خزندگان مهمان — via Instagram روز شنبه, مارس 16.

“تولدت مبارک به پسر می دهد که خانواده ما خیلی در زندگی است. شما bonkers من کوچک بی باک love bug, اما من نمی خواهد که آن را به هر راه دیگر. من هر بار ذوب من نگاه خود را به صورت کمی دارای گونه های برامده. I love you, happy دو!” Teigen زیر نویس یک عکس از پسرش.

خانواده راه اندازی یک مینی خزندگان باغ وحش در حیاط خلوت خود را که شامل موجودات مانند یک تمساح, یک لاک پشت و مار. مایل حتی تا به حال خود را در بالون نصب و راه اندازی است که املای کلمه “تولد” در رنگ های رنگین کمان.

Teigen نشان داد در ژوئن 2018 که مایل بود به یک ماه ژوئن عزیزم اما پسر او آمد سه هفته زود است.

“امروز اصلی خود را با توجه, تاریخ,” مدل نوشت طریق Instagram در کنار یک عکس از مایل بود که پس از ترومپت جاز مایلز دیویس به عنوان یک نوزاد. “شما شنیده ام چه باحال ما از آنجا که همه ما در مورد بحث (چه باحال ما هستند) و شما می خواهید برای دیدن آنچه که همه سر و صدا بود, 3 هفته زود است. ما فریب تو! ما خسته کننده AF اما ما شما را دوست دارم!”

Teigen گفت: ما هفته در ماه اوت سال 2019 او فکر کرد که او مایل خواهد ارث پدرش آرام فنی اما به جای او بیشتر شد بیش فعال.

“من فکر کردم او می تواند فوق العاده آرام” او در آن زمان گفت. “من فکر کردم او می تواند یک کمی جان و من فکر کردم او می تواند بسیار خنک و عاشقانه و lovey — اما هیچ. او دیوانه است. شما فقط هرگز نمی دانید!”

اما Teigen گفت: ما در ماه نوامبر 2018 که او فکر مایل را توسعه 41 ساله EGOT برنده ظاهر فیزیکی و برخی دیگر از صفات شخصیتی.

“مایل است یک کلون از جان در راه های بسیاری,” او گفت: در آن زمان. “او به معنای واقعی کلمه به نوع شخصیت و چهره. … حتی زمانی که مایل است بیمار است و در حال اجرا بینی و نمی, احساس خوب, او هنوز هم می خندد و خیلی خوشحال است درست مثل جان. من دیده ام هرگز او را در خلق و خوی بد در هر شش ماه. او یک نسخه کوچک از جان.”

Teigen و افسانه — که بحباله نکاح در اوردن, در سپتامبر 2013 — نیز پدر و مادر 4-year-old daughter لونا.

در پایین حرکت برای دیدن تصاویر از فاصله’ 2nd جشن تولد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>