مرد بلوک سیاه راننده تحویل در اوکلاهما محله

یک راننده تحویل آورده بود اشک در حالی که ضبط خود را و همکار آنها به عنوان مسدود شد از ترک های دردار, Oklahoma City, محله برای نزدیک به یک ساعت با یک سفید ساکن که خواستار دانم که چرا آنها وجود دارد.

تراویس میلر که ارائه لوازم خانگی و مبلمان دستگیر شده این حادثه روز دوشنبه در یک Facebook Live تصویری که ویروسی رفته است. 37 دقیقه ویدئو به حال نزدیک به 300,000 نمایش پنج شنبه و شده بود به اشتراک گذاشته شده و بیش از 10000 بار.

میلر مانند بسیاری از کسانی که اظهار نظر در این ویدئو بر این باورند که برخورد شد با نژاد با انگیزه است.

میلر 42 گفت: ان بی سی نیوز که مشتری خود را در ادموند به او این کد را از طریق محله دروازه. پس از تکمیل و تحویل آنها به عنوان تلاش برای خروج مردی که شناسایی خود را به عنوان دیوید استوارت و یک عضو هیئت مدیره اتحادیه مالکان’ association دیده می شود در این ویدئو سوال میلر و همکار خود را در مورد اینکه چرا آنها خود را در خیابان.

مردی که نام نمی تواند نظر پنج شنبه.

میلر گفت: در تصویری که او در تلاش بود برای ایجاد یک U-نوبه خود و به عنوان او تبدیل به اطراف مرد به مسدود کردن او با سوبارو.

“اگر من در اطراف او من قصد دارم که به رانندگی در مالکیت فردی و من نمی خواهم به ایجاد یک وضعیت بد و بدتر” میلر گفت: در این ویدئو.

میلر بارها و بارها خواسته به حرکت ماشین.

“من حرکت نمی,” او گفت. “همه شما باید انجام دهید این است که به من بگویید که در آن شما در حال رفتن.”

میلر رد کرد و گفت او باید به انسان هر چیزی.

میلر روز پنجشنبه گفت که او خود را نگه داشته کمربند باقی مانده در کامیون و ثبت برخورد به محافظت از خود و همکارش.

“قصد من این بود که هرگز به ویروسی” میلر گفت: در یک مصاحبه تلفنی پنج شنبه. “قصد من این بود که برای پوشش خودم را در مورد او به نام کارفرمای من و گفت: من چیزی غیر از آنچه من انجام داد.”

او گفت: او همچنین نمی خواهم این وضعیت به تشدید چون او می ترسید که اگر پلیس بود در پاسخ او می شده اند به عنوان متجاوز است.

حدود 30 دقیقه به برخورد دوم مرد سفید مواجه میلر.

“همه ما می خواهید بدانید که چرا شما در اینجا و چه کسی به شما دروازه کد” مرد دوم گفت. “که همه ما نیاز به دانستن است.”

پس از میلر حاضر به فاش کردن مشتری خود اطلاعات شخصی که شناسایی خود را به عنوان استوارت گفت که او در تماس با پلیس.

در یک نقطه در این ویدئو میلر دیده می شود با اشک جریان پایین صورت خود را. او دستمال اشک خود را دور با یک آبی سربند قبل از او بیش از حد, تماس پلیس.

مردی که در ابتدا با نزدیک شدن میلر را می توان در ویدئو تماس با پلیس به برداشت یک گزارش پس از او در تماس با میلر مشتری.

میلر گفت که او نیز به نام ادموند پلیس را به مطمئن شوید که او برداشت خود را گزارش.

میلر گفت: مشتری خود را خنثی وضعیت با گفتن این دو نفر به حرکت می کند.

“او گفت که او بود با عرض پوزش از آن اتفاق افتاد” میلر گفت. او گفت: “آن دسته از بچه ها overprotective از محله.”

سروان. لری Faithfully از Oklahoma City Police Department روز جمعه گفت که افسران را به صحنه دلیل اصلی تماس گیرنده است که گزارش شده است که “وجود دارد خاطی در زیربخش” در 4:21 p. m. به نام بازگشت حدود 30 دقیقه بعد و لغو این گزارش. Faithfully گفت: یک سوم تماس های قرار داده شد در حدود 4:55 بعد از ظهر توسط یک مرد که گفت: او می خواست به دانستن اگر مشکلی بود آن را برای او به ترک اموال.

Faithfully گفت که منظور از پلیس برای بررسی این حادثه یک شکایت خواهد نیاز به ثبت شود. هیچ یک از گزارش حادثه هنوز, او گفت:.

میلر با پوشیدن یک لباس با نام خود در نامه های سفید بالای پستان چپ جیب. او گفت: نام کارفرما بود و در سمت راننده و مسافر درب کامیون و همچنین در عقب خودرو. او گفت که او نمی تواند درک کند چرا این دو نفر احساس و رفتار خود را توجیه بود.

“من نمی دانم چه به آنها که حس حق و به همین دلیل آنها احساس آن OK را برای من مسدود در,” او گفت:.

برخورد ساخته شده و در حال حاضر هم مشکل بدتر میلر گفت: که عزادار از دست دادن مادر بزرگ و عمه که به تازگی درگذشت در روز جدا از علل طبیعی. او گفت که او در حال شکل گرفتن آرامش در محبت او نشان داده شده توسط غریبه آنلاین.

“مردم از همه نژادها, سایه های زندگی یا اظهار نظر در این ویدئو به اشتراک گذاشته ویدئو و یا messaged من در Facebook و گفت:” من نمی دانم اگر شما تا به حال این, اما من می خواهم به شما را تحسین می کنم برای شما چگونه پاسخ داد:” او گفت:. “این باعث می شود من احساس خوبی شناخت که فروتن بودن و نشان دادن خویشتن داری را لمس بسیاری از افراد دیگر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>