به تازگی بازگشایی جنوب فلوریدا دیده می شود به عنوان یک ظهور coronavirus نقطه داغ

واشنگتن — مقامات فدرال و پاسخ به coronavirus همه گیر در مورد سرعت در حال افزایش تعداد موارد در پالم بیچ فلوریدا., با توجه به داخلی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سند بررسی توسط اخبار یاهو.

سند مارس 15 روزانه بین به روز رسانی در کشور coronavirus پاسخ منتشر شده توسط وزارت امنیت داخلی, یادداشت های جدید مناطق از نگرانی برای کوروناویروس. آن ارائه شد به اخبار یاهو توسط یکی از دریافت کنندگان آن تحت شرایط است که که گیرنده نمی توان شناخته شده است.

“به عنوان مهمترین متحده را آغاز کرده اند که مرحله به مرحله بازگشایی چند COVID-19 نقاط داغ در ادامه به ظهور” اخطار می گوید. سه شهرستان هستند و سپس ذکر شده: پالم بیچ; سن برناردینو کانتی, کالیفرنیا.; و Marshall County, علا.

باغ بازار مواد غذایی دادگاه باز صبح روز جمعه برای اولین بار در نزدیک به دو ماه. (دیمون هیگینز/پالم بیچ پست از طریق زوما سیم)

“پالم بیچ FL گزارش 71 درصد افزایش در موارد جدید 7 روز گذشته نسبت به قبلی 7 روز” در این سند توضیح می دهد. “دولت مجاز پالم بیچ شهرستان برای آغاز فاز 1 از بازگشایی در 11 مارس که شامل بازگشایی آرایشگاه, سالن, رستوران ها و کسب و کارهای دیگر.”

رئیس جمهور تهمت به تازگی خود را تغییر محل اقامت اولیه از منهتن به او Mar-a-لاگو گلف رفت و آمد مکرر که در آن واقع در پالم بیچ شهرستان.

اطلاعات موجود در این سند نسبت به سازمان مدیریت اضطراری فدرال و جمع آوری شده در مارس 12, که به معنی موارد در حال افزایش بود و حتی قبل از شهرستان شروع به بازگشایی on May 11. دیگر بخش های دولت آغاز شده بود به بازگشایی زودتر, on May 4.

نه FEMA و نه DHS بلافاصله به یک درخواست برای نظر.

DHS سند می گوید که سن برناردینو کانتی در کالیفرنیا “گزارش افزایش 782 موارد در 7 روز گذشته نزدیک به دو برابر شدن موارد جدید در گزارش قبلی 7 روز. مقامات شهرستان به تازگی شروع فاز دوم شهرستان را بازگشایی برنامه ریزی بلند کردن الزامات مورد نیاز برای استفاده از ماسک در 8 مارس.”

Marshall County, Ala., این سند می گوید: “گزارش 217 مورد در 7 روز گذشته یک 517 درصد افزایش بیش قبلی 7 روز. Marshall County خانه را به چند مرغ گیاهان و گوشت های بسته بندی صنعت حساب برای 8 ٪ از شهرستان اشتغال است. در 11 مارس اضافی کسب و کار بودند بازگشایی شد.”

مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که بلند کردن اجسام stay-at-home سفارشات می تواند منجر به عفونت بیشتر و به ناچار مرگ و میر بیشتر. برخی از فرمانداران یا تخفیف و یا رد چنین هشدارهای به عنوان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

صعود روند سلمانی در پالم بیچ باز است برای کسب و کار, مارس 11 سال 2020 است. (جو Raedle/گتی ایماژ)

شامل ساحلی و داخلی جوامع شمال میامی پالم بیچ شهرستان دارای تراکم جمعیت حدود چهار بار که از مارشال شهرستان است که در گوشه شمال شرقی آلاباما و هفت بار است که از سن برناردینو کانتی که شامل منطقه بیابانی شرق لس آنجلس. تراکم جمعیت است که به فکر کمک به گسترش از کروناویروس که باعث بیماری ریوی شناخته شده به عنوان COVID-19. بیماری که به کشته شدن بیش از 87,000 آمریکایی ها با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

Coronavirus نیز تمایل به اعتصاب افراد مسن است. متوسط سن پالم بیچ شهرستان ساکن است 45 سال در حالی که متوسط Marshall County ساکن 39 سال و سن برناردینو شهرستان ساکن است و تنها 33 سال سن دارد.

پالم بیچ است خانه را به بسیاری از جوامع بازنشستگی یک واقعیت است که نگرانی مقامات بهداشتی. شهرستان ثبت 263 coronavirus مرگ و میر بیش از سه تمامیت کره جنوبی که خود را برای اولین بار coronavirus مورد در همان اواخر ماه ژانویه بعد به عنوان ایالات متحده است.

نه فرماندار دبیر مطبوعاتی و نه مسئولان شهرستان پاسخ داد در اواخر بعد از ظهر جمعه به اخبار یاهو درخواست برای نظر.

فلوریدا یکی از اولین متحده برای بازگشایی, در خواست کالیفرنیا ، ران DeSantis بوده آهسته به دولت خود را به طور موثر در حال انتظار برای کسب اجازه از مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام این کار. DeSantis متزلزل و گیج کننده پاسخ به کروناویروس ساخته شده او را در میان ملت محبوب حداقل فرمانداران با توجه به یک بررسی ملی انجام شده در ماه آوریل است.

در روزهای اخیر اما DeSantis برگزار شده است توسط برخی از فلوریدا ظاهری موفقیت در مبارزه با کروناویروس. اما خوب بخشی از این موفقیت به نظر می رسد که از پناهگاه در محل سفارشات توسط شهرداران که در عمل جلوتر از DeSantis.

اتهامات نیز ظاهر است که دولت به عمد underreported آن coronavirus اعداد.

گزارش اضافی توسط Jana Winter.

_____

اینجا را کلیک کنید برای آخرین coronavirus اخبار و به روز رسانی. به گفته کارشناسان افراد بالای 60 و کسانی که ضعف سيستم ايمنی همچنان در خطر است. اگر سوالی دارید لطفا به CDC و WHO را منابع ،

ادامه مطلب:

  • اوباما می گوید در تماس خصوصی که “حکومت قانون در معرض خطر است’ مایکل فلین مورد

  • اخبار یاهو/YouGov coronavirus نظرسنجی: تقریبا 1 به 5 می گویند آنها نمی واکسینه کنید

  • ارتش دانشمندان در حال کار بر روی واکسن طولانی بود می ترسید ظهور coronaviruses جدید

  • خدمه پرواز دیدن یک آینده ای متفاوت برای سفر هواپیما در سن coronavirus

  • در حال ماسک بعدی مقابل در coronavirus فرهنگ جنگ ؟

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>