Stormi وبستر کودک آلبوم

کایلی Jenner اتخاذ کرده است “حریم خصوصی لطفا” سیاست وقتی که می آید به اشتراک گذاری عکس از, اولین, دختر, Stormi, Webster, با دوست پسر, Travis Scott. به همین دلیل زمانی که زن و شوهر پست عکس از دختر کوچک آنها استقبال در فوریه 1, 2018, آنها همه خاص تر.

واقعیت ستاره نمی علنا اعلام کند که او حتی انتظار تا سه روز پس از او به هنگام تولد به نوزاد خود را هنگامی که او منتشر شد و یک ویدیو مستند بارداری. مادر جدید توضیح داد که او می خواهم او را نگه داشته ضربت کودک تحت کاری ادامه داده اند به “آماده شدن برای این نقش از یک عمر در مثبت ترین استرس و راه سالم من می دانستم که چگونه است.”

اگر چه او خود را نگه داشته نوزاد اخبار DL زمانی که او بود او را حمل به پدر و مادر جدید نبود ترس را نشان می دهد Stormi در رسانه های اجتماعی پس از او متولد شد.

آرایش مغول آغاز شده توسط های نزدیک شات از نوزاد در حال خواب در صورتی onesie و برگزاری بر روی انگشت شست او اما نشان داد نوزاد خود را در هیچ زمان. Jenner رفت و از یکی به دیگری با استفاده از همه چیز از گل اسنپ چت فیلتر برای عکاسی حرفه ای به نمایش Stormi به پیروان خود.

این Keeping Up With the Kardashians ستاره عاشق مطابق با یکی از کوچک خود را در سال اول با هم, ورزشی همان به نظر می رسد به عنوان Stormi وقت و زمان دوباره. نه تنها لب کیت خالق و دختر بچه دوقلو در صورتی پروانه لباس و اسکلت onesies برای هالووین 2018 اما آنها نشان داد تا به خانواده پارتی شب کریسمس در sparkly به نظر می رسد ساخته شده از همان پارچه ای است که در سال.

روشن است که مادر و دختر را جفت عاشق گذراندن وقت با هم Stormi نیز به اشتراک گذاشته شده برخی از شایان ستایش لحظات با اعضای خانواده. نگاهی به تصاویر زیر برای دیدن او حلق آویز با او عموزاده گرفتن بوسه از پدر و عاشق بودن را توسط خاله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>