سوفیا Hutchins: Caitlyn Jenner ” تصمیم به بارج در بر من با یک مرد

ضربه زدن به کلید است! سوفیا Hutchins باز تا حدود یک لحظه بی دست و پا که در آن Caitlyn Jenner , ظاهرا در راه می رفت در صمیمی شدن با یک مرد.

“هفته گذشته ما تا به حال برای قرار دادن قفل بر روی درب به دلیل Caitlyn تصمیم به بارج به اتاق من در حالی که من تا به حال یک دوست بیش از” Lumasol بنیانگذار 24 گفت: در طول یک ظاهر اخیر در Heather McDonald \ ‘s “آبدار حرکت شبیه چمچه زنی” پادکست. “شما می دانید [او] نوع دیدم بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد.”

Hutchins در مقایسه با وضعیت به “زندگی با پدر و مادر خود را” اضافه کردن “من مانند,” اوه, این ممکن است یک نقطه عطف جایی که من ممکن است نیاز به حرکت است.”

زمانی که مک دونالد 49 پرسید که آیا من Cait آلوم 70 راه می رفت در “به طور تصادفی” و یا “می دانستم که کسی وجود دارد” این دانشگاه فارغ التحصیل عبور آغوش او و اصرار داشت, “او می دانست که او وجود دارد.”

Hutchins توضیح داد: در این پادکست که با وجود حادثه او هیچ برنامه ای برای حرکت در خارج از Jenner را مالیبو خانه جایی که او زندگی می کردند برای نزدیک به سه سال است.

“من نمی خواهم به ترک او توسط خودش, اما او همچنین می داند که من و من می خواهم به قادر به زندگی خود من,” او گفت:. “من واقعا دوست دارم زندگی وجود دارد. من بر اساس وجود دارد. او تبدیل می شود مهمان به خانه ما ، هر کس در تیم من است در شهر. آن دشوار است برای همه همیشه درایو [به ما].”

به بازرگان گفت: مک دونالد که hairstylist معرفی او به المپیک چند سال پیش. به زودی پس از او Jenner مدیر و آنها شروع به زندگی با هم. اما Hutchins بود سریع به تعطیل دیرینه شایعاتی که این جفت ارز بیش از دوستان.

“این هرگز رمانتیک هرگز جنسی,” او توضیح داد در این پادکست. “این بسیار بود اما من درک می کنم که چرا مردم درک آن است که راه. ما هرگز خطاب آن بود که بخشی از مشکل است.”

Hutchins در ادامه به تماس و رابطه خود را با Jenner “بسیار والدین بسیار محافظ” توضیح “من تاریخ ، و Caitlyn را مانند ” من عاشق ثبت نام کردن به او.’ … ما خانواده است. جالب آن وضعیت خانواده. همه خانواده من است که در سیاتل. من خانواده اینجا [در کالیفرنیا]. من فکر کردم من می خواهم حرکت به نیویورک و Caitlyn بود کار به اینجا, اینجا زندگی می کنند.'”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>