‘Everybody Loves Raymond’ بازیگران: آنها کجا هستند در حال حاضر ؟

روابط خانوادگی. Everybody Loves Raymond شد, خنده دار, همه بیش از حد آشنا طنزهای است که ارائه یک نگاه به زندگی از بستگان که شاید بیش از حد نزدیک و آن را به یک جزء اصلی در خانه برای نزدیک به 10 سال است.

CBS سری زد نه فصل — در مجموع 210 قسمت — از سپتامبر سال 1996 به مارس 2005. ری رومانو (ری Barone), Patricia Heaton (دبرا Barone), Brad Garrett (رابرت Barone), Doris Roberts (ماری Barone) پیتر بویل (فرانک Barone), Monica Horan (امی MacDougall), Madylin شیرین (متحد Barone), Sawyer شیرین (جفری Barone) و سالیوان شیرین (مایکل Barone) ساخته شده تا بازیگران اصلی.

Heaton باز به طور انحصاری به ما هفتگی در نوامبر 2018 در مورد پتانسیل احیای. “من فکر نمی کنم این امکان در حال حاضر با پیتر و دوریس رفته” بازیگر گفت: از اواخر سال costars. “آن را فقط نمی خواهد همان نشان می دهد.”

این وسط آلوم اشاره کرد که او می خواهم به دوباره او در سال نشان می دهد. “آن را به خوبی خواهد بود برای انجام یک کار ویژه به صورت گذشته نگر … بنابراین شاید سالگرد 25th, CBS خواهد انجام کاری” به او پیشنهاد شد. “این امر می تواند سرگرم کننده!”

آیا بازیگران می شود این شانس را به طور رسمی دوباره یا نه Heaton هنوز هم به نظر می رسد در نقش او با علاقه. “این نوع خنده دار,” او توضیح داد. “من در هواپیما یک بار و آنها تا به حال ریموند وجود دارد, بنابراین من به حال من, هدفون, و من با صدای بلند خندیدن. شما به نوعی آگاه باشید که شما در حال خنده کردن با صدای بلند هنگامی که شما هدفون. و مباشر آمد و به او گفت: “من فقط فکر می کنم آن را بسیار زیبا شما در خنده خود را نشان می دهد.'”

هواپیما نه تنها جای او به تماشای سری. “اگر من در سراسر آمده [نشان می دهد] به من کانال گشت و گذار من و [من در] من نفرت را به آن می گویند. من به تماشای آن” او اشاره کرد. “من فکر می کنم من افسانه است.”

Heaton است که در بالا به شوخی در مورد سابق تلویزیون, شوهر, یا. “که چگونه از جان گذشته من برای یک کار” او کنایه آمیز در مورد بوسیدن رومانو. “[بود] ” من نمی دانم چه کسی است که مرد در گوشه ای اما اگر من به بوسه او من آن را انجام دهد.’ من واقعا نمی دانم که در آن بود.”

در پایین حرکت به پیدا کردن آنچه که ستاره های Everybody Loves Raymond شده اند تا پس از نمایش به پایان رسید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>