‘خانواده مدرن’ ستاره Fred Willard مرده در 86: ستاره ادای احترام

Fred Willard که بازی Phil Dunphy پدر در خانواده مدرندرگذشت در سن 86.

خود عامل به گفته خبرنگار هالیوود که کمدین پدری در جمعه, مه 15. دختر خود امید گفت: “در گذشت “بسیار مسالمت آمیز … او نگه داشته در حال کار و ساخت ما خوشحال تا پایان. ما او را دوست داشتم خیلی! ما را از دست او برای همیشه.”

Jamie Lee Curtis, که, شوهر, Christopher Guest کارگردانی ویلارد در چندین فیلم از جمله این Spinal Tapمشترک یک کلیپ از بازیگر در بهترین در نمایشنوشتن در روز شنبه, مه 16 “چگونه خوش شانس است که همه ما به لذت بردن از Fred Willard را هدیه. او با خود را از دست رفته ماری در حال حاضر. با تشکر برای شکم عمیق می خندد آقای ویلارد.” (ویلارد را از 50 سال مریم ویلارد درگذشت در سال 2018 است. زن و شوهر مشترک دختر و امید و نوه فردی.)

اوهایو بومی بود که نامزد دریافت جایزه امی خود را برای تکرار نقش در خانواده مدرن و Everybody Loves Raymond, خود را شروع کردم در نیویورک در اواخر 1950s teaming با کمدین ویک Grecco. جفت ساخته شده حضور در این Smothers برادران کمدی ساعت و دین مارتین نشان می دهد قبل از رفتن راه جداگانه خود را در سال 1968.

ویلارد نیز مشغول به کار در شهر دوم تریک کمدی تئاتر در شیکاگو و یکی از اعضای موسس گروه کمدی Ace شرکت حمل و نقل. آنها به نظر می رسد در نمایش امشب با جانی کارسون بیش از 50 بار.

در تلویزیون ویلارد میزبان بحث نشان می دهد چه گرم و چه چیزی نیست از سال 1985 تا 1986 درآمد یک روز نامزد امی برای برجسته نشان می دهد بحث میزبان. او همچنین به نظر می رسد در فیلم از جمله A Mighty Wind, Waiting for Guffman, Anchorman: The Legend of Ron Burgundy و WALL-E.

بازیگر گل امی نامزد خود را برای تکرار نقش هنک MacDougall در Everybody Loves Raymond در سال 2003 و 2004 و 2005 میزبانی زنده شنبه شب در سال 1978 و به نظر می رسد در بیش از 100 طرح در نمایش امشب با جی لنو. او همچنین guested در Jimmy Kimmel Live!, کاراکتر های بازی از جمله ارواح فرد مغلوب ساختن پیشی جستن و جورج واشنگتن است.

ویلارد را خانواده مدرن شخصیت فرانک Dunphy, به نظر می رسد در قسمت های سراسر فصل 11 ABC, آمار, به ثمر رساند نامزد امی برای بازیگر برجسته مهمان در یک سریال کمدی در سال 2010. شخصیت او درگذشت سن در ژانویه.

در پایین حرکت به خواندن ستاره’ مراسم تجلیل از ویلارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de