13 مردم شات با یک وضعیت بحرانی در لوئیزیانا یادبود

سیزده نفر به ضرب گلوله کشته شدند شنبه شب به عنوان یک جمعیت جمع آوری شده برای یادبود قتل قربانی در بوگالوسا La., به گفته پلیس محلی. یک فردی بود در سمت چپ در وضعیت بحرانی به دلیل زخم گلوله.

این بوگالوسا اداره پلیس در بیانیه ای گفت: ارسال به Facebook در صبح روز یکشنبه که آژانس شروع به دریافت گزارش از عکس تفنگ و قربانیان نیاز به توجه پزشکی فقط پس از 9 p. m. روز شنبه.

وقتی ماموران وارد آنها “مشاهده شده بسیار جمعیت زیادی از مردم جمع آوری شده در این منطقه برای آنچه که اعتقاد بر این بود که به یک مراسم یادبود برای دومینیک جیمز” که به تازگی به قتل رسیده است. آنها همچنین واقع “چندین قربانیان با زخم گلوله.”

پلیس گفت: James مرده پیدا شد در ماشین خود را در مارس 8, دو روز پس از گزارش از دست رفته و راه اندازی یک قتل تحقیق در این مورد با توجه به WDSU-6 اخبار.

از صبح روز یکشنبه هیچ شاهدان عینی آمده اند رو به جلو با هر گونه اطلاعات و پلیس می گویند آنها همچنان به دنبال هر گونه آگهی در مورد.

مرتبط با: لوئیزیانا افسر کشته و زخمی در تیراندازی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>