خانه عبور از 3 تریلیون Coronavirus امداد لایحه


خانه دموکرات گذشت 3 تریلیون coronavirus امداد لایحه در روز جمعه با وجود بیم و هراس از برخی متوسط و مترقی دموکرات به قانونگذاران در مورد اثربخشی بسته است.

گسترده بسته امداد لقب قهرمانان, قانون, تصویب کاهش مجلسی در 208 به 199 رای شب جمعه است. چهارده دموکرات bucked رهبری حزب به رای در برابر این لایحه و تنها یک جمهوری خواه رای دادند بله.

بسیاری از اعضای مجاز به رای دادن از راه دور به دلیل نگرانی های ایمنی در مورد گسترش ویروس. خانه تایید شده از راه دور رای گیری در یک تغییر موقت به قوانین مجلس است که جمهوری خواهان مخالف به عنوان مخل به شفافیت روند رای گیری.

امداد لایحه که به شرح زیر چهار coronavirus بسته های تصویب شده توسط کنگره شامل $1 تریلیون دلار برای دولت های ایالتی و محلی به بلانت ویرانگر اقتصادی اثرات این بیماری همه گیر دور دوم پرداخت های مستقیم از 1200 دلار برای هر آمریکایی 75 میلیارد دلار برای coronavirus تست و تماس با ردیابی $200 میلیارد در خطر پرداخت برای کارگران ضروری و کمک های مالی برای گسترش دولت فدرال را گسترش مزایای بیکاری تا ژانویه. این لایحه همچنین بیشتر مواد غذایی و کمک های بودجه $175 میلیارد دلار اجاره و رهن امداد و همچنین به عنوان پشتیبانی برای انتخابات ایمنی, Obamacare, U. s. خدمات پستی و بیشتر برای کمک به کسب و کارهای کوچک.

“نه بازیگری است که گران قیمت ترین دوره” مجلس نانسی پلوسی گفت: در اوایل این هفته.

“اگر به شما رای دادن علیه این و این همه بودجه برای دولت خود را, سپس شما باید برای رفتن به خانه و دفاع از آن است. و اگر شما می توانید دفاع که هیچ رای و سپس شما بهتر سیاستمدار تر از من” پلوسی هشدار داد اعضای حزب خود را پنج شنبه شب در مورد مخالفت با بیش از 1800-صفحه لایحه.

جمهوری خواهان به سرعت محکوم این لایحه زمانی که معرفی شد با این استدلال که این شامل دموکراتیک لیست خواسته های نامربوط به مشروع اقدامات با هدف مبارزه با کروناویروس.

ایران نماینده استیو Scalise و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی هر دو ناودان تیاو بسته به عنوان مملو از لیبرال لیست” موارد.

در ضمن چندین آمریکا همچنین ابراز ناراحتی است که این لایحه شامل مقررات است که به نظر می رسد ربطی به coronavirus مانند یک نیاز است که فدرال تنظیم کننده های بانکی ارائه گزارش های منظم در “دسترس بودن دسترسی به خدمات مالی برای اقلیت متعلق به زنان و متعلق به حشیش مربوط به کسب و کار مشروع.”

نماینده جو کانینگهام در کارولینای جنوبی دموکرات گفت که او نمی خواهد رای برای این لایحه خواستار آن را “سیاست واشنگتن در بدترین حالت آن.” نماینده ابیگیل Spanberger ویرجینیا از حزب دموکرات به طور مشابه گفت که او مخالف این لایحه و او را متهم حزب با استفاده از این بسته برای انتشار بیانیه های سیاسی.

“آنچه که من می خواستم برای دیدن در این بسته چسبیده است به بسیار خاص و اضطراری نیاز است که این کشور” گفت: نماینده الیسا Slotkin یک دموکرات از میشیگان و اضافه کرد که او هنوز مطمئن نیستید که آیا مثبت بیشتر از منفی در این لایحه است. هر سه دموکراتیک منتقدان نمایندگی به طور معمول جمهوریخواه مناطق.

“وجود دارد برخی از چیزهایی که من احساس نمی مانند تا به حال به در لایحه” Slotkin گفت.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در این هفته که او را به مذاکره با دموکرات ها اگر خواهان رسیدن به توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پیگیری بعدی مرحله از امداد رسانی است.

“آنچه شما را دیده ام در خانه چیزی است که طراحی شده برای مقابله با واقعیت طراحی شده اما برای مقابله با آرمان های” مک کانل گفت: از خانه لایحه ای که به مجلس سنا اوباما نشان داده است که مرده در هنگام ورود به مجلس سنا.

از بعد از ظهر جمعه در ایالات متحده دیده می شود بیش از 1.4 میلیون نفر از coronavirus و بیش از 86,000 مردم فوت کرده اند پس از آلوده شدن. بیش از 36 میلیون نفر در سراسر کشور ثبت شده اند برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان کسب و کار مجبور شده اند به شاتر و اخراج کارگران در حالی متحده باقی می ماند تحت ماندن در خانه ،

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • کنگره می فرستد دوم Coronavirus-بسته امداد به مغلوب ساختن پیشی جستن میز
  • مک کانل می گوید آن را “بسیار محتمل” است که بعد Coronavirus امداد لایحه شامل بودجه برای ایالات و شهرستانها
  • مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت بلوک ها مهاجر غیر قانونی دانشجویان از دریافت محرک های نقدی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de