جذابیت جنوبی توماس Ravenel انتقاد Cameran Eubanks, Disses پاتریشیا Altschul

عکس از کار اخراج شدند. توماس Ravenel ناودان Cameran Eubanks زیر این تکيه کلامها واس ماست خروج ناگهانی از جذابیت جنوبی.

“من نمی دانم اگر کامرون Wimberly شوهر فریب خورده یا نه اما هر [یک] سرزنش او با توجه به قهرمان خود را در زندگی او می کشتن به تقلید بود که دروغ طلا حفر شهرت فاحشه پاتریشیا Altschul” در جنوب جذابیت آلوم 57 نوشت طریق توییتر در سهشنبه, مارس 17.

'Southern Charm' Alum Thomas Ravenel Slams Cameran Eubanks Following Her Exit, Disses Patricia Altschul
توماس Ravenel, Cameran Eubanks و پاتریشیا Altschul. شاتر (3)

هنگامی که یک کاربر پاسخ داد: “این واقعا یک چیز وحشتناک به صدای جیر جیر. شما بهتر از این” Ravenel پاسخ داد: “حقیقت این است که هرگز وحشتناک است. Cameran و پاتریشیا وحشتناک هستند. هر کسی که می افتد برای براوو ویرایش BS بسیار کوچک در مغز است.”

یکی دیگر از فن پرسیدم است حدس و گمان است که کامرون, شوهر, فریب خورده در او … او یک دختر ناز کمی s–t, اما اگر او این است که سبک زندگی او را در اب و تاب ما روزانه در پاتریشیا را به صورت عمومی است که می تواند به نوبه خود بسیاری از سطح رهبری مردان … اما توماس چقدر سخت است که بازار تجاری در منطقه شما؟”

سابق کارولینای جنوبی خزانه دار پاسخ داد: “من کاملا خوب حالا که دروغگو و بازندگان/سطل زباله است که متصل به جذابیت جنوبی در حال بیارتباط به من در حال حاضر. چیز خنده دار است که ظاهر خود را در این نشان می دهد که اسرائیل دستاورد خود را از سر گرفت.”

Eubanks, 36, اعلام کرد که او نمی خواهد به بازگشت برای فصل 7 از جذابیت جنوبی از طریق Instagram on May 12. کارولینای جنوبی بومی پیوست براوو سری در سال 2014.

طرفداران تعجب اگر Eubanks تصمیم به خروج نشان می دهد با توجه به شایعاتی که شوهرش Jason Wimberlyحال فریب خورده او را با آرایش هنرمند Rebecca لی شستشوکه رد این اتهامات است. این براوو شخصیت تعطیل گمانه زنی ها از طریق Instagram یک روز پس از اطلاعیه اولیه.

“من رفتن به یک نوع بیانیه ای در مورد اینکه چرا من تصمیم به ترک نشان می دهد فردا” Eubanks نوشت. “اما آن آمده است توجه به من که موذی شایعات در حال حاضر گسترش و جعلی مقالات نوشته شده … که برخی از آنها مربوط به ازدواج من.”

او افزود: “شما باید آنچه مقدس است به شما. برخی از چیزهایی که نیست ارزش یک چک. چه ناراحتی من بیشتر این است که شوهر من که صادقانه ترین و وفادار بشر من می دانم این است که به دروغ کشیده به این. آن را به من disgusts.”

Ravenel بخشی به نظر می رسد در جنوب جذابیت از نمایش برتر در سال 2014 از طریق فصل 5. او دوست دختر سابق کاترین دنیسکه همچنین به نظر می رسد در نشان دادن سهم دختر Kensington 6 و سنت 4.

طرفداران این باورند که دنیس, 28, آغاز, فریب داد, شایعات اما شستشو — که ادعا کرده بود که او هرگز نمی دانستند Eubanks و Wimberly— تکذیب دخالت خود را.

“اتهامات که این شایعه آغاز شده توسط کاترین دنیس حتی بیشتر مضر است. من ملاقات کاترین یک بار در ماه جولای سال 2018 زمانی که من او را برای آرایش یک عکس برای یک فروشگاه لباس محلی,” او نوشت. “من را دیده اند و یا صحبت به کاترین پس از. من فقط شناخته شده او در محدود تعامل در ظرفیت های حرفه ای و نشان می دهد که من به نحوی در ارتباط با این اتهامات است dumbfounding مضر و مخرب است. من خیلی متاسفم به Wimberly خانواده که کسی که برش بسیار کم به عنوان حمله هسته مستاجر از هر کسی زندگی خود را خانواده.”

همانطور که برای پاتریشیا Altschulاو مطلع یک فن از طریق رسانه های اجتماعی در اوایل این هفته که او و پسرش, Whitney Sudler-اسمیتکه در خدمت به عنوان یک تهیه کننده اجرایی و butler, Michael Kelcourseخواهد شد بازگشت به نشان می دهد.

“مایکل و ویتنی و من را هنوز هم خواهد بود … پایین نگه داشتن قلعه” را مقتدر, 79 نوشت.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de