کاترین دنیس صحبت می کند در مورد Cameran Eubanks شایعه نژادپرستی اتهامات

جذابیت جنوبی‘s کاترین دنیس است که صحبت کردن در مورد گزارش های او شروع به یک شایعه در مورد Cameran Eubanks‘ و همچنین خطاب به اتهامات اخیر از نژاد پرستی.

“من آرام پس از این همه آغاز شده و گفته نشده برای ارسال هر چیزی, اما من می توانم آن را تحمل کنم دیگر,” او نوشت: در Instagram داستان در سهشنبه, مارس 17. “خانواده باید بدانید که این چیز تمام شده است دمیده خارج از چهار چوب. من freakin دل شکسته و خیلی افسرده به دلیل راه من را به تصویر کشیده است که کاملا درست نیست!!!”

Kathryn Dennis Opens Up about Coparenting With Thomas Ravenel
کاترین دنیس حضور ‘سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن’ تلویزیون نشان می دهد در BravoCon در شهر نیویورک در نوامبر 15, 2019. گریگوری پک/شاتر

دنیس نامیده می شد توسط رادیو میزبان Tamika گدسدن در اوایل این ماه پس از براوو ستاره فرستاده podcaster پیام دفاع از صاحب سالن زیبایی کتی سپر برگزار شد که یک تجمع در حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چارلستون کارولینای جنوبی است.

گدسدن مشترک پیام هایی که دنیس به او فرستاده که در آن او به نام او “weenie” و به او گفت به “رشد یک جفت” قبل از ارسال یک پیام است که شامل یک میمون از emoji. او همچنین بعدها متهم به رهبر چارلستون فعال شبکه نژادپرست بودن برای تماس با خارج “مردم سفید.”

در پیام روز یکشنبه دنیس اصرار داشت که او استفاده می کند “که از emoji در همه زمان قبل از میلاد آن را به نظر می رسد احمقانه و بی دست و پا و که من پایه. حساب های ناشناس من حتی نمی دانند که من پیام????”

او همچنین خطاب به ادعا می کند که او گسترش یک شایعه است که Eubanks’, شوهر, Jason Wimberlyبه حال یک رابطه با یک زن به نام ربکا لی بشویید.

Eubanks شده است که با جذابیت جنوبی پس از این سری برای اولین بار در سال 2014 اعلام کرد در پنج شنبه, مارس 12 که او را ترک کرده بود نشان می دهد و روز بعد از 36 سال در زمان به Instagram برای رسیدگی به اتهامات تقلب.

“در آن آمده است توجه به من که موذی شایعات در حال حاضر گسترش و جعلی مقالات نوشته شده … که برخی از آنها مربوط به ازدواج” Eubanks نوشت در چهار شنبه, مه 13. “شما باید آنچه مقدس است به شما. برخی از چیزهایی که نیست ارزش یک چک. چه ناراحتی من بیشتر این است که شوهر من که صادقانه ترین و وفادار بشر من می دانم که دروغ کشیده به این. آن را به من disgusts.”

شستشو برای بخش او را رد کرده و حتی دانستن زن و شوهر و در خود Instagram پست ادعا کرد که “اتهامات که این شایعه آغاز شده توسط کاترین دنیس حتی بیشتر مضر است.” آرایش هنرمند نوشت که او تا به حال تنها ملاقات مقتدر یک بار در ماه جولای 2018 و تا به حال نه دیده می شود و یا صحبت به او از. “نشان می دهد که من به نحوی در ارتباط با این اتهامات است dumbfounding مضر و مخرب” شستشو اضافه شده است.

Eubanks’ سابق costars Landon Clements و اشلی Jacobs در زمان هدف در Dennis خود را در رسانه های اجتماعی پست های این هفته در حالی که Naomie Olindo نوشت: “به تمام کسانی که پرسیدن چرا Cameran, Chelsea [Meissner] و من (و هر کسی که با زندگی آنها می خواهند برای محافظت از) ترک نشان می دهد. این s—t مانند این. شرم بر شما @kathryndennis برای این و بسیاری از چیزهای دیگر.”

اما در یکشنبه دنیس اصرار داشت که “همه این چیزهای دیوانه” بود “درست نیست.”

“و این منصفانه نیست” او ادامه داد. “و من در حال حاضر که من در پشت IG که برخی از*** * * * مردم هیجان زده هستند برای استفاده از این موقعیت به آمده تا خود به خود. استفاده را به نفع خود. اما من نه میخوام اجازه دهید که اتفاق می افتد. هرگز هرگز.”

او نوشت: در نتیجه رسیدند که او قصد دارد تا کامل بیانیه در چهار شنبه, مارس 18 اما “تا به حال به پاسخ میلاد من نمی توانم ایستاده شخصیت من نازل شده. لطفا فقط صبور باشید و بدانید که این s—t است که فقط درست نیست.”

دنیس ” دوست پسر سابق توماس Ravenel خود را در زمان شات در Eubanks روز یکشنبه, به tweeting, “من نمی دانم اگر کامرون Wimberly شوهر فریب خورده یا نه اما هر [یک] سرزنش او با توجه به قهرمان خود را در زندگی او می کشتن به تقلید بود که دروغ طلا حفر شهرت فاحشه پاتریشیا Altschul.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>