گزارش: حملات هوایی در شرق سوریه کشتن ایران-حمایت مبارزان

بیروت (AP) — ناشناخته حمله جنگنده های ایران به حمایت از مبارزان در شرق سوریه در نزدیکی مرز عراق کشته شدن چندین عراق, شبه نظامیان سوری مخالف روز یکشنبه گفت.

این حمله اواخر روز شنبه هدفمند یک پایگاه در نزدیکی شهر مرزی Boukamal, کشتن هفت مبارزان با توجه به بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه یک مخالف جنگ مانیتور.

عمر ابو لیلا اروپا-بر اساس فعال از سوریه شرقی Deir el-Zour استان تایید اعتصاب آمار ایران-حمایت عراق مبارزان در منطقه است اما تا به حال هیچ دقیق کلمه در پی نداشت. اعتصاب آمد روز پس از تقویت آورده بودند به این منطقه از عراق و رصدخانه ابو لیلا گفت.

ابو لیلا که اجرا می شود دیرالزور 24 یک فعال سیاسی جمعی است که گزارش خبری در منطقه مرزی گفت: اسرائیل به احتمال زیاد در پشت حمله داد اما هیچ مدرکی وجود ندارد.

اسرائیل به ندرت نظرات به چنین گزارش با وجود آن که اذعان انجام حملات هوایی در داخل سوریه در موارد متعدد در طول دوره از سوریه نه سال جنگ گفت: قرار بود پس از ایران اهداف نظامی در کشور است.

وجود دارد و اخیرا گزارش های متعددی از مظنون به حملات اسرائیل در داخل سوریه از جمله یکی در مه 4 که در سمت چپ 14 ایران-حمایت جنگجویان مرده با توجه به رصدخانه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de