جدایی خانواده برای مهاجران در ایالات متحده آمریکا/مکزیک, مرز, می گویند طرفداران

واشنگتن — چند مهاجر سازمانهای حقوق عضوی از یک انتخاب جدید ایالات متحده مهاجرت و گمرک ارائه مهاجر پدر و مادر: جدا از فرزند خود و یا با هم ماندن در بازداشت به طور نامحدود.

شروع روز پنجشنبه ادعای گروه یخ, شروع توزیع یک فرم در هر سه خانواده آن بازداشتگاه که اجازه می دهد پدر و مادر به درخواست برای کودکان کوچک خود را منتشر خواهد شد. فرم یک کپی از آن به دست آمده توسط ان بی سی نیوز می گوید که آن را در انطباق با فلرس دادگاه توافقنامه که ممنوع یخ از برگزاری افراد زیر سن قانونی برای بیش از 20 روز است.

منتشر شده کودکان قرار می گیرد با اعضای خانواده و حامیان مالی و یا قرار داده شده در سرپرستی وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مواجه شدید, انتقاد یک سیاست تحمل صفر در سال 2018 است که در آن کودکان مهاجر مستند نشده بودند جدا از پدر و مادر که تا به حال به طور غیرقانونی عبور از سفارش. این سیاست اجرا شد و در مارس 2018 اما معکوس پس از اعتراض در ماه ژوئن.

اینجا کلیک کنید برای دیدن فرم.

جریان “داوطلبانه” مفهوم بود که قبلا به نام “انتخاب دودویی” اما هرگز به طور کامل اجرا شده است. در حال حاضر وکلا به نمایندگی از مشتریان در یخ خانواده بازداشت می گویند پدر و مادر ممکن است متقاعد شود جدا از فرزندان خود را اگر آنها نگران افشای آنها را به COVID-19 در بازداشت است.

زمان تصادفی نیست گفت: Shayln Fluharty مدیر Glazer Pro Bono پروژه فراهم می کند که خدمات حقوقی برای خانواده های بازداشت در Glazer, Texas. یک قاضی فدرال به تازگی گفت: یخ را در انطباق با فلرس توافق و اشکال گفت: Fluharty یک راه برای یخ نشان می دهد که این پدر و مادر را انتخاب کرده اند برای حفظ کودکان خود را در بازداشت است.

Fluharty گفت که او انتظار می رود دولت به انتشار کودکان برای نشان دادن قاضی آن را در انطباق خود را از پدر و مادر به چشم پوشیدن از حقوق خود را به کودکان خود منتشر شد.

در بیانیه سخنگوی یخ گفت: یخ “است که به بررسی تمام گزینه ها در پاسخ به قاضی هی در جدید ترین سفارش که تصریح می کند که یخ با خیال راحت انتشار کودکان در آن زندان که اصلا مطرح ایمنی عمومی یا پرواز خطر به حامیان مالی در ایالات متحده یخ همچنان به کار به پیاده سازی الزامات نظم و اجرا نشده است به عنوان ‘دودویی انتخاب” در این زمان.”

یخ بازداشتگاه که به نگه داشتن مهاجران در بزرگ باز-کف سلول با بسیاری از زندانیان های مشابه توالت و سینک و منطقه زندگی می کنند در حال تبدیل شدن به یک مرکز برای COVID-19 عفونت. به گزارش نیویورک تایمز 85 مورد در یخ بازداشت در نیویورک و نیوجرسی. یخ را تایید کرد اولین COVID019death یک مهاجر در آن زندان در مارس 7. مهاجر بود که در این واحد بالغ بازداشتگاه در Otay Mesa, California.

خانواده ها با هم یک گروه است که طرفداران برای اتحاد مجدد از هم جدا خانواده های مهاجر توییتی در پنج شنبه شب: “@ICEGOV به خانواده ها انتخاب امروز ما به شما اجازه کودکان خود را اگر شما آنها را می دهد. اما نه شما. در وسط یک بیماری همه گیر. این وحشتناک است.”

RAICES تگزاس ارائه می دهد که خدمات قانونی برای پناهندگان و مهاجران توییتی در روز پنج شنبه “یخ است که به درخواست پدر و مادر به ثبت نام یک فرم است که اجازه خواهد فرزندان خود را به بود از آنها جدا شده و آزاد شده از بازداشت در حالی که اجبار پدر و مادر به بازداشت باقی می ماند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>