ملاله به یاد آمریکایی فارغ التحصیلان از میلیون ها نفر از مدرسه: “آیا آنها را پشت سر بگذارید’

ملاله بيرون آمد به نشاط بخشی, سخنرانی ترغیب دانشجویان به دنبال رویاهای خود را

ملاله یوسفزی جشن کلاس 2020 با چند bigwigs از سراسر جهان به عنوان او به اشتراک گذاشته کلمات تشویق برای فارغ التحصیلان در آنلاین سخنرانی.

22 سال از آموزش و پرورش حمایت بيرون آمد به نشاط بخشی سخنرانی برای فارغ التحصیل با هم: امریکا افتخارات دبیرستان کلاس 2020 ویژه ترغیب دانشجویان به دنبال رویاهای خود را.

“به تمام فارغ التحصیلان از سال 2020 — مثل همه شما من هم گم شده من مراسم فارغ التحصیلی در این سال — و ما به تنهایی نمی,” او گفت:.

“در سراسر جهان COVID-19 مجبور است یک میلیارد آموزان در خارج از مدرسه است اما برای بسیاری از ما این موقتی است و ما همچنان آموزش و پرورش ما و به دنبال رویاهای ما” او در ادامه می گویند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد دانشجویان آمریکایی چگونه بسیاری از همسالان خود در سراسر جهان به طور خاص دختران ممکن است هرگز قادر به بازگشت به مدرسه پس از بحران حل و فصل.

“اما بسیاری از دختران به خصوص در کشورهای در حال توسعه هرگز بازگشت به کلاس درس. از آنجا که این بحران آنها را مجبور به اوایل ازدواج یا شغل پرداخت کم به حمایت از خانواده های خود و زمانی که مدارس دوباره باز میز خود خالی خواهد بود,” او گفت:.

“آنها ما همسالان. آنها همان حق آموزش و پرورش به عنوان کار می کنیم. بنابراین من از شما به یاد داشته باشید آنها را امروز به شما به عنوان تغییر جهان نیست آنها را پشت سر بگذارید,” او اضافه شده است.

“کلاس 2020 نمی توان تعریف با آنچه که ما از دست این ویروس اما ما چگونه به آن پاسخ دادند. جهان مال شما است در حال حاضر, و من نمی توانم صبر کنید تا ببینید چه چیزی شما را از آن,” او گفت: امضای کردن.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>