Kaia Gerber نشان می دهد بازوی او در بازیگران پس از یک حادثه کمی’


Kaia Gerber Wears a Bikini as She Reveals Her Arm in a Cast After a 'Little Accident'
Kaia Gerber حسن نیت ارائه میدهد از Kaia Gerber/Instagram

Kaia Gerber نازل شده در شنبه مارس 16, که او می خواهم برای “تصادف” که در سمت چپ خود را با دست خود را در یک بزرگ بازیگران.

“یه حادثه اما من خوب هستم!” مدل 18, زيرنويس آینه عکاسی از خود نشان داد که ایستاده او توسط یک راه پله پوشیدن زیتون سبز با آبی بازیگران که فرار از دست او به بازو, خروج از آرنج تثبيت شده. در دوم عکس او به اشتراک گذاشته X-ray نشان داد که استخوان شکسته در مچ دست است.

“آیا تو سقوط پله های آن r u ok,” Delilah دختر خوشگل Hamlin اظهار نظر در حالی که او مادر Lisa Rinna, نوشت, “اوه نه!!!!!”

مدل های Lily Aldridge و مارتا هانتسبک Rachel Zoe و grey’s Anatomy ستاره Ellen Pompeo همچنین اظهار نظر در پست.

وحی آمد یک روز پس از گربر و مادرش, سیندی کرافورد, همکاری برای Gerber کتاب ، این جفت ارز مورد صحبت دلیا اونز’ که در آن Crawdads آواز خواندن در روز جمعه, مه 15 و Gerber صحبت کرد کمی بیشتر در مورد بازوی او آسیب است.

برگزاری بازوی او, او گفت: طرفداران “من می خواهم به بحث در مورد این هفته مهمان ناخوانده است که بازیگران من. من در واقع شکست مچ دست من دیروز. من یک کمی از یک حادثه است. خوشبختانه من باشه همه خوب است و این بدترین صدمات بنابراین من احساس می کنم بسیار سپاسگزار است. و من نه میخوام اجازه دهید آن را متوقف کند من از صحبت کردن در مورد این هفته کتاب, اما از آن است که رفتن به پیوستن به ما برای آینده باشگاه کتاب.”

به عنوان آنها در مورد آمدن از سن داستان در کتاب جفت لمس در Gerber آسیب.

“از آنجا که ما در حال صحبت کردن در مورد مادر/دختر روابط و فقط به طور کلی مانند شما هستند که در آن سن که در آن شما می دانید شما کاملا تقریبا راه اندازی” سوپر به او گفت دختر. “شما بسیار مستقل اما پس از آن دیروز شما را شکست مچ دست خود را. شما تا به حال بازیگران و همه ناگهانی شما نیاز به کمک به انجام همه چیز است.”

“من همیشه بود واقعا بالید خودم که بسیار مستقل و انجام همه چیز را با خودم” Gerber پاسخ داد: “و باید برای درخواست کمک است که چیز جدیدی برای من است.”

این Marc Jacobs مدل quarantining در L. A. با مامان و بابا Rande Gerber. در مصاحبه با تطمیع در او نشان داد که او تا به شده است اقامت مشغول پرورش یک توله سگ است و همچنین در نظر گرفتن یک کلاس آنلاین از طریق دانشگاه ییل به نام علم تندرستی.

“من فقط واقعا در نظر گرفتن زمان به مطمئن شوید که من سالم در داخل,” او گفت:. “ما در ذهن نگه داشتن رفتن و رفتن و شما واقعا نمی باید زمان به منعکس کننده چگونه بدن خود را احساس و چک در. من بسیار خوش شانس برای استفاده از این زمان برای بررسی در با خودم و داخلی که فقط شده بخش بزرگی از معمول است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>