رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus به صورت زنده از تلویزیون به عنوان او خواست بیشتر نیویورکی نیز تست

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو دریافت COVID-19 آزمون در طول مارس 17 جلسه توجیهی روزانه.

diyatvusa/YouTube

  • رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو دریافت COVID-19 آزمون در طول یک پخش زنده از جلسه توجیهی روزانه یکشنبه.
  • پزشکی حرفه ای پا اواسط جلسه و در زمان یک سواب بینی قبل از فرماندار خود را از سر گرفت کنفرانس مطبوعاتی.
  • کومو نشان داد آزمون به عنوان او خواست نیویورک به دیدار یکی از دولت 700 تست سایت اگر آنها باور آنها برگزاری نمایشگاه علائم.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو مورد آزمایش قرار گرفت برای coronavirus بیماری در طول یک به صورت زنده از تلویزیون پخش روزانه خود را در جلسه روز یکشنبه.

یک حرفه ای پزشکی donned کامل PPE دنده با نزدیک شدن کومو و در زمان بینی گرد و خاک از فرماندار. کومو با استفاده از تست زنده به عنوان مثال به همه نیویورکی که فکر می کنم آنها باید آزمایش برای این بیماری است.

آزمون صرف زمان ثانیه است. “که آن را? که در آن هیچ چیز دیگری از او پرسید: پس از سواب تکمیل شد. “شما گفته است.” او سپس ادامه داد: با کنفرانس مطبوعاتی خود.

وجود 700 تست سایت در سراسر کشور و پزشکی کارگران در حال حاضر انجام 40,000 coronavirus آزمون در روز, با توجه به فرماندار. هر کسی در این دولت که فکر می کند آنها برگزاری نمایشگاه علائم می توانید یک آزمون گفت: با توجه به CBS New York.

در حال حاضر به اندازه کافی نیویورک در حال تست کومو گفت.

نیویورک کانون ما را شیوع کروناویروس با اکثریت دولت موارد گزارش شده در شهر نیویورک است. شده اند وجود دارد 48,232 گزارش مورد تأیید ایالت و در مجموع 1,378,717 افراد آزمایش شده اند برای COVID-19 با توجه به New York State Department of Health tracker.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>