برو برای طلا با این حزب محافظه کار Burch اسلاید صندل — $79 کردن!

چرا ما احساس می کنیم در حال خرید یک جفت جدید از کفش هر سال ؟ احتمالا به خاطر ما! ما هرگز برای کیفیت بالاتر به دلیل صندل فقط همیشه در نهایت شکستن پس از یک تابستان. یک دقیقه صبر کنید. آنها تنها شکستن پس از یک تابستان به دلیل ما نمی خواهد که برود بالاتر ،

آره ما بر روی چیزی در اینجا. نکته این است که اگر شما خرید $1 جفت فلیپ فلاپ, البته شما نباید انتظار آنها را به آخرین. و شما می دانید چه ؟ شما واقعا نمی مراقبت به دلیل کفش به سبک خود چیزی برای نوشتن صفحه اصلی درباره. اما اگر شما پیدا کردن یک جفت شما واقعا عشق است ؟ یکی از شما می خواهم را ویران کرد به سقوط از هم جدا و پس از فقط چند ماه است ؟

Tory Burch Selby Toe-Ring Slide
حزب محافظه کار Burch

آن را ببینید!

دریافت سلبی پا-حلقه اسلاید (در اصل $248) برای تنها $169 در حزب محافظه کار Burch با حمل و نقل رایگان!

وقتی که می آید به حزب محافظه کار Burch شما در حال گرفتن به سبک شما در حال گرفتن کیفیت و در حال حاضر شما در حال گرفتن یک معامله بزرگ است. این کفش پاشنه بلند شما swooning ؟ آنها $79 خاموش — در دو رنگ! به سلبی پا-حلقه اسلاید “تصفیه شده را در یک بازی گاه به گاه slip-on” و آن را بدون شک می صندل در لیست ما برای این فصل!

داوران در حال حاضر ترک بررسی پنج ستاره برای این کفش خواستار آنها را “کامل صندل.” آنها “زیبا” و “خیلی راحت” و “چرم بسیار نرم است.” آنها می گویند هیچ شکستن-در دوره یا نه! در بالای همه است که آنها “می تواند در لباس پوشیدن به بالا یا پایین” بدون فکر دوم ساخت آنها “یک تابستان باید.” آنها خیلی شگفت آور خریداران حتی رفتن به خرید یک دوم رنگ!

Tory Burch Selby Toe-Ring Slide
حزب محافظه کار Burch

آن را ببینید!

دریافت سلبی پا-حلقه اسلاید (در اصل $248) برای تنها $169 در حزب محافظه کار Burch با حمل و نقل رایگان!

به سلبی یک مجسمه انگشتر که متصل به طیف گسترده ای نامتقارن بالا ساخته شده از چرم ناپا برای نگه داشتن پا بصورتی پایدار و محکم در جای خود و بدون التهاب است. شما همچنین می خواهید پیدا کردن یک نرم پوشش چرم در داخل و همچنین به عنوان یک نسبتا نرمی footbed برای یک مقدار شگفت آور از coziness. مورد علاقه ما ؟ طلایی لوگوی صفحه است که دروغ در زیر انگشتان خود را از طریق نشان دادن برای زیرچشمی نگاه کردن از شیک! حتی بهتر است مطابق طلایی تر و تمیز که پیچد اطراف پاشنه نرمی footbed به جلو نگاه به کل با هم!

از ویژگی های سلبی در روند مربع کردن پا و همچنین به عنوان یک زیره لاستیکی برای چسبندگی — مناسب برای prancing در اطراف یک استخر و یا برخورد با لغزنده پیاده رو. این کفش در حال حاضر در دسترس در دو رنگ: سیاه و سفید کامل و Dulce De Leche, یک, خامه, برهنه. جفت آنها را با هر چیزی از جین قطع شورت و یک مخزن برای نصب maxidress و كلاه. فقط تا بسیاری از پتانسیل لباس جلوتر از شما با این کفش ها — برای تابستان به آمده!

آن را ببینید!

دریافت سلبی پا-حلقه اسلاید (در اصل $248) برای تنها $169 در حزب محافظه کار Burch با حمل و نقل رایگان!

سبک شما نیست ؟ بررسی بیشتر اینجا کفش و فروشگاه چیز دیگری در حزب محافظه کار Burch در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de