’90 روز نامزد: خوشبختانه تا کنون پس از” فصل 5: دیدار بازیگران


90 Day Fiance Happily Ever After Season 5 Meet the Cast
90 روز نامزد را Kalani و Asuelu. TLC

آنها می توانند آن را به کار? شش زوج بازگشت برای فصل 5 از 90 روز نامزد: خوشبختانه تا کنون پس از نشان می دهد که روابط خود را ایستاده پس از تلویزیون واقعیت دخالت.

TLC اعلام کرد که اولین جفت برای پیوستن به بازیگران در سهشنبه, مارس 17. Kalani Faagata و Asuelu Pulaa تایید شد از طریق یک سری از رسانه های اجتماعی سرنخ فقط به عنوان اضافی duos خواهد بود هر روز تا پنج شنبه, مارس 21.

Kalani, 31 و Asuelu, 25 برای اولین بار به نظر می رسد در فصل 6 از 90 روز نامزد. آنها را ملاقات کرد در حالی که او در تعطیلات در ساموآ در جایی که او کار می کرد در رفت و آمد مکرر. در حالی که در این سفر او را باردار کردم. کالیفرنیا بومی استقبال خود را پسر الیور در ژانویه 2018.

در جدید تبلیغی Kalani ادعا می کند که آن را دشوار است به یک مادر از دو چیز Kalani نیست کاملا موافقم.

پس از Asuelu به ایالات متحده نقل مکان او و Kalani گره خورده گره در سپتامبر سال 2018 است. آنها در بر داشت در طول یک ماه دسامبر 2018 قسمت که آنها انتظار فرزند دوم خود را با هم. “این خوب نیست و زمان در حال حاضر,” او توضیح داد. “من احساس می کنم حتی به خوبی از یک مادر که من باید در حال حاضر و در حال حاضر من قصد دارم به یکی دیگر از کودک به خودم را دور از کودک من و حتی بیشتر. من فقط حتی بیشتر احساس ضعف از من در حال حاضر بود و من خسته از ناامید کننده است.”

Kalani نگران کرد که پس از آنها ازدواج نکرده Asuelu فقط می خواستم به یک کودک دیگر به طوری که آنها را به نکاح. “من [را] نه به اینجا می آیند فقط برای یکی دیگر از کودک و برود” او به او اطمینان داد. “من فکر می کنم که ما با هم کار کنند و حرکت رو به جلو است.”

Kalani روشن از طریق Instagram در دسامبر 2018 که او در واکنش به این خبر بود: “به دلیل وضعیت روحی من وقتی که من باردار هستم نه که من ناسپاس می شود.” واقعیت ستاره به هنگام تولد به پسر کندی در مارس 2019.

زوج ویژه در فصل گذشته از خوش و خرم شامل اهل میفیلد و پائولا Mayfield, لورن روي و الکسی Brovarnik, Jorge نوا و Anfisa Arkhipchenko, نیکول Nafziger و اذان Tefou, اشلی Martson و جی اسمیتو کلت جانسون و لاریسا دوس سانتوس, Lima.

فصل 5 از 90 روز نامزد: خوش و خرم برای اولین بار در TLC یکشنبه, ژوئن 14 در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>