بایدن قصد دارد برای انتخاب یک زن به همسر در حال اجرا. آن را یک تفاوت اگر او ،

با یک بیماری همه گیر مواج بسیار وجود دارد در راه های سنتی مبارزه جو بایدن به انجام در حال حاضر است. اما او مدیریت برای انجام این عمومی ترین سری از همسر در حال اجرا ابتدائی از هر ظاهری دموکراتیک نامزد در دهه.

در روز پنج شنبه بایدن به نظر می رسد در تلویزیون ملی برای یک مصاحبه مشترک با استیسی آبرامز ساخته شده است که روشن او علاقه ای به معاون ریاست جمهوری حافظه. شده اند وجود دارد مشابه جلسات با دیگر آینده نگر بلیط-آمپول و با کنوانسیون دموکراتیک هنوز ماه دور این است که به احتمال زیاد فقط آغاز است.

این یک شگرد است که تماس به ذهن اجرای این کنوانسیون 1984 زمانی که Walter Mondale دریافت رژه می شود در حال اجرا آمپول در مینه سوتا صفحه اصلی. آن را ایجاد یک suspenseful روایت در رسانه ها در حالی که همچنین با اضافه کردن به فشار بر Mondale مختلف فعال گروه که با استفاده از بلندگوهای خود را به سعی دارد او را به سمت یا به دور از هر بازدید کننده.

در حالی که Mondale نمی رسما خود را متعهد به انتخاب یک زن او روشن ساخته از همان آغاز که یک زن همسر در حال اجرا بود یک توجه جدی و سه — کنتاکی رژیم صهیونیستی است. مارتا لین کالینز, سان فرانسیسکو, شهردار دایان فاینستاین و نیویورک تشکر. جرالدین فرارو — در میان افرادی که شرکت در فرآیند مصاحبه. در نهایت Mondale تصمیم گرفتند برای فرارو که شد اولین کاری به اجرا در یک حزب ملی و بلیط.

بایدن البته متعهد شده است به اضافه کردن یک زن به بلیط خود را. اما ظاهر خود را با آبرامز پرسش که آیا او نیز تصمیم می گیرید که بیشتر به طور خاص او نیاز به انتخاب یک زن آمریکایی آفریقایی تبار.

فراتر از آبرامز, چند, دیگر, سیاه زنان — از جمله بهداشت ، کامالا هریس کالیفرنیا سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس و تشکر. Val Demings از فلوریدا تبدیل شده اند برجسته در “veepstakes” مخلوط.

وجود دارد مقدار زیادی از استدلال به همین دلیل هر فرد ممکن است با ارزش به بایدن به عنوان هر دو یک بلیط-mate و معاون رئیس جمهور. اما دو اصلی وجود دارد مجادلات چرا انتخاب یک زن باید استراتژیک ضروری برای بایدن.

این اولین بار است که ریشه در عمق وفاداری آفریقایی رای دهندگان به حزب دموکرات و نقش آنها در نجات بایدن را آور نامزدی و قرار دادن او در دوره نامزدی برنده در اوایل این سال است. این استدلال که Rep. جیمز Clyburn از ایالت کارولینای جنوبی پخش بایدن پس از این رای دهندگان سوخت پیروزی در این حالت اوليه: “من واقعا معتقدم که ما به یک نقطه رسیده ایم در این کشور که در آن زنان آمریکایی آفریقایی نیاز به پاداش وفاداری که به آنها داده ام به این حزب است.”

اخیرا Clyburn گفت: قرار دادن یک زن از رنگ بر روی بلیط خواهد بود “بزرگ” اما او نمی داند آن را باید برای بایدن. آبرامز گفته است که “ما نیاز به یک بلیط است که منعکس کننده تنوع امریکا” و او می تواند نگران اگر بایدن نمی کند را انتخاب کنید از رنگ “چون زنان رنگ — به خصوص زنان — قوی ترین بخش از حزب دموکرات ترین وفادار است.”

آرگومان دوم برای انتخاب یک زن سیاه و سفید شامل مشارکت مردم است. در سال 2016 زمانی که دموکرات ها به میدان فرستاد سفید بلیط از هیلاری کلینتون و سناتور. Tim Kaine ویرجینیا مشارکت مردم رای در میان رای دهندگان سیاه شد 59 درصد است. که در پایین به طور قابل توجهی از سال 2012 (66 درصد) و 2008 (65 درصد) در انتخابات که در آن باراک اوباما عظیم تولید انرژی در میان رای دهندگان سیاه. در واقع, که ’16 رای مردم در انتخابات است که تقریبا یکسان است که از سال 2004 زمانی که دموکرات ها نیز در هر دو نامزد (جان کری و جان ادواردز) در بلیط.

بنابراین استدلال بایدن نیاز یک آمریکایی آفریقایی تبار همسر در حال اجرا به بالا بردن مشارکت مردم و جلوگیری از سرنوشت کری و کلینتون. آیا این امر در واقع اتفاق می افتد با VP نامزد دور از پاک کردن ،

اوباما برای اولین بار بود — و هنوز هم تنها سیاه و نامزد نامزد یا رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور توسط یک حزب عمده. این امکان تاریخی و طبیعت از مبارزات انتخاباتی خود و شخصی خود را با صفات تولید منحصر به فرد مردم در انتخابات اثر است که نمی تواند تکرار شود. البته حتی افزایش متوسطی در میزان مشارکت — کوتاه از اوباما سطوح اما بهتر از اوباما/کلینتون سطوح — می تواند به نفع بایدن.

همچنین به نظر می رسد قابل توجه است که بایدن مواجه رقابت برای نامزدی حزب دموکرات را از دو نامزد هریس و بهداشت ، Cory Booker از نیوجرسی و نه از آنها ساخته شده است کشش با رای دهندگان. در یکی از آخرین نظر سنجی های ملی قبل از هریس’ دسامبر خروج او جذب پشتیبانی از 5 درصد از رای دهندگان. بوکر که به زودی خروج مسابقه هم شد و در 3 درصد است. بایدن در 43 درصد است.

این سطح بالا به طور مداوم از پشتیبانی که نگه داشته بایدن عملی حتی به عنوان او را از سقوط تخت در چهره خود را در آیووا (جایگاه چهارم) و نیوهمپشایر (جایگاه پنجم). و آن را بالا می برد یک سوال:

اگر بایدن می تواند جذب چنین عمیق و پایدار وفاداری از رای دهندگان حتی در حالی که رو سیاه و مخالفان خواهد سیاه و سفید در حال اجرا همسر واقعا او را بسیار قوی در ماه نوامبر ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de