هانا قهوه ای معذرت خواهی برای آواز N-کلمه Bekah مارتینز تماس او را

هانا قهوه ای مواجه است واکنش از طرفداران و همکار لیسانس کشور عضو Bekah مارتینز — پس از او گرفتار شد آواز N-word on Instagram زندگی می کنند.

به لیسانس آلوم 25 بود و در تلاش برای به یاد داشته باشید یک Infinite رقص به آهنگ “راک استار” توسط DaBaby و سنگ اول چند کلمه — که شامل N-word — با صدای بلند. قهوه ای آدرس نیست لحظه ای تا بعد زمانی که او به خواندن نظرات و تماس با او را برای گفتن آن است. اما آلاباما بومی ادعا کرد او متوجه نیست که او تا به حال با استفاده از کلمه.

“من ؟ من خیلی متاسفم … فکر نمی کنم … شاید این بود که پاتریک [برادرش]. Um به هر حال …” براون گفت.

این رقص با ستاره ها برنده بعد دو برابر کردن بر ادعای او را که گفت که کلمه بود اشتباه صادقانه عذرخواهی کرد اما برای استفاده از آن.

“من واقعا فکر نمی کنم من گفت که کلمه من فکر نمی کنم من گفت که کلمه اما در حال حاضر من مانند,” اوه, خدا,'” براون گفت: طرفداران خود را. . “من هرگز استفاده از آن کلمه. من هرگز به نام کسی که. ما نمی گویند که کلمه …. بنابراین شما می دانید آنچه که من قصد دارم به ماندن در اینجا و خانواده می تواند فکر می کنم به من گفت: هر چه من و یا فکر می کنم من چیزی که من هستم نه من هستم نه این که.”

او افزود: “نگاه مردم در حال رفتن به می خواهم به فکر می کنم هر آنچه که آنها می خواهند به فکر می کنم از من دیوانه در من هر چه. و حتی اگر من به طور تصادفی آن را می گویند من بسیار متاسفم من آواز خواندن یک آهنگ و نه حتی فکر کردن.”

عذرخواهی کافی نیست برای برخی از طرفداران که قهوه ای پاسخ به وضعیت حساس است.

“من از طرفداران بزرگ از لیسانس/DWTS برنده هانا قهوه ای, تا زمانی که او تصمیم به رها کردن سخت N کلمه در یک آهنگ رپ و سپس پوزخند و خنده طریق ‘عذرخواهی.’ HB شما انجام می شود در کتاب من! در حال حاضر در نظر گرفته بی ربط” یک فن است.

فرد دیگری نوشت: “هانا b عقد نقطه بالا به صورت مطلق احساساتی سفید به فرد است که گفت: n کلمه” عذر خواهی در تاریخ است.”

مارتینز 25, ناودان قهوه ای برای این حادثه از طریق او Instagram داستان در سهشنبه, مارس 17.

“شما نمی توانید می گویند N-کلمه فقط به خاطر مردم سیاه و سفید آن را می گویند. مردم سیاه و سفید اصلاح شده با استفاده از یک کلمه است که مورد استفاده برای قرن ها به ستم و dehumanize آنها گفت لیسانس آلوم نوشت. “این کلمه ای است که نگه می دارد بنابراین مقدار تاریخی وزن است که جامعه است که هنوز هم شفا از قطعات و سفید جامعه هنوز weaponizing برای صفات انسانی به خصوص در جنوب. بنابراین نه سرد فقط برای خواندن آن همراه متن آهنگ به خصوص در پلت فرم خود را با میلیون ها نفر از پیروان؟!! آن سال 2020 است. حداقل را مشروع عذرخواهی و اذعان رفتار خود را.”

کالیفرنیا بومی نیز dissed طرفداران که دفاع از مشاهیر “با دسترسی به SOOO بسیار امتیاز و دانش و آموزش و پرورش” گفت: N-word.

“حتی اگر آن را فقط ترانه برای آهنگ’ … به خصوص وقتی که فرد تا به حال توانائی به جست و خیز بیش از F-کلمه شعر اول” مارتینز ادامه داد. “ما باید برای نگه داشتن مردم پاسخگو به انجام بهتر در غیر این صورت ما در حال ادامه به اولویت بندی احساسات مردم سفید (و کسی که ما ‘استن’) پایان دادن به بیش از کشور ما loooong تاریخ گاه به گاه نژادپرستی و سبک ضد سیاهی.”

پس از مارتینز انفجار قهوه ای به او در زمان Instagram داستان و نوشت: “من مدیون همه شما عمده عذرخواهی. هیچ بهانه ای وجود دارد و من نمی خواهد در توجیه آنچه من گفتم. من به عنوان خوانده شده پیام های خود را دیده و صدمه دیده است من ایجاد می شود. من خود را از آن همه است. من خیلی متاسفم و می دانم که چه در عمومی و یا خصوصی این زبان غیر قابل قبول است. من قول می دهم برای انجام بهتر.”

مارتینز به نظر می رسد در فصل 22 از لیسانس به رقابت برای عواطف از Arie Luyendyk جونیور او پس از نقل مکان کرد و در دوست پسر Grayston لئونارد. زن و پدر و مادر از 15 ماه-جوان و اموزش و انتظار دارند کودک شماره 2.

قهوه ای برای بخش او شده است خود منزوی در آلاباما پس از مارس پس از quarantining با او دوست پسر سابق تایلر کامرون و دوستان خود را در فلوریدا برای هفته.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>