جنیفر گارنر و بیشتر است که می تواند خواندن به بچه های خود را در طول قرنطینه

بهترین خبر برای bookworms! بسیاری از افراد مشهور در حال خواندن به کودکان و نوجوانان در طول قرنطینه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

جنیفر گارنر و امی آدامز را داوطلب خدمت سربازی ستارگان دیگر به عنوان خوانده شده برای آنهایی که کمی گیر در خانه. “به انجمن خوش آمدید @SAVEWITHSTORIES (و لطفا خوش آمدید دوست من @amyadams به Instagram!) — یک نقطه به تماشای مورد علاقه خود را مشاهیر خواندن مورد علاقه خود را در کتاب های کودکان” که 13 Going on 30 star 48 میانه ماه مارس خود اعلام تصویری.

تگزاس بومی در رفت و به نوشتن “ما گالوانیزه (و بدون مو و آرایش!!) به عنوان یک جامعه برای حمایت از یک صندوق جدید برای یک تلاش مشترک بین @savethechildren و به اشتراک گذاری قدرت ما را @nokidhungry (و با تشکر از شما به ما تاسیس ناشر @scholasticinc). سی میلیون کودک در ایالات متحده تکیه بر مدرسه برای مواد غذایی است. تعطیلی مدارس و ضربه آسیب پذیر جوامع سخت و #SaveTheChildren و #NoKidHungry بر روی زمین هستند و آماده به خدمت. آنها فقط نیاز به کمک ما!”

Meghan Markle, درو بریمور و بیشتر پیوست, بازیگران ماموریت. این مناسب آلوم, 38, خواندن او و شاهزاده هری‘s, پسر مورچه اردک! خرگوش!, در حالی که Wildflower , نویسنده, 45, خواندن گلدی و سه خرس.

همانطور که برای Josh Gad, the Frozen star, 39, گرفته, آن را بر خود برای سرگرم کردن بچه ها با مکرر storytime جلسات از طریق توییتر. این بازیگر به عنوان خوانده شده به روز مداد رنگی ترک, دادن درخت و بسیاری دیگر.

“از آنجا که ما در حال همه گیر در خانه در حال حاضر, من نمیفهمد که ما یک کمی سرگرم کننده با هم” Gad توضیح داده شده در مارس اعلام خواهد شد. “بنابراین من قصد دارم برای دیدن چگونه این می رود اما من تصمیم گرفتم من میخوام به عنوان خوانده شده به شما و فرزندان خود را — و یا فقط شما با توجه به آنچه شما ترجیح می دهید. من نمیخوام قضاوت در حال حاضر پس از این جهان است و کمی از ظروف سرباز یا مسافر.”

فلوریدا بومی شوخی “فقط تلاش برای انجام بخشی از من و کمک به نگه داشتن شما و بچه های خود را (تا حدودی) عاقل?”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن بیشتر مشاهیر خواندن به کودکان از پاتریک استوارت‘s غزل به دالی پارتن‘s “شب بخیر با دالی” قسمت.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC, که, و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>