بالا چینی متخصص هشدار بالقوه دوم coronavirus موج

زونگ, اتباع, چهره عمومی از چین در پاسخ به coronavirus سی ان ان گفت این کشور هنوز از جنگل. عکس: AFP

چین چهره های بالقوه موج دوم coronavirus عفونت به علت عدم ایمنی در میان آن جمعیت آن دولت ارشد پزشکی مشاور هشدار داده است.

پس از چند ماه از مستندات و محدودیت در سفر چین تا حد زیادی به ارمغان آورد این ویروس را تحت کنترل اما ترس از موج دوم افزایش یافته است به عنوان خوشه های پدید آمده در شمال شرق استان و در مرکز شهر ووهان.

“اکثر… چینی در حال حاضر هنوز هم مستعد از Covid-19 عفونت (از) عدم ایمنی” زونگ, اتباع, چهره عمومی دولت در پاسخ به همه گیر گفته سی ان ان.

“ما رو (یک) چالش بزرگ” زونگ اضافه شده است. “این بهتر از کشورهای خارجی من فکر می کنم در حال حاضر.”

زونگ کرد افشای مقیاس 2003 شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس) همچنین گفت: مقامات در زمین-صفر ووهان تا به حال تحت-موارد گزارش شده در طول روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

“مقامات محلی آنها را دوست ندارم برای گفتن حقیقت در آن زمان گفت:” زونگ بود که بخشی از یک تیم از کارشناسان فرستاده شده به ووهان بررسی شیوع.

“من فکر نمی کنم که در نتیجه (تعداد موارد گزارش شده) بنابراین من (نگهداری) درخواست و سپس شما باید به من واقعی شماره,” او گفت:.

اما او افزود به اعتقاد او داده های منتشر شده پس از ووهان قفل شده بود در اواخر ماه ژانویه و زمانی که دولت مرکزی در زمان کنترل از پاسخ “آیا درست است”.

رمان coronavirus کشته شدن حداقل 309,296 مردم با توجه به چوب خط حساب کردن از منابع رسمی وارد شده توسط AFP با دانشمندان در سراسر جهان مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن.

زونگ هشدار داد که “کامل” واکسن برای بیماری که سازمان بهداشت جهانی (WHO) می گوید ممکن است هرگز ناپدید می شوند می تواند “سال”.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de