پوشیدن ماسک و یا به زندان بروید: قطر اجرای دقیق قانون برای دفع COVID-19

متخلفان از قطر ماسک صورت قانون می تواند حبس برای سه ماه. عکس: AFP

قطر مجموعه در مورد اجرای یک قانون سخت است که نیاز مردم به پوشیدن ماسک ، متخلفان از قانون را پیدا خواهد کرد خود را در زندان به مدت سه ماه و می تواند تا جریمه $55,000.

بیش از 30000 نفر تست مثبت برای COVID-19 در کوچک خلیج فارس کشور — 1.1 درصد از 2.75 میلیون جمعیت — هر چند فقط 15 نفر کشته شده اند.

فقط میکرو-متحده سان مارینو و واتیکان تا به حال بالاتر سرانه عفونت نرخ با توجه به مرکز اروپایی برای کنترل و پیشگیری از بیماری.

متخلفان از قطر”s قوانین جدید خواهد شد به سه سال زندان و جریمه از آنجا که $55,000. رانندگان در وسایل نقلیه خود را معاف از نیاز اما چند شرح به خبرگزاری فرانسه گفت که پلیس از توقف خودرو در بازرسی به آنها هشدار می دهند از قوانین جدید قبل از آنها به اجرا در آمد.

بسیاری از مشتریان که جمع شده بودند در خارج از وام دهندگان پول در دوحه”s بانک خیابان پنج تن ماسک, در حالی که کسانی که نزد”تولید صورت پوشش زمانی که خواسته.

“از امروز آن را”بسیار سخت” گفت: مجید, یک راننده تاکسی در انتظار کسب و کار در شلوغ پیاده رو که عینک سیاه نئوپرن ماسک.

پوشیدن ماسک در حال حاضر اجباری در حدود 50 کشور جهان اگر چه دانشمندان در حال تقسیم در اثر خود را.

مقامات چاد را ساخته اند آن را یک جرم به طور آشکار در بر درد از 15 روز در زندان است.

در مراکش قوانین مشابه می توانید ببینید متخلفان زندانی برای سه ماه و جریمه تا به 1300 درهم (130 دلار).

قطر مقامات هشدار داده اند که تجمعات در ایام روزه داری ماه رمضان ممکن است افزایش عفونت.

عبداللطیف آل Khal, co-صندلی قطر”s ملی همه گیر آمادگی کمیته روز پنجشنبه گفت که “یک خطر بزرگ در گردهمایی خانواده” در ماه رمضان وعده های غذایی.

“(آنها) منجر به افزایش قابل توجهی در تعداد عفونت در میان قطری ها,” او گفت:.

همسایه عربستان سعودی را اجرا round-the-clock در سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد در طول پنج روز عید فطر, تعطیلات بعد از این ماه به مبارزه با کروناویروس.

– کارگران در معرض خطر – مساجد همراه با مدارس و مراکز و رستوران ها بسته باقی می ماند در قطر برای جلوگیری از بیماری”s گسترش یافته است.

اما سایت های ساخت و ساز باز باقی می ماند که قطر آماده برای میزبانی جام جهانی 2022 اگر چه سرکارگران و بازرسان دولت در حال تلاش برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

مقامات گفته اند که کارگران در سه استادیوم آزمایش مثبت بسیار مسری تنفسی ویروس.

ماسک شده اند اجباری برای کارگران ساختمانی پس از مارس 26. 12-تیم قوی از نقاب کارگران را در خود حفظ فاصله از یکدیگر به عنوان آنها مشغول به کار تحت پخت خورشید در یک پروژه راه در دوحه”s یقه آبی Msheireb منطقه در روز یکشنبه.

ده ها هزار نفر از کارگران مهاجر بودند قرنطینه در دوحه”s ریگ منطقه صنعتی پس از تعدادی از عفونت های تایید شده وجود دارد در اواسط ماه مارس اما مقامات را آغاز کرده اند به سهولت محدودیت.

Khal گفت که اکثر موارد جدید در میان کارگران مهاجر چه شده است وجود دارد در پرش عفونت در میان قطری ها.

او گفت که این کشور تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به اوج خود بگیرد.

گروه های مدافع حقوق بشر هشدار داده اند که خلیج کارگران” تنگ و شرایط زندگی جمعی آماده سازی مواد غذایی مناطق و حمام مشترک می تواند به تضعیف اجتماعی فاصله تلاش و سرعت گسترش ویروس.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>