Kristin Cavallari: من قصد دارم ‘هم بزنید دیوانه’ پدر و مادر 3 بچه ها در میان همه گیر

جدید طبیعی است. Kristin Cavallari تلاش برای تنظیم به پدر و مادر سه فرزند جوان در میان coronavirus قرنطینه.

این بسیار Cavallari ستاره, 33, باز کرد تا در مورد چالش های غیر منتظره او را در مواجهه با فرزندان خود, Camden, 7 و Jaxon 6 و 4 ساله دختر Saylor — که او سهام با جدا, شوهر, جی کاتلر در یک Instagram Live گفتگو با او سبک دنی میشل در روز شنبه, مه 16.

Kristin Cavallari Says She's Going 'Stir-Crazy' Parenting 3 Kids Amid Coronavirus Pandemic
Kristin Cavallari حسن نیت ارائه میدهد از Kristin Cavallari/Instagram

“من در هستم دوست من جاستین خانه در حال حاضر. ما شده ایم با هم برای کل قرنطینه زمان به معنای واقعی کلمه از روز 1,” Cavallari توضیح داد و با اشاره به او رفیق جاستین اندرسونکسی که با او و کاتلر, 37, صرف سه هفته در تعطیلات در باهاما در ماه آوریل است.

“با بچه های من, آن, مانند, ‘همه حق چه باید امروز انجام دهید؟’ ما اشباع شده هر ایده خلاق” این تپه آلوم گفت. “من استفاده می شود به بیدار شدن در ساعت 5 هر روز صبح کار کرد و پس از آن من می خواهم بچه های من آماده برای مدرسه آنها را به مدرسه و رفتن به دفتر. من تنظیم زنگ هشدار از آنجا که همه از این در جریان بوده است. آن را می شود واقعا سخت است برای من به عقب بر گردیم به آن است. من نمی دانم که من می توانید به بازگشت به که ساعت 5 شیوه زندگی است.”

Cavallari اشاره کرد که او در حال حاضر بعد شروع به او صبح به علت قرنطینه و به اشتراک گذاری با کودکان خود.

“از آنجا که از بچه های من, من از هر نقطه بین 6:30 تا 8. من به طور معمول نمی اجازه دهید بچه ها من خواب من با من اما من چرخش بچه من برای آخر هفته,” او گفت:. “این زیبا اما کسانی که در این لحظات است که هرگز خواهد بود که همان ما هرگز آن را به عقب. بنابراین در این معنا, من در تلاش برای واقعا لذت بردن از آن زمان با بچه های من.”

Kristin Cavallari Says She's Going 'Stir-Crazy' Parenting 3 Kids Amid Coronavirus Pandemic
Kristin Cavallari وارد در لس آنجلس اکران فیلم “کد منبع” برگزار شد ArcLight Cinemas Cinerama گنبد در مارس 28, 2011 در هالیوود کالیفرنیا. شاتر

نادر جیمز طراح نیز انجام “سخت” کار در منزل — یک شاهکار است که شده است به خصوص دشوار است برای او جوانترین پسر.

“من به شما بگویم که هیچ مدرسه چیز دشوار است” Cavallari گفت. “با پسران, Jaxon نمی خواهد گوش دادن به من. او حاضر به انجام کار می کنند. گفتم: ‘من نمی تواند با شما در مورد انجام مدرسه.’ آن را بیش از حد سخت است.”

او افزود: “من بچه ها جوان هستند به طوری که خوب است. پسر من 7 و 6 پس از آن پایان جهان اگر آنها اینجا نشسته انجام مدرسه هر روز اما هر کس می گذرد کمی هم بزنید دیوانه چون ما واقعا نمی تواند در هر نقطه.”

Cavallari و بازنشسته NFL quarterback اعلام جدایی خود را در ماه آوریل پس از هفت سال از ازدواج. ما هفتگی تایید شده در مارس 1 که سابق زن و شوهر حل و فصل در یک بازداشت توافق برای فرزندان خود را با هر یک از والدین دریافت 182.5 روز در سال است.

پس از خود تقسیم کاتلر گذراند شیرین روز مادر ادای احترام به Cavallari در مارس 10.

“و روز مادر را به تمام مادران. این 3 آنهایی که کمی برداشت یک خوب” کاتلر نوشت: در کنار یک عکس از Camden, Jaxon و Saylor از طریق Instagram.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>