داخل Dwyane وید پست NBA فشار

Dwyane وید شلوغ تر از همیشه با ترکیبی از مد به جلو برندها اما سابق NBA All-Star هنوز هم باعث می شود آن را یک اولویت برای ماندن در شکل نوک بالا است. در اب راه رفتن می داند ارزش نگه داشتن یک سر سرد و اجازه نمی گرما در راه خود را خسته کننده رژیم تناسب اندام — این چیزی است که انگیزه او را برای تبدیل شدن به مؤسسین ماموریت فوری خنک کننده دنده. با تکنولوژی بالا خط ارائه می دهد آرایه ای از تمرین لوازم جانبی که شامل خنک کننده کلاه حوله گتر گردن و هدبند.

وید معتقد است که برای هر تمرین “ماندن سرد می تواند تمام تفاوت” بنابراین او باعث می شود مطمئن شوید که ماموریت دنده در دست هر زمان که او قصد دارد برای شکستن عرق.

“ماموریت فوری خنک کننده دنده شما را خنک نگه می دارد بنابراین شما می توانید بیشتر انجام دهید – آن را در مورد سبک, از آنجا که ما همه می خواهم به نگاه خوب است. و راحتی. شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما احساس خوب با آن است.” —Dwyane Wade

Dwayne Wade

سابق NBA ستاره در حال رشد است یک امپراتوری مد — اما مطمئن شوید که برای اقامت مناسب و فعال و باحال از طریق آن همه است. در اینجا نحوه کار کردن مثل اب راه رفتن.

وزن آن را
هیچ بی احترامی به قلب اما ترکیب وزنه به تمرین خود رژیم است که کلید کاهش وزن و عضله دستاوردهای. دمبل که مناسب برای در خانه تمرینات هستند در دسترس رایگان وزن, بنابراین بسیاری از مردم سعی کنید این برای اولین بار است.

Dumbells

کامل پزشکی
به دنبال حک کردن هسته ای خود را? ما کامل کردم دوستان تمرین: یک توپ پزشکی. این قطعه ساده از تجهیزات باعث می شود حرکت های اساسی تر پیشرفته است که کمک می کند تا اگر شما نیاز به افزایش مشکل از تمرینات خود را. توپ مناسب برای انجام کار اساسی بحران معکوس بحران و تاب.

Medicine ball

آمار سبزی
وید به تازگی برداشت گلف در پست خود-NBA زندگی است. گلف شناخته شده بودن فوق العاده رقابتی, بازی روانی, اما یکی که همچنین قابل دسترس برای تمام سطوح تناسب اندام. هنوز مطمئن شوید که اگر آن را برای شما ؟ شما به راحتی می توانید اجاره باشگاه, آمار رانندگی محدوده و آن را به یک نوسان!

Golf

سرد بیشتر است. بیشتر انجام دهید. با ماموریت.

ماموریت انحصاری خنک کننده فن آوری باعث افزایش روند طبیعی تبخیر بنابراین شما می توانید خنک کردن بلافاصله. سحر و جادو در شیمی-رایگان گرمایشی — نه موقت و خنک کننده ژل یا مواد افزودنی. آن را نگه می دارد شما را خنک برای ساعت و نیست را بشویید.

Mission

موجود در WALMART, THE HOME DEPOT, هدف, CVS, DICK’S SPORTING GOODS و MISSION.COM

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>