پلوسی را 3 تریلیون امداد لایحه تقسیم او حزبی پیش از جمعه رای


از 3 تریلیون دلار coronavirus امداد لایحه منتشر شده توسط مجلس نانسی پلوسی (D. کالیفرنیا.) در اوایل این هفته را دریافت کرده است مقاومت مواجه از هر دو متوسط و پیشرفته قانونگذاران دموکرات.

انتقاد از آمد نماینده ابیگیل Spanberger (D. Va.), یک افسر سابق سازمان سیا است که اولین حزب دموکرات انتخاب شود به ویرجینیا 7th کنگره منطقه در 38 سال. Spanberger اعلام مخالفت با لایحه, شناخته شده به عنوان قهرمانان عمل در روز جمعه.

“من مسئولیت باید صادقانه با مردم از ویرجینیا مرکزی از جمله کسانی که درد و رنج بیمار از دست دادن شغل خود و یا از دست دادن کسب و کار خود را” Spanberger در بیانیه ای گفت. “متاسفانه بسیاری از اعضای کنگره از جمله برخی در حزب خود من–که تصمیم به استفاده از این بسته به عنوان یک فرصت برای انتشار بیانیه های سیاسی و…هیچ شانسی برای تبدیل شدن به قانون بیشتر به تأخیر انداختن کمک بسیاری نیاز است.”

قهرمانان قانون است انتظار می رود به تصویب مجلس روز جمعه با وجود نگرانی های بسیاری از رتبه و فایل دموکرات. در حالی که این قانون اختصاص بودجه برای دولت های ایالتی و محلی و همچنین coronavirus تست و تماس با ردیابی چند مقررات نامربوط به این بیماری همه گیر. یک ماده از این لایحه نیاز به فدرال تنظیم کننده های بانکی به طور منظم گزارش “در دسترس بودن دسترسی به خدمات مالی برای اقلیت متعلق به زنان و متعلق به حشیش مربوط به کسب و کار مشروع.”

نماینده جو کانینگهام (D. S. C.) اولین دموکرات به نمایندگی از دولت 1st کنگره منطقه از سال 1981 نیز روز جمعه اعلام کرد که او نمی خواهد این لایحه رای دهند.

“این است که واشنگتن سیاست در بدترین حالت آن. در حالی که کارولینای جنوبی خانواده ها و صاحبان کسب و کار و کارگران در حال مبارزه در حال حاضر است زمان برای پیشبرد یک حزبی لیست آرزو و یا حاضر به آمدن به سر میز مذاکره” کانینگهام در بیانیه ای گفت.

یکی دیگر از دانشجوی سال اول متوسط انتخاب می شوند در دراز مدت جمهوری خواه district, نماینده الیسا Slotkin (D., Mich.), روز پنجشنبه گفت که او مطمئن بود که آیا قهرمانان عمل موثر خواهد بود.

“آنچه که من می خواستم برای دیدن در این بسته چسبیده است به بسیار خاص و اضطراری که نیاز کشور است” Slotkin سی ان ان گفت. “پول هست برای تست بود و واقعا چیز مهم و پس از آن وجود دارد برخی از چیزهایی که من احساس نمی مانند تا به حال به این لایحه و آنچه من در تلاش برای تصمیم می گیرید که آیا مثبت خالص بیشتر است که منفی است.”

مترقی نماینده Pramila Jayapal (D. بشویید.) ابراز بی میلی در روز چهارشنبه که پیشنهاد خود را برای دولت فدرال برای پرداخت به کارگران و حقوق در طول همه گیر نشده بود گنجانده شده در این لایحه است. Jayapal خواستار دولت به پرداخت حقوق و دستمزد به $100,000 تا سه ماه برای کارگران که گذاشته شده.

Jayapal “همچنان نگران آن است که نسخه فعلی از بسته نتواند برای دیدار با مقیاس این بحران یکی که دیده می شود 36 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست و حداقل 27 میلیون از دست دادن سلامت خود مراقبت از” خواندن بیانیه ای از نماینده ،

بیشتر از ملی نقد و بررسی

  • پلوسی, رونمایی از 3 تریلیون Coronavirus امداد لایحه
  • Pelosi هل پشت در فشار به انتشار استیضاح مقالات
  • Pelosi رها جارو Coronavirus قانونی در دستور کار موافقت خود را با دقت طراحی شده فاز-4 تسکین لایحه

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>