مشاهیر اعلام بارداری در دوران بیماری همه گیر کوروناویروس: عکس

نوزادان در هیئت مدیره! Hilaria بالدوین, اشلی سیمپسون و بیشتر مشهور ساخته شده اند, بارداری, اطلاعیه ها میان coronavirus بیماری همه گیر.

در زندگی به وضوح روش نویسنده مشترک نوزاد اخبار از طریق Instagram در ماه آوریل است. “صدا کردن. … من اجازه دهید که کودک را به صحبت کردن چون من اصلا واژه ای برای بیان این صدا باعث می شود ما احساس” تناسب اندام گورو زیر نویس یک فیلم از خودش گوش دادن به نوزاد به ضربان. “تنها خبر خوبی که همه چیز خوب است و همه سالم است با این munchkin. من می خواستم برای به اشتراک گذاری با شما. در اینجا ما دوباره.”

سابق مربی یوگا, که همچنین سهام کارمن رافائل و لئوناردو و رومئو با Alec Baldwin, در ادامه برای گفتن Us Weekly منحصرا بعد که همان ماه است که خود را فرزند پنجم قرار است در ماه سپتامبر.

“من می دانستم که من باردار بود حق دور چون من مثل “من احساس احمق'” “مامان مغز” پادکست cohost گفت: ما در زمان. “که من برای اولین بار [اشاره]. من کسی هستم که بسیار از لحاظ جسمی قادر به. من می توانید انجام دهید یوگا من, من می توانم رقص من می تواند انجام این کار من می تواند به [انجام] آن [اما] من تبدیل شدن به یک فاجعه است. من به همه چیز دست انداز.”

اسپانیا بومی توصیف خراش دادن ماشین خود را در کنار گاراژ یک تصادف جزئی که منجر به شروع “مصرف [بارداری] آزمون هر روز دیگر.”

Hilaria نشان داد “حدود 10 روز بعد از من فکر کردم من آن را تبدیل به مثبت و گفتم خوب شما بروید وجود دارد.'”

همانطور که برای سیمپسون Ashlee + اوان زاج سفید همچنین اعلام کرد در ماه آوریل که او و اوان راس در انتظار فرزند دوم خود را با هم. (زن و شوهر, استقبال دختر Jagger در سال 2015 و تگزاس بومی در حال حاضر سهام و پسر برانکس با شوهر سابق او را Pete Wentz.)

“ما هستند و ما خیلی هیجان زده به اشتراک گذاری آن را با همه” سیمپسون نوشت طریق Instagram. “کودک شماره 3.”

“قطعه من” خواننده اعلام کرد در ماه مه است که آنها یک پسر بچه در راه با یک کیک برش جنسیتی نشان می دهد.

نگه داشتن اسکرول برای نوزاد بیشتر اطلاعیه ها از باردار ستاره از جی جی حدید و لیا میشل به کاترین شوارتزنگر و لیندسی آرنولد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>