شهید افریدی دریافت توپخانه ضد هوایی از اطفال پس از سخنان برابر مودی


پاکستان firebrand کریکت Shahid Khan Afridi است که دریافت مقدار زیادی از توپخانه ضد هوایی از همکار هندی اطفال از جمله کسانی که قبلا ارائه پشتیبانی به خود باعث می شود برای ساخت اظهارات علیه نارندرا نخست وزیر هند.

در آدرس خود را در طول یک موسسه خیریه درایو پاکستان همه طفیلی به نام برتر هند ‘ترسو” و گفت که کشور همسایه برگزار خواهد شد مسئول آن جنایات در کشمیر تحت اشغال.

نه تنها که افریدی گفت که وجود یک بزرگتر بیماری از coronavirus داخل مودی قلب و ذهن ” مرتبط با عدم تحمل مذهبی.

کریکت نیز به اشتراک گذاشته شده خود را دو سنت در مورد هند بال فرمانده Abhinandan بود که دستگیر شده توسط نیروهای پاکستانی پس از یک هوایی کتک کاری در گوشهای در آن هواپیما خود را به ضرب گلوله کشته شد.

پس از رویداد های هندی اطفال شروع به شلاق در افریدی در حالی که آنهایی که تا به حال نشان داده حمایت قبلا نیز در زمان یک گام به عقب.

قبلا افریدی درخواست تجدید نظر برای کمک های مالی برای کمک به افراد مبتلا به این ویروس مرگبار در پاکستان حمایت قاطع از پیشرو هند کریکت.

Yuvraj Singh, که قبلا صحبت در حمایت از افریدی برای بالا بردن بودجه گفت که او واقعا نا امید افریدی نظرات’ در مودی.

رکوع به فشار Harbhajan Singh همچنین عقب نشینی پیام خود را پشتیبانی می کند.

“من متاسفم برای همه کسانی که برادران صدمه دیده توسط قانون (حمایت از بودجه). من به شما قول می دهم که در حال حاضر من هرگز ارسال هر پیام به این کشور (پاکستان) اتباع خود که می تواند صدمه دیده هر ملی هند.”

بدون نام بردن از پاکستان کریکت هند ورزشکار Suresh Raina همچنین spewed زهر در برابر افریدی.

“خدای من! آنچه که یک فرد باید به باقی می ماند مربوطه … بهتر است چیزی برای خود شکست خورده ملت و ترک کشمیر تنهایی” Raina گفت در توییتر رسمی در نظر گرفتن هدف در افریدی.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>