‘تجارت فضاهای طراح فرانک Bielec می میرد در 72

فرانک Bielec که به نظر می رسد در هر فصل از فضاهای تجاری از سال 2000 تا 2008 درگذشت در سن 72 در هوستون در جمعه 15 مه پس از حمله قلبی رنج می برد.

طراح costar Vern ییپ تایید دوست مرحوم خود را مرگ در ادای احترام طریق Instagram روز جمعه.

“دوست داشتنی فرانک Bielec گذشت امروز از عوارض پس از یک حمله قلبی. خنده دار و زرنگ و با استعداد او همیشه لنت دیدگاه و سبک سری برای هر وضعیت. با تشکر از شما برای اینکه همیشه به من محبت. من دست شما را از صمیم قلب دوست” ییپ, 51, زیر نویس یک عکس از خود و Bielec.

Frank Bielec Dead: 'Trading Spaces' Designer Dies at 72
فرانک Bielec روی صحنه در طول TLC بخشی از کشف ارتباطات Winter TCA رویداد 2018 در هتل Langham در 12 ژانویه 2018 در پاسادنا ، شاتر

تگزاس بومی دیگر costars کارتر Oosterhouse و Ty پنینگتون نیز افتخار او را با خاطرات در رسانه های اجتماعی.

“دوست داشتنی فرانک Bielec گذشت امروز از عوارض پس از یک حمله قلبی. من خیلی خیلی غمگین است. باور نکردنی, خنده دار, حکیم خوب و با استعداد فرانک همیشه لنت دیدگاه درست و مورد نیاز سبک سری برای هر وضعیت. با تشکر از شما برای اینکه همیشه به من محبت. همیشه. من دست شما را از صمیم قلب دوست. جهان تیره تر است و بسیار کمتر رنگارنگ امروز بدون تو در آن” Oosterhouse, 43, نوشت طریق Instagram.

Pennington, 55, به سادگی از طریق توییتر نوشت “یکی از بهترین انسان من تا به حال فرصت خوبی است برای تماس با دوستان. به شما خواهد شد از دست رفته Frank.”

Bielec به نظر می رسد در هر فصل از اصلی اجرای فضاهای تجاری از سال 2000 تا 2008. TLC سری به دنبال دو مجموعه از همسایگان آنها به عنوان redecorated یک اتاق در هر یک از دیگر خانه ها در سه روز با استفاده از یک اصلی بودجه از $1,000. این تیم بودند زوج با یک طراح و یک نجار به آنها کمک کند با این کار. نشان می دهد kickstarted واقعیت نشان می دهد حرفه ای از پنینگتون که بعدها به میزبانی Extreme Makeover: Home Edition از سال 2003 تا 2011.

تجارت فضاهای بازگشت 10 سال بعد در سال 2018 برای راه اندازی مجدد است که هنوز پخش در کانال دیسکاوری. Bielec به نظر می رسد در 43 قسمت از سری جدید و همچنین حق رای دادن اسپین-آف فضاهای تجاری: خانواده و تجاری فضاهای: صفحه اصلی رایگان.

قبل از تبدیل شدن به یک طراح Bielec بود که معلم مدرسه ابتدایی و بعد از آن یک گلفروش — حرفه ای او به مدت 20 سال با توجه به TMZ.

Bielec جان سالم به در با همسر, جودی پسر خود را, مت و نوه های ماسون و آوا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>