واتیکان ایتالیا, رزومه, عمومی کلیسا به عنوان مستند برطرف

1 / 19

واتیکان ایتالیا, رزومه, عمومی کلیسا به عنوان مستند برطرف

تولد سده از اواخر پاپ سنت جان پل دوم در واتیکان

توسط فیلیپ Pullella

شهر واتیکان (ایسنا) – پاپ فرانسیس افتتاح کامل بازگشایی کلیسای سنت پیتر در واتیکان در روز دوشنبه و کلیساهای کاتولیک در سراسر ایتالیا برگزار عمومی توده ها برای اولین بار در دو ماه در آخرین کاستن از coronavirus محدودیت.

فرانسیس گفت: خصوصی جرم در یک سمت نمازخانه که در آن سنت جان پل دوم به خاک سپرده شده است به مناسبت سالگرد 100 از اواخر لهستانی پاپ تولد. John Paul II ساخته شده بود یک سنت در سال 2014.

کلیسای که روز جمعه تحت sanitising روند آن را به عنوان cornavirus-رایگان که ممکن است بعد از افتتاح به صورت توده توسط کشیش در طرف دیگر محراب پس از پاپ را ترک کرده بود.

نشانه ها در زبان انگلیسی و ایتالیایی گفت: کسانی وارد است که آنها تا به حال به نگه داشتن حداقل 1.5 متر (پنج متر) از هم جدا پوشیدن ماسک و بهداشتی کردن دست خود را.

ایتالیا کلیساها در حال برگزاری توده ها تحت سخت دستورالعمل جدید کار می کرد بین این کشور اسقف و دولت است.

مؤمنان را مجبور به پوشیدن ماسک. کشیش می توانید جشن بسیاری از توده بدون ماسک اما آنها را مجبور به پوشیدن یک و همچنین دستکش, زمانی که آنها توزیع و همدلی ویفر. ویفر قرار داده میشود در دست نیست ،

روز یکشنبه پاپ خواست ایتالیایی ها به رعایت هنجارهای جدید “به منظور حفاظت از هر یک از دیگر بهداشت و سلامت مردم”.

اما به گفته یک خبرنگار ایتالیایی در داخل کلیسای صبح دوشنبه حداقل یک کشیش در یک طرف محراب نمی پوشیدن دستکش یا یک ماسک در حالی که به صمیمیت و همدلی.

درجه حرارت گرفته شده

چند نمازگزاران ورود به کلیسای در صبح روز دوشنبه خود را به حال درجه حرارت گرفته شده با یک اسکنر قبل از اینکه channelled به یک زیگزاگ انتظار الگوی با فاصله نشانگر ضبط به زمین.

در داخل این مجسمه برنزی از سنت پیتر که راست پا هستند فرسوده قرن از بوسیدن یا لمس کردن توسط زائران بود طناب کردن به طوری که آنها نمی تواند ادامه سنت است.

با تعداد کمی از گردشگران در حال بازدید از پایتخت ایتالیا برخی از رومیان آن را دیدم به عنوان یک فرصت برای اصلاح کلیسا آنها در نظر ایشان و بسیاری که معمولا برای جلوگیری از به دلیل جمعیت زیادی.

“آمدن به اینجا فرصت منحصر به فرد. آن را حقیقی و با تعداد بازدید کنندگان حداقل کلیسای بود فوق العاده تر از همیشه گفت:” پیترو Muratori.

واتیکان هنوز اعلام کرد که پاپ خواهد شد انجام یک توده از محراب اصلی. خدمات خود را از اوایل ماه مارس برگزار شده است و در تقریبا خالی نمازخانه در محل اقامت خود و به صورت زنده در اینترنت و یا در تلویزیون.

(گزارش شده توسط فیلیپ Pullella ویرایش توسط گرت جونز)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>