Kristin Cavallari را از رفتن به, ماسک برای روشن تابستان پوست است $23 در Nordstrom

ما هفتگی است وابسته به مشارکت بنابراین ما ممکن است دریافت غرامت برای برخی از لینک ها به محصولات و خدمات است.

ما طوری آماده به ترک همه خشکی و تکه های خشن برای آینده تعداد انگشت شماری از ماه. که با ما? آن را مانند یک رویا به حقیقت می پیوندند. و…تا زمانی که آن را ندارد. ما خیلی هیجان زده به خلاص شدن از شر ما زمستان مشکلات پوستی است که ما را فراموش کرده چقدر بد ما تابستان مشکلات پوستی می شود!

روغن آفتاب سوختگی و عرق…گرما لزوما پوست ما را دوست. ما نیاز به مطمئن شوید که ما یک سلاح مخفی در دست به استفاده از به طور خاص برای زمانی که درجه حرارت و رطوبت شروع به افزایش است. برای بسیاری از ما که به معنی تغییر از ورق ماسک به یک ماسک خاک رس. و برای Kristin Cavallariبه این معنی که به طور خاص به تعویض این یکی از تازه!

Fresh Umbrian Clay Purifying Mask
Nordstrom

آن را ببینید!

تازه Umbrian رس تصفیه ماسک فقط برای $23 در Nordstrom با حمل و نقل رایگان! به فروش می رسد ؟ سعی کنید یکی دیگر از تازه ماسک برای روشن تابستان پوست!

زمانی که Cavallari صحبت کرد برای Byrdie مورد روال او را نگه نمی پشت در توصیه های محصول. ما بیشتر علاقه مند در تابستان اسرار هر چند با توجه به ما در آستانه ورود به فصل. وقتی پرسیده شد که در مورد زیبایی آیین او به نظر می رسد به جلو به او توضیح داد که هر زمان که او تا به حال زمان به تنهایی در آن زمان برای مراقبت از خود ، او را به حمام و اعمال یک ماسک صورت — “ماسک خاک رس توسط تازه در طول تابستان” — مثال این Umbrian خاک رس یکی به طور خاص!

این ماسک در واقع بیش از یک ماسک. این هم یک پاک کننده و ترمیم آن را یک چند منظوره باید داشته باشند. اصلی آن عنصر umbrian رس بالا و محتوای مواد معدنی است که ممکن است کمک به پاکسازی و روشن شدن پوست خود را در حالی که چوب صندل و روغن بابونه و گل و سنبل و آب ممکن است شما را آرام می کند. پوست ممکن است در نهایت نرم تر و نرم و صاف می کند و بیشتر انعطاف پذیر — همه مورد علاقه ما “S” کلمات!

Fresh Umbrian Clay Purifying Mask
Nordstrom

آن را ببینید!

تازه Umbrian رس تصفیه ماسک فقط برای $23 در Nordstrom با حمل و نقل رایگان! به فروش می رسد ؟ سعی کنید یکی دیگر از تازه ماسک برای روشن تابستان پوست!

چگونه می توانم به شما استفاده از این فرانسوی ساخته شده محصولات مراقبت از پوست ضروری? آن بستگی دارد. برای استفاده از آن به عنوان یک ماسک اعمال می شود آن را به پوست تمیز و شستشو پس از سه تا پنج دقیقه است. برای استفاده از آن به عنوان یک نقطه درمان dab آن را بر روی مناطق مشکل و شستشو پس از آن به طور کامل خشک شده. برای استفاده از آن به عنوان یک پاک کننده عمیق, درخواست آن را به پوست مرطوب ماساژ آن در و شستشو. آن را برای تمام انواع پوست و آن را عاری از سولفات پارابنها و فتالات — پس برو برای آن!

این ماسک خزنده تا 200 بررسی در Nordstrom و خریداران می گویند آن را در مجموع “لکه دار کردن بلستر” پاک کردن پوست خود را پس از تنها یک استفاده کنید. آنها می گویند آن را به یک انتخاب ایده آل به “اهلی نفت و تسکین تکه های خشن” شما نمی توانید ایستاده و آن را حتی “یک محصول بزرگ برای افرادی که پوست حساس دارند.” چهره خود را در حال حاضر به نظر می رسد “کاملا زرق و برق دار” و آنها می توانند ادعا با یقین است که آن را “100000% آیا این کار”! ما را گرفته اند 100% اما هی حتی بهتر!

آن را ببینید!

تازه Umbrian رس تصفیه ماسک فقط برای $23 در Nordstrom با حمل و نقل رایگان! به فروش می رسد ؟ سعی کنید یکی دیگر از تازه ماسک برای روشن تابستان پوست!

به دنبال چیز دیگری است ؟ فروشگاه تر از تازه به اینجا و دیدن تمام محصولات مراقبت از پوست در Nordstrom در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de