مگان فاکس خال خال با Machine Gun Kelly میان Brian Austin Green تقسیم شایعات

فقط دوستان ؟ مگان فاکس پا با Machine Gun Kelly میان حدس و گمان است که او و همسرش برایان آستین گریننامیده اند آن واریز شده را برای بار دوم.

این ترانسفورماتور ستاره 34 و کلی (نام واقعی ریچارد Colson بیکر) و 30 خال خال شد با هم در کالاباساس در محله لس آنجلس در جمعه 15 مه در عکس های ارسال شده توسط ایمیل های روزانه. این “چیزهای بد” رپ سوار فاکس به بایگانی اطلاعات خود را در استون مارتین قبل از رانندگی او را به خانه اش.

Megan Fox Spotted With Machine Gun Kelly Amid Brian Austin Green Split Rumors
Megan Fox, مسلسل کلی و برایان آستین گرین. مگا (3)

این جفت ارز در حال بازی با هم در آینده فیلم نیمه شب در Switchgrassکه شروع فیلمبرداری در پورتوریکو در ماه مارس قبل از coronavirus همه گیر تعطیل تولید.

فاکس سفر با کلی آید در میان شایعاتی که او و سبز, 46, تقسیم پس از بورلی هیلز 90210 آلوم کشف شد چندین بار بدون حلقه عروسی.

سبز عکس بدون حلقه خود را در حالی که چیدن مواد غذایی در تاریخ 17 آوریل در مالیبو کالیفرنیا که در آن Daily Mail گزارش داد این بازیگر شده است quarantining در حالی که فاکس خود منزوی در کالاباساس. زن و شوهر — کسانی که نکاح در سال 2010 — آیا پدر و مادر از فرزندان نوح, 7, Bodhi 6 و سفر, 3. یک روز قبل از آن خروجی عکس های منتشر شده است که به نظر می رسد برای نشان دادن این جفت ارز مبادله فرزندان خود در طول بازداشت ارز.

این مدیریت خشم ستاره بود و بعد از آن دیده می شود بدون حلقه ازدواج در حالی که گرفتن مواد غذایی دوباره در کالاباساس در آوریل 26.

سبز و روباه برای ثبت طلاق در سال 2015 در حالی که jennifer’s Body ستاره باردار بود را با خود فرزند سوم. آنها واصل به اخراج مدارک در مارس 2016.

Megan Fox Spotted With Machine Gun Kelly Amid Brian Austin Green Split Rumors
مگان فاکس و برایان آستین گرین حضور PUBG موبایل رویداد در Avalon Hollywood در دسامبر 09, 2019 در لس آنجلس ، شاتر

به کلی او حلق آویز کردن با کیت بکینسیل در چند گلدن گلوب afterparties در ماه ژانویه است. 46 ساله اموات بازیگر — که قبلا مورخ کلی رفیق پیت Davidson — تعطیل شایعه دوستیابی از طریق رسانه های اجتماعی پس از ترول گفت که او “آلوده” پس از گذراندن زمان با پرنده جعبه ستاره.

“چرا شما نگرانی در مورد چیزهایی که در واقع اتفاق می افتد و اهدا به استرالیا آتش سوزی به جای اتلاف وقت خود را بر روی چیزهایی که اتفاق می افتد و هرگز بود,” او نوشت ، “و همچنین لطفا یک f–پادشاه زندگی است.”

تکرار برای Fox and Machine Gun Kelly اند و نه در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>