خانه کامل! Kris Jenner Keke Wyatt و بیشتر تالارهای پدر و مادر با Broods

در مورد بحث بسیار بیشتر! Kris Jenner, Keke Wyatt و بیشتر افراد مشهور, پدر و مادر باید بیش از یک تعداد انگشت شماری از بچه ها.

R&B خواننده استقبال او 10 فرزند به خانواده در ژانویه سال 2020 است. “شوهر من Zackariah [Darring] و من در حال خوشا به استقبال ما زیبا و سالم 7lb 11ounce پسر Ke’Riah Darring” این ازدواج بوت کمپ: ستاره واقعیت آلوم نوشت طریق Instagram on January 12. “او به خانواده ما در 1/6/2020. #GodIsGood.”

در حالی که نوزاد را در بدو تولد مشخص شده ایندیانا بومی اولین فرزند با Darring او قبلا استقبال شش فرزند با شوهر سابق او رحمان مورتون بین سال های 2000 و 2009. وایات رفت به ازدواج با مایکل فورد و آنها استقبال بیشتر کودکان خود را قبل از سال 2017 طلاق.

Jenner ممکن است رسیده اند دو رقمی اما Keeping Up With the Kardashians مادر نیز تا به حال دست خود را کامل و در حالی که بالا بردن شش فرزند.

این Jenner ارتباطات خالق اولین تولد به Kourtney Kardashian با او اواخر شوهر سابق رابرت کارداشیان در سال 1979 و پس از کیم کارداشیان, Khloé Kardashian و راب کارداشیان. پس از سال 1991 عروسی و Caitlyn Jenner استقبال Kendall Jenner و کایلی Jenner.

در مارس 2019 در آشپزخانه با کریس نویسنده گفت: ما هفتگی و دیگر خبرنگاران در مورد راز خود را به بالا آوردن باسن کودکان. “فقط گوش کن, توجه, واقعا بحث به آنها بخشی از زندگی خود را” Jenner توصیه می شود در زمان. “همه آنها از بهترین دوستان من, بنابراین من نمی تواند بیشتر پر برکت است.”

نه تنها به مدیر داده می شود دخترش مشاوره پدر و مادر در طول سال — “لذت بردن از هر ثانیه,” او گفت: کایلی پس از دخترش Stormi تولد — اما او به اشتراک گذاشته است او کلمات حکمت با دیگر افراد مشهور به عنوان به خوبی.

“Kris Jenner مثل من مادر دوم,” Giuliana Rancic گفت: ما به طور انحصاری در جولای 2012. “کریس به من می دهد بزرگترین مشاوره. شما ایمیل خود, یک سوال, یک, خط, و او را پاسخ و در چهار پاراگراف. او کامل ترین زن شگفت انگیز.”

سرگرمی خبرنگار افزود: “او فرستاده می شود بهترین هدیه برای نوزاد: cutest لباس از رالف لورن [از جمله] المپیک polos از المپیک لندن که در المپیک آرم.”

نگه داشتن اسکرول برای دیدن ستاره بیشتر با broods از ادی مورفی‘s 10 کودکان و نوجوانان با Paulette McNeely, تامارا هود, Nicole Mitchell, Mel B و پیج قصاب به آنجلینا جولی و براد پیت‘s شش فرزند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>