اخراج دانشمند ریک روشن می گوید: ما coronavirus پاسخ شده است ‘هرج و مرج’ و فاقد یک استراتژی روشن

ریک روشن یک دانشمند بود که اخراج از وزارت بهداشت و خدمات انسانی در ماه گذشته به نظر می رسد در “60 دقیقه” به بحث در مورد ناکامی خود را با ما coronavirus پاسخ.

تصویر/60 دقیقه

  • ریک روشن یک دانشمند بود که اخراج از وزارت بهداشت و خدمات انسانی در ماه گذشته گفت: در مصاحبه با رادیو فردا’ “60 دقیقه” که ما coronavirus پاسخ بوده است “هرج و مرج.”
  • “ما هنوز نمی باید یک استراتژی ملی برای پاسخ کامل به این بیماری همه گیر” او گفت: در مصاحبه ای که پخش شده در پنج شنبه شب. “بهترین دانشمندان که ما در دولت ما که در حال کار واقعا سخت به تلاش برای کشف این نیست که روشن و منسجم رهبری برنامه ریزی استراتژیک پیام است. تا زمانی که آنها که آن را هنوز هم میخوام پر هرج و مرج.”
  • روشن گفته است که او از کار اخراج شد به دلیل مقاومت به فشار تجربی دارو هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19. او ثبت whistleblower شکایت در اوایل این ماه متهم HHS از نادیده گرفتن خود را در اوایل هشدار در مورد این بیماری همه گیر سی ان ان گزارش شده است.
  • بازدید از کسب و کار خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

ریک روشن یک دانشمند بود که اخراج از وزارت بهداشت و خدمات انسانی در ماه گذشته گفت: در مصاحبه با “60 دقیقه” که پخش شده در پنج شنبه شب که ما coronavirus پاسخ بوده است “هرج و مرج” و فاقد رهبری منسجم.

روشن شد مدیر HHS را پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت پس از سال 2016 بود اما reassigned به موسسه ملی بهداشت در ماه آوریل است. او گفته است که او از کار اخراج شد به دلیل مقاومت به فشار تجربی دارو هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان ممکن برای COVID-19. او ثبت whistleblower شکایت در اوایل این ماه متهم HHS از نادیده گرفتن خود را در اوایل هشدار در مورد این بیماری همه گیر سی ان ان گزارش شده است.

روشن قبل از شهادت یک فرعی از خانه کمیته انرژی و تجارت در هفته گذشته و گفت: تهمت و دولت بود و آمادگی برای رسیدگی به شیوع کروناویروس. قبل از شهادت مغلوب ساختن پیشی جستن به نام روشن یک “کارمند ناراضی.”

در مصاحبه با “60 دقیقه” روشن گفت که او “نه ناراضی” اما نه “نا امید در فقدان رهبری است.”

“من هستم نه ناراضی,” او گفت:. “من نا امید در فقدان رهبری است. من نا امید در عدم ضرورت به دریافت شروع به سر در حال توسعه نجات غریق ابزار برای آمریکایی ها. من نا امید در ناتوانی ما شنیده می شود که دانشمندان است. کسانی که همه چیز نا امید من است.”

او گفت که ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس شده است “هرج و مرج” و فاقد “منسجم رهبری است.”

“ما هنوز نمی باید یک استراتژی ملی برای پاسخ کامل به این بیماری همه گیر” او گفت:. “بهترین دانشمندان که ما در دولت ما که در حال کار واقعا سخت به تلاش برای کشف این نیست که روشن و منسجم رهبری برنامه ریزی استراتژیک پیام است. تا زمانی که آنها که آن را هنوز هم میخوام پر هرج و مرج.”

روشن خطاب به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مکرر شعار از هیدروکسی کلروکین و گفت که او هرگز فکر نمی کردم این امر می تواند یک “gamechanger” برای ما که در حال حاضر ثبت بیش از 1.4 میلیون coronavirus موارد و بیش از 89,000 مرگ و میر.

“محدود اطلاعات موجود به ما گفت که می تواند خطرناک باشد. آن می تواند عوارض جانبی منفی. و آن را حتی می تواند منجر به مرگ او گفت:” از این دارو است.

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>